Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretem a férjemet, de nem akarok elválni fórum

Nem szeretem a férjemet, de nem akarok elválni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
13. 3aad3b800d (válaszként erre: 5. - Tücke)
2012. ápr. 14. 15:41

Nem írt semmi olyat, hogy a férje rajongásig szereti, csak annyit, hogy szereti és jó hozzá.

Milyen lelki sérülése lenne már a gyereknek ettől? Ekkora baromságot... A gyereknek akkor lesznek lelki sérülései, ha a szülők veszekednek vagy feszültség van köztük.

12. Zsukszi (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:40
Hát mintha csak én írtam volna! Pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok csak nekem 3 hónapos a kislányom és úgy érzem még a szülés utáni depresszió is kínoz! Én még várok, mert nem vagyok biztos benne velem van e a gond és én vagyok a saját boldogtalanságom oka nem pedig a férjem! Ha te úgy érzed, hogy különben minden rendben van veled csak a férjed a boldogtalanságod forrása, akkor még gondold át párszor a dolgot és próbálj vele is beszélgetni! Csináljatok közös programokat, "randizzatok" hátha az segít egy kicsit újraélaszteni a tüzet!
2012. ápr. 14. 15:39

Nem értem, miért kell bántani a fóruminditót?!

neki van egy problémája, hogy miért hült ki a kapcsolat, az most mellékes. Tanácsot kért, egy kis együttérzést, nem kioktatást: hol van a női empátia??

10. 6e647e0d82 (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:39
a válás a férjednek egy kapu a boldogságra...
9. Carmena (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:39
És tuti, hogy nem javítható meg a kapcsolatod a férjeddel?
8. 3aad3b800d (válaszként erre: 4. - Kismami :))
2012. ápr. 14. 15:39
Honnan veszed, hogy megkeseríti a férje életét?
7. 3aad3b800d (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:39

Hasonló a helyzet, csak régebb óta vagyunk együtt, és részemről pár éve hűltek ki az érzelmek. mikor összeházasodtunk, akkor még teljesen odavoltam érte. Szóval ezt nem lehet kiszámítani, és állítólag egy bizonyos idő után elmúlik a szerelem, nem olyan már, mint az elején.

Én megértelek. Talán nem kellett volna így hozzámenni, de annyi dolog játszik ilyenkor közre...

Próbáld meg valahogy feléleszteni a tüzet (ha sikerült, szólj, hogy hogy csináltad...), vagy esetleg keress valakit titokban. (Nem szép dolog, tudom, de amiről nem tud az ember, az nem fáj, és ki tudja, esetleg pont így jössz rá, hogy mégis a férjed kell neked.)

6. 4606da2200 (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:37
Mit követtél el? Szeretted valaha is? Én is ezért váltam el, majd elmesélem, én 10 évig húztam.
2012. ápr. 14. 15:36
van el kell válni!! azért mert elváltok azu nem jelenti azt h elveszeed a gyereket tőle... a másik meg a gyeekedet nézd mit fog látni hogyan fog felnőni egy olyan szülőpárral ahol apa rajongásig szereti anyát anyameg le se tojja apát... milyen lelki sérülései lesznek a gyereknek? erre gondolj ne arra h a férjed szenved neked a gyerek az első és őt kell nézned minden szempontból.... az meg már ne is haragudj de a legnagyobb baromság amit írtál h majd a gyerek mindent megold egy gyerek nem old meg semmit nem gyógyír a kapcsolati problémákra...
2012. ápr. 14. 15:36
ha nem szereted, akkor miért keseríted meg az ő meg a te életed is. a gyerekről nem is beszélve. elválni el lehet normális módon is. ha meg inkább boldogtalan akarsz lenni és nem válsz el hát viseld a következményeket.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:34

Én személy szerint nem bírom az ilyen rinyálásokat. A saját döntéseid következményeit kell(ene) elviselned és élni vele... A házasság, a gyerekvállalás mind olyan döntés amit nem "majd ettől jó lesz minden" alapon hoz meg az ember...

Én tanácsként csak azt tudnám mondani, hogy "edd meg amit főztél" és próbáld belőle kihozni a legjobbat!

2. spinneli (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 15:34

szerinted a férjednek jó, hogy egy olyan nővel él együtt, aki nem szereti?

gondolod, hogy nem veszi észre...vagy a gyermeketek ebből nem fog semmit sem érzékelni?

2012. ápr. 14. 15:30

Sziasztok!

32 éves vagyok, 7 éve élünk együtt a férjemmel, van egy 3 éves kisfiunk.

Sajnos úgy érzem már nem szeretem a férjemet. Elkövettem egy nagy hibát, már a házasságkötésünk előtt is éreztem, hogy részemről kezd kifulladni a kapcsolat, de hittem benne, hogy meg lehet menteni, s majd a gyerek mindent megváltoztat. Persze nem így történt.

Ő tulajdonképpen nagyon jó hozzám. Szeret engem és a gyereket is. Én mégis boldogtalan vagyok mellette.

Nem akarom elhagyni, képtelen lennék elvenni tőle a gyerekét, de én úgy érzem belebetegszem a boldogtalanságba. Hogy lehet ezt kezelni? Van erre megoldás?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook