Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem sikerül fogynom, nics elég kitartásom.Támogatásra lenne szükségem. fórum

Nem sikerül fogynom, nics elég kitartásom.Támogatásra lenne szükségem. (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 4. 19:05

1. nap R: Kávé cukor nélkül, 1 zsemle

E: 2 db főtt tojás, spenót enyhén sózva, vagy retek, uborka, saláta, stb.

V: 1 nagy szelet sertés hús (só, bors, esetleg mustár)



2. nap R: Kávé cukor nélkül, 1 zsemle

E: 1 nagy szelet sertéshús grillezve, zöldsaláta

V: Gépsonka korlátlan mennyiségben, torma, mustár


3. nap R: Kávé cukor nélkül, 1 zsemle

E: 2 db főtt tojás, saláta, paradicsom (citrom, mustár, só, bors)

V: Gépsonka, zöldsaláta


4. nap R: Kávé cukor nélkül, 1 zsemle

E: 1 db főtt tojás, főtt vagy nyers sárgarépa, sajt

V: Joghurt, gyümölcs


5. nap R: Kávé cukor nélkül, 1 zsemle

E: Párolt hal, paradicsom (citrom, mustár, bazsalikom)

V: 1 nagy szelet sertéshús grillezve, zöldsaláta


6. nap R: Kávé cukor nélkül, 1 zsemle vagy sárgarépa citrommal

E: grillcsirke, mennyiségi korlát nélkül

V: 2 db főtt tojás, sárgarépa


7. nap R: Citromos tea

E: 1 szelet bármilyen hús grillezve, gyümölcs tetszés szerint

V: Joghurt, gyümölcs, vagy választani az előzőekből tetszés szerint


Két hétig ezt kell enni napra pontosan!azért érdemes hétfon kezdeni!alkohol nuku! csak viz!

2008. jún. 4. 19:03
Azért jólesik hogy megosztjátok velem a gondolataitokat,nem érzem magam egyedül.Jó hogy vankihez szólni.
15. ab4b6bc17d (válaszként erre: 12. - Venes)
2008. jún. 4. 19:00

Szerintem az embernek szüksége van a húsra, persze csak mértékkel. Szerintem ott rontjuk el, hogy nem az arny középút szerint táplálkozunk.

Viszont a sok zöldség, gyümölcs, hal az igaz!

14. 71d28849d7 (válaszként erre: 10. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 4. 18:59
Tudom hogy igazad van,és minden erőmel azon leszek hogy magamért és az egéségemért mindent megtegyek.
13. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - 5a5c6c6a02)
2008. jún. 4. 18:57

Értem. S miből áll? Mit lehet enni, mit nem és hogyan? Nem hallottam még róla.


Én egyébként egy hónap alatt fogytam 5 kg-ót a 90napos első hónapjában.

12. Venes
2008. jún. 4. 18:56

Szalma: ne egyél ilyeneket mint tejföl meg hús, se kétszersültet.

Korlátlanul egyél zöldséget, halat, tofut és fogyni fogysz.

11. 71d28849d7 (válaszként erre: 7. - Venes)
2008. jún. 4. 18:56
Az esti órák a legnehezebbek,ugye ilyenkor kell a legjobban figyelni hogy ne nyuljunk a ukros és lisztes dolgokhoz.Gyogyszert semiképpen nem akarok,most keztem el esténként kocogni,és probálom betartani ezt a norbiféle modszert.
10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - 71d28849d7)
2008. jún. 4. 18:55

Nem közhelyes, ha azt mondom, hogy ezt elsősorban neked kell eldöntened! S nem azért, mert esetleg más bánt vele, hogy duckó vagy, hanem azért, hogy te érezd magad jobban tőle! Tehát elsősorban magadért, az egészségedért akarj lefogyni!


Nekem is inkább a kitartásommal van probléma. Mert mozogni most már mozgok rendszeresen.

Inkább a kaja a probléma, hogy be tudjam tartani azt a mértéket, amivel az jár, hogy egy kicsit mindig éhes maradjak! Nagyon nehéz, de egyre többször sikerül. Eredmény: sokkal jobb a közérzetem!

9. e004ab8014 (válaszként erre: 5. - 71d28849d7)
2008. jún. 4. 18:55
Szia, megnéztem az adatlapodat. A 6 hetes koplalós kúra a legrosszabb, amit csak tehetsz! Ha fogyni szeretnél, egyél, különben a szervezeted "takarékra" kapcsol, és nem fogsz fogyni, ill. utána vissza is hízol. Egyél, amennyi jólesik, csak egészséges dolgokat. Lehet, hogy lassabban fogsz fogyni, de tartósan.
8. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 6. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 4. 18:54
nem azt mondtam h mindenki 9kgot fogy vele fogyni!nkem eddig 5kg volt a max 2hét alatt ezzel, csak ez van odairva!
7. Venes (válaszként erre: 5. - 71d28849d7)
2008. jún. 4. 18:52

Tnácsom: sok zöldség és semmi lisztes vagy cukros dolog, esetleg ha már más nem megy, akkor gyógyszer.


Mennyit kellene leadnod?

Mi az amit nem bírsz megállni evés terén?

6. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - 5a5c6c6a02)
2008. jún. 4. 18:52
Nem akarok kekeckedni, de két hét alatt 9 kg kicsit megterheli a szervezetet egészségileg. Meg azt mondják, pont az ilyen gyors fogyásoknál van az, hogy többet szedsz vissza, mint amennyit leadtál! Azért sok sikert neked! :)
2008. jún. 4. 18:49
Szóval,nicsmeg az elhatározás amivel hoszútávon tudnék fogyni,sokmindent probáltam már de nem tartanak hoszú ideig.Segítséget kérek,mint lelki segitséget mint tanácsokat és tapasztalatokat.Vagy negatív hozzászólást is amitől jön az elhatározás.Köszönöm.
2008. jún. 4. 18:49
Szia, Szalma! Én egy hónapja kezdtem el a 90naposat és fogytam öt kilót, igaz, heti 3x ugrabugrálok mellette. Most - egyéb kudarcok miatt - kb. egy hétig abbahagytam, rögtön vissza is kúszott egy kiló :( De mától újra, szigorúan nekiálltam, miután a hullámvölgyekkel is megbírkóztam. Ha van kedved, csatlakozz a "Ma kezdtem!" nevű topicomhoz, vagyunk egy páran már, egymást erősítve... :)))
2008. jún. 4. 18:48
szia! veled tartok! én hétfotol kezdem el a svájci diétat mivel a gerincem miatt jobban le kell fogynom és ezzel két hét alatt 9 kgot is tudsz fogyni!velem tartasz?én is igy voltam, itt találtam meg az embereket, a tamogatásokat!a gerincem miatt kell leadnom legalább 10kgot huzos határon belul! csinálod velem?neten utana tudsz nézni, nem nehéz!
2008. jún. 4. 18:46
Mi az ami nem megy?
2008. jún. 4. 18:46
Nem sikerül fogynom, nics elég kitartásom.Támogatásra lenne szükségem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook