Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szerelmes már belém fórum

Nem szerelmes már belém (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
102. Pasionella (válaszként erre: 100. - Teó2)
2019. jan. 29. 09:20
Nem jött össze a másik pasival vagy pedig volt köztük valami ami felébresztette benne, hogy veled mégis csak jobban jár.
101. Asinel 75 (válaszként erre: 100. - Teó2)
2019. jan. 29. 09:19
Szerintem ő se tudja mit akar. Most bepánikolt, hogy már nem tepersz utána ezerrel és talán végleg elveszíthet.
100. Teó2
2019. jan. 29. 09:13

Meg volt a találkozó... hát vita majd veszekdés volt, majd haza vittem... kocsiba átöleltem majd adtam neki egy puszit, megkért h menjek be, bent nem szóltunk semmit csak ölelkeztünk 10percig majd szájra puszik és csak sírt végig... és h ő szeretne kibékülni és azt h költözzek haza, de hát ugye modnta neki h az érzéseim nem változtak de csak kételyeim vannak vele kapcsolatosan... mi van ha ez újra rájön ha van már egy gyerekünk akkor mit csinálok.... nekem a gyerekem lenne a legfontosabb az életemben..., és akkor eljöttem haza akkor még este írt h szeretné és tenne a kapcsolatunkért stb stb majd ma reggel is ezzel ébresztett már h regényeket írt...


Nem értem mi okozta ezt a pálfordulást nála... egy hónapon ekresztül azt szajkózta nincs benne szerelem vágy vonzalom szenvdély tűz irántam csak szeret és úgy érzi velem magát mint egy lakótárssal... ezeket elmondta kerek egy hete is... most emg békülni akar?????????????????

99. Eperke2019 (válaszként erre: 96. - Teó2)
2019. jan. 28. 14:07

Volt egy kapcsolatom, 7 évig tartott. Az első volt nekem, 22 voltam, rájöttem,hogy nem éltem még.Legjobbnak láttam,ha szakítunk. Nagyon nehéz volt, a megszokás rettenetes, később még találkoztunk, először ő,aztán én akartam újrakezdeni. De igazából csak a megszokás miatt. Aztán mikor azt hittem minden megy tovább, együtt...közölte,hogy ő ezt már nem akarja.

Összetörtem, totálisan. Egy dolog segített, a sport, kikapcsolt, ledobtam egy tizest. Több,mint egy évbe telt, mire tudtam már nyitni mások felé. Neki két hónap múlva már volt valakije,pedig állítólag nagyon szeretett.

Amit leírtál, az mind egyezik azzal, amit én csináltam. Húzza az agyad, te ott vagy biztos pontként, de közben keres, ismerkedik, közben lehet,hogy már alakul valami. Ne aláztasd meg magad, ne mond neki többet,hogy szereted. Az idő minden sebet begyógyít. Ő már nem akar téged. Ha felmerült a fejében, hogy milyen lehet mással, az már veszett ügy.

Kitartást kívánok neked és egy olyan társat, aki valóban megérdemel!

98. Lávli
2019. jan. 28. 10:57

Rákapott az ízére, hogy csavargatja az ujja köré a pasikat. Ők meg keresik kényét kedvét - te is többek között ...

Semmi értelme ennek a huzavonának.

2019. jan. 28. 10:53
Nincs.
96. Teó2
2019. jan. 28. 10:29

Azt nem értem, hogy mi változhatott benne??? talán kiélte magát ennyi idő alatt vagy csalódott egy másik pasiban ami ráébresztette, h én biztos pont vagyok neki...


közben nekem is kitisztult a fejem... és nem biztos h én így már akarnám ezt a kapcsolatot... nem akarom sem ellenőrizgetni sem féltékenykedni úgy mint korábban, de bízni már nem bízok benne... van ennek így értelme?

95. Teó2
2019. jan. 28. 10:28

Gyerekek újabb csavar a történetben...

eddig a kb könyörgő seggnyalós mindent megígérésből váltottam... nem beszéltünk semmit a héten , szombaton rám írt h nekem jó e ha holnap (vasárnap) beszélnénk mert ő szobmaton jönne be megint az elváltnőkklubbjába... és kiakadás helyett azt írtam h persze nekem jó a holnap is...

Aminek az eredménye az lett, hogy elkezdett nyitni beszégletni én pedig folytattam ezt a tisztelet tudó nekem teljesen minden mindegy kedves kicsit sem aggódó stílusú beszégletést...

Eddig nem akart nyilvános helyen találkozni bármikor találkoztunk mintha titkolna...(így utólag ez az érzésem)

Vasárnap mikor rám írt h miújság kérdeztem tőle h akar e most beszélni vagy fáradt e a nagy buliás miatt mert nekem a holnap is teljesen jó...

Erre azt a váalszt kaptam h holnap munka után akkor meki???

szóval egyből nyilvános hely ...hm meglepődtem...

Vége az lett a beszégletésnek, h ezt írtam neki :""nm vagyok megsertodve picit sem . Elengedni meg annyira sem fogom, amíg picit is szereltek . De meg kell értened hogy a dolgok ugy állnak , ahogy , viszont az elet zajlik. En szeretnek veled leülni beszélni es vagy megbeszélni a dolgokat , de nem akarom azt, hogy ez az egesz ugy nézzen ki h csak en akarom . Ezert elem az életem , ahogy te is , es majd lesz ahogy lesz . Ha pozítiv , akkor örülök , ha nem sikerül folytatni , szomorú leszek de az elet megy tovabb ... ezt szerintem te is igy gondolod. Nem tudok ennel jobban teperni mar , mint az elmúlt 3 hétben . Mindent tudsz rolam , mindent lattal . Ha ez igy kell , kell , ha nem , akkor en is mennek tovabb ."



Szó szót követett majd a higaddt stilus amít mutattam odáig fajult hogy azt mondta h azt tudja mondani h azt ő sem akarja, hogy csak ő akarja már ezt az egészet....



Ma reggel pedig rám írt, és küldött egy fb-os emléket ami 5 évvel ezelőtt volt napra pontosan ahol még elvileg szerelmes volt mindennél jobban...

94. Pasionella (válaszként erre: 93. - Teó2)
2019. jan. 25. 08:06
Lépj túl rajta még mielőtt belezakkansz.
93. Teó2
2019. jan. 25. 08:01

Még mindig nem keresett de viberen éjjel nappal fent van tegnap este is 1.18ig viberezett majd reggel 6.02től folytatta ma... és ő azt mondta 1 hete h csak a Dórival az elvált kolléganővel beszélgetnek ott...


Én mindig büszke voltam rá és azt mondtam h ő azért a mennyasszonyom és szeretném ha a felegésem és a gyerekeim anyja legyen ert más lány mint a többi.. de úgy néz ki nem, csak én szerettem volna ha más lenne...


Rendkivül sokat és nagyot csalódok benne ebben az 1 hónapban...


És én még pénzt akartam neki adni, hogy könnyebben tudjon új életet kezdeni...

92. f4e7e8321e (válaszként erre: 91. - Teó2)
2019. jan. 23. 19:26

Esély mindig van.

De szerintem kezdj új életet.


Ez az egész engem arra emlékeztet, amikor egy haver srácot így ejtett a barátnője, szinte ugyanezekkel a lépésekkel.

Ott a lány már akkor talált mást, csak nem volt olyan egyenes, hogy elmondja.

91. Teó2
2019. jan. 23. 19:20
Szerintetek van arra esély hogy idő múltával akar fél év múlva ha keresném újra összejohetnenk???
90. 8c049abdb8 (válaszként erre: 89. - Teó2)
2019. jan. 23. 08:59

Rossz ezt így olvasni. Az előzményeivel együtt egyértelmű, hogy lapátra fogsz kerülni, pontosabban már rajta is vagy.

Sirasd el, ha akarod, és lassan te is nyissál másfelé, mert ez a vonat elment. Kitartás!

89. Teó2
2019. jan. 23. 08:41

Hát nem látok már esélyt...


Ugye mikor kint voltam hétvégén viber üzenetekkel bombáztak este is reggel is...(nem tudom , hogy ki) és azt mondta, hogy a kolléganővel beszélgetnek ott, nos mióta eljötte vasárnap délután óta napi 24 órából 18at online van fb messengeren is pedig eddig nem volt... legkésőbb 10kor leszokott feküdni aludni mert korán kelő típus hétfő és tegnap este is fél1kor még online volt messengeren és persze ahogy beér a munkahelyére eltelik 5 perc és már online van és pörgeti a messengert... lehet h tényleg talált volna már magának mást...?


Ennyire nem tisztelne engem a kapcsolatunkat ami 7.5 évig tartott???


Mire számítsak így a hétvégét illetően , amikor beszélni akar majd egyből a költöztetővel menjek?

Csak zokogok nap mint nap mint egy taknyos kölyök... borszasztó... úgy érzem h elvesztem a családom a legjobb barátom a szerelmem és a társam is az ő személyében...


Nagyon hiányzik... már már fizikai fájdalmaim vannak, hogy nem tudok hozzá szólni vagy megölel vagy csak látni őt...

88. Sommersby (válaszként erre: 87. - Teó2)
2019. jan. 22. 17:09
Várd meg a döntését, amikorra mondta, ha tovább habozik, és nem tud még mindig dönteni, akkor valóban érdemes befejezned vele. Addig várj, könnyű mondani, mert borzasztó érzés lehet, de, ha negatív lenne a döntése, akkor idővel elfelejted (ezt is könnyű mondani persze), és lesz majd olyan, aki lehet tapasztaltabb, nem Te leszel neki az első, és nem akar új "élményeket" szerezni, új pasival kipróbálni, ilyesmi, hanem elég leszel neki maradéktalanul Te.
87. Teó2
2019. jan. 22. 10:14

Azt mondta hétfőn reggel, h " döntök akkor végleg, így vagy úgy."


Szóval hétvégén legkésőbb eldől... lehet h neki addigra lesz más új nem tudom , de ha nem döntene akkor és azt mondja h jajj elindult bennem valami de úgy érzem időre van még szükségem nem érdekelne már, megmondanám eddig voltam lábtörlő és papucs most azt mondtam h költözés van végleg minden cuccal és akkor annyi ideje lesz gondolkodni amennyit csak szeretne...

Amikor kérdezte h letudom e mondani a szerdai fuvart hogy akkor még gondolkodjon, mondtam h le persze, amit ő megköszönt én pedig arra annyit tudtam írni" mit mondhatnék ne köszönd... szeretlek" erre azt írta h "én is és ezért gondolom át még 1×" csak nekem ez a döntök végleg így vagy úgy duma olyan volt mintha kb azt érezném h valaki dönt az életemről h kivégeznek e vagy sem...

86. Teó2
2019. jan. 22. 09:55
*Felhívott az anyja tegnap este ugye 1 nap teljes külön lét után,... *
85. dd9dec5381 (válaszként erre: 84. - Teó2)
2019. jan. 22. 09:54
Ezt hívják liánozásnak. Addig tart meg, míg tutira meglesz az új.
84. Teó2
2019. jan. 22. 09:53
Tegnap este ugye 1 nap teljes külön lét után, hogy azt mondta neki a (volt)mennyasszonyom , hogy "MÉG NEM VAGYUNK TELJESEN KÜLÖN" szóval nem értem mire jó neki ez az egész.... miért húzza az idegeimet jobban ha kimondja vasárnap este nem szerelmes nem láte sélyt h ez működne minek kér még 1 hét külön létet hogy átgondolja és már mánap azt mondja h még nemv agyunk külön teljesen.... mi ebben a logika???
83. birebora (válaszként erre: 77. - Teó2)
2019. jan. 21. 17:27
Az kér időt aki nem akarja tovább folytatni, csak nem akar megbántani. Majd lesz más neked is, neki is. Fiatalok vagytok még. Ismerkedj, menj társaságba, élj és ne keseregj.
82. Lávli (válaszként erre: 77. - Teó2)
2019. jan. 21. 17:23

Gyáva keményen a szemedbe nézni, és azt mondani, hogy vége. Inkább újra és újra megsajnál. De milyen kapcsolat a szánalom és meddig tart?

Azért kell mindig az új idő, hogy halogathassa azt, amihez gyáva.

Mindig te keresed őt, nem ő téged.

2019. jan. 21. 17:16

Bár úgyis képtelen vagy ezt megtenni, de neked kéne véget venni ennek az egésznek.

El tudod te képzelni, hogy

-újra "megtalálják" azok az érzések, amik egyszer már "elhagyták" veled kapcsolatban,

-te úgy fogsz tudni viszonyulni hozzá a jövőben, hogy ne ismétlődjön meg ez az egész?

Azt írod, az a baja, hogy úgy érzi, elhanyagoltad. Mikor ez az idétlenség felmerül, általában már el lett fogadva egy hazug paradigma, miszerint a férfi egy két lábon járó szórakoztatóközpont, akinek ha fáradt, ha rákattant valami hobbira, kutyakötelessége a mellette lévő nő személyes vidámparkjaként funkcionálnia. Ha ezt nem teszi meg, akkor a kezdeti finom célozgatás után jön egy ki nem mondott, de a sorok mögül határozottan kiolvasható ultimátum, miszerint e fenntarthatatlan állapot folyománya a férfi lecserélése lesz. Teljességgel abszurd kimondani a dolgot: ha nem szórakoztatsz, akkor lecseréllek. Fordított irányban felmerül egyáltalán ilyesmi; férfi helyezett már kilátásba szankciókat elhanyagolás miatt? Ebben a paradigmában a nő egy gyerek, és a kapcsolat mintha valamiféle örökbefogadás szentesítését jelentené, egy procedúrát, melynek során a férfiből pótszülő lesz.

Szeretted te ezt a nőt akkor, amikor éppen folyamatban volt ez az "elhanyagolás"? Felteszem igen. A barátnőd talán egy gyerek, akit nevelsz, akinek tartozol az időddel? Nyilvánvalóan nem. Mihez volt kedved, mikor az "otthon töltött idő 80%-át számítógépezéssel töltötted"? Vele lenni vagy gépezni? Nyilvánvalóan gépezni. Tehát: te szeretted, és bizonyos időkben, amivel amúgy nem tartoztál neki, azt csináltad, amihez kedved volt. E kedvtelésed nem csapolta a családi kasszát, nem változtatott dühöngő őrültté, semmiféle káros következménnyel nem járt sem rád, sem rá. A másik ember irántunk érzett szeretetéről az illető tetteiből következtetünk. De az, hogy egy másik ember hogyan fejezi ki a szeretetét, egyénre szabott. Vegyél virágot, szervezz közös utazást Nigériába, vésd bele egy cápa szájpadlásába a szerelmed nevét – szólnak a jó tanácsok, hogy mi módon kell mímelni azt a viselkedést, amiből a másik majd arra asszociál, hogy szereted. De minthogy a szeretet lényegében véve a valóban fontos dolgokban való közösségvállalásra való hajlandóság, és az iménti tettek során mindez valójában nem méretik meg, így az egész voltaképpen puszta színjáték – egy embertől pedig elvárható, hogy átlásson ezen. Egy embertől elvárható, hogy ne igényeljen holmi haszontalan gesztusokat ahhoz, hogy tudja, hogy szeretik. Egy ember egyszerűen tudja, hogy szereti a másik, ha az tényleg szereti, ergo a te barátnőd is tudta, hogy szereted. Szeretted, ahogy te szeretni tudsz, és mivel ennél nincs több, amit elvárhatna e téren, minden egyéb, amit elvár tőled ezzel összefüggésben, mindössze szereptévesztésből fakad, azon női ösztön tombolása ez, mely értelmetlen gesztusokban találja meg a szeretetre utaló fogódzkodókat, és amely ösztön tüzét annak időszerű és kívánatos elsorvasztása helyett a szociális kultúra ezer módon táplálja.

Te miért szereted őt? Azért szereted, amilyen. És mit tett érted? Talán többet tett a kapcsolatért, mint te? Kedveskedett, meglepett? Haha. Vagyis, de, meglepett; a hátad mögött incselkedett egy másik emberrel... Tehát neked a szeretettel igazából nem összefüggő tettekkel újra és újra bizonygatnod kell, hogy szereted, míg az ő szeretete egyfajta axióma, részéről elég az, hogy "csak úgy van". Ez a rothadás magja. Még ha újra meg is jönnének az érzései, te nem igen fogsz megfelelő vidámpark maradni számára, miután kifogy belőled az üzemanyag, amit az elválás szele fújt a tankodba, és ami most hajt.

Fuss messze, és keress valakit, akinek elég az, aki vagy.

80. Sommersby (válaszként erre: 77. - Teó2)
2019. jan. 21. 16:00

Szerintem arra kell idő a lánynak, hogy rájöjjön, egyáltalán mit is akar..., akar-e még Tőled valamit, érez-e erőt még arra, hogy újra megpróbáljátok.


Sajnos az is benne lehet a "pakliban", hogy valaki másik férfi valóban megtetszett neki, és "élvezi", hogy most pillanatnyilag szabad, nincsenek kötöttségei, és lehet vívódik, hogy teljesen új életet kezdjen-e Nélküled. De ugyanakkor még maga sem tudja, hogy ez neki OK lenne-e, vagy visszafogadjon Téged.


Nem könnyű helyzet lehet, az biztos, olyan, mint egy "érzelmi hullámvasút". Szerintem várj, az idő csak meghozza, mit akar a barátnőd.

79. Pasionella (válaszként erre: 77. - Teó2)
2019. jan. 21. 15:52

Azt mondtad múltkor mikor ott voltál nála akkor abból robbant ki vita, hogy valakivel pötyögött.

Nem lehetséges, hogy az a valaki egy másik fickó volt akivel mégsem jön össze a dolog és ezért úgy van vele, hogy lehet a jól megszokottat mégsem kéne eldobni?

Nem mondom azt feltétlenül, hogy játszik veled de nagyon gyerekesen viselkedik és eljön az a pont nálad amikor már te fogsz belőle kiábrándulni.

78. Ellacica (válaszként erre: 77. - Teó2)
2019. jan. 21. 15:49

Csak élvezi, hogy azt csinál veled, amit akar! Ha azt mondja rögtön ugrasz.

Egyikőtöknek legyen esze, és zárja le végre!

77. Teó2
2019. jan. 21. 12:55

Hát baszki én teljesen elvesztettem a fonalat...

Tegnap este megbeszéltük akkor telefonon, hogy ő nem lát esélyt arra hogy ez működő képes kapcsoalt elgyen én hiába tennék emg bármit is ha részéről nincsenek emg azok az érzések amit szeretne hiába szeretné én kiöltem belőle h nem volt nekem eléggé fontos úgy érezte és ezt leípítette magában már és egy csettintésre ez neki nem jön elő...így nagy nehezen de elfogadtam és elengedtem őt és megbeszéltük, hogy akkor szerdára vesz ki szabit és elpakolom a cuccaimat bútorokat stb mindent...

Majd ma hajnalban írta, hogy tudja h nem nekem kéne mondania de nagyon szarul van ki van teljesen... annyit reagáltam rá, hogy mit mondhatnék erre ő akarta ezt az egészet... majd ennyibe maradt a beeszélgetés(hajnali 6 volt) majd mikor beért a munkahelyére írt hogy most ért be velem minden okés e írtam h nekem még kb 5 perc stb... aztán mikor beértem küldtem neki egy képes idézetet:

"van az a fáradtság amin az alvás nem sokat segít, amikor lelkileg vagy fáradt, úgy ébredsz mintha egy percet sem aludtál volna, és ez így megy napról napra... De ha nem adod fel, ezt is túléled és képes leszel visszanyerni a lelki békédet."

És még annyit írtam hozzá, hogy: légy erős és találd meg a boldogságod!


Erre ő vissza kérdezett...: találd meg a boldogságod... ezt most komolyan így gondolod???

erre én: ezt szeretnéd nem? jó lenne ha az utlsó utáni pillanatban meggondolnánk magunkat és visszacsinálnánk az egészet, de nem tudom mit tehetnék...


Erre azt írta: akkor szeretnék kérni egy kis időt, ne beszéljünk most egy darabig, ahéten csak egy pár napot de tényleg semmit ne majd én írok ha jó úgy, átgondolom még1× utoljára de akkor döntök végleg így vagy úgy...

Erre írtam neki én , hogy oké akkor lemondom egyenlőre a szerdai fuvart és akkor majd írsz...

ÉS most várok...

megmondom őszintén ezt így érzem:


Héé teóóóóóóóóóóóóó gyere rég hintáztál gyere ülj bele majd én emghintáztatlak még1× lökök egy jónagyot rajtad h amikor hátrafele mész jól hátra huppanj...


Miért , miért?


Elmondja este h nem szerelmes belém nem lát semmi esélyt arra h működne ez, majd rá 10 órára időt kér újra ...


És én meg újra bele mászok a hintába...


Azt gondolom, hogy ebből emgint csak az lesz időt kér letisztázza magában szépen túl lesz rajta csak egy két nap lesz szar és ha azon már túl van akkor szól, átgonolta mehete a cuccaimért... lehet h rám ír csütörtökön vagy pénteken délután 1kor h akkor este beszéljünk ... gondolom a hétvégéjét nem akarja elrontani biztos megint csajos este lesz ugye most ez a sláger minden hétvégén mióta ez emgy közöttünk az elmúlt 1.5 hónapban...

Ti mit gondoltok mire kell egy az újabb idő???

76. PöttyösPanka (válaszként erre: 73. - Teó2)
2019. jan. 21. 10:23

Egy hosszútávú kapcsolatban természetes, hogy a szerelem átalakul szeretetté. Ez tartja össze a házasságokat évtizedeken keresztül. De ő még túl fiatal ehhez. Neki még kell a lángolás. Sajnos nem tehetsz semmit. Ki kell várnod, hogy döntsön, és nem biztos, hogy ez a döntés kedvező lesz számodra. De még te is fiatal vagy, úgyhogy ha úgy alakul, fogsz találni egy másik lányt, akit legalább ennyire fogsz szeretni.


Viszont a legrosszabb, amit tehetsz, az öngyilkossággal való fenyegetőzés. Ezzel biztosan csak eltaszítod magadtól. A nők az erős férfiakat szeretik.

75. Amina93 (válaszként erre: 73. - Teó2)
2019. jan. 21. 08:27

Sajnálom,hogy igy alakult! De ha igy döntött,tartsd tiszteletbe,es fogadd el. Tudom,nehéz,de az idő majd neked dolgozik.


Sok erőt kívánok!

74. Barbaraaa2 (válaszként erre: 73. - Teó2)
2019. jan. 20. 18:36

A szerelem átalakuk.De ha ő már nem akatja folytatni akkor eröltetni sem jó dolog.

Elkell tudni fogadni mindent.

73. Teó2
2019. jan. 20. 18:32

Haza jöttem írtam neki egy sort h vigyázz magadra...

aminek a vége az lett h irogatott majd telefonon beszéltünk... ahol azt mondta h ő nem érzi azt h ez jóra fordulhat közöttünk és nem gondolja úgy h ebből elhet még egy működő kéeps kapcsoalt és h már nems szerelmes már belém csak szeret meg h 7 év az mégis csak 7 év......

nem tudom mi lesz így velem, úgy érzem kb legjobb lenne kiugrani a 10.ről

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook