Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem rendelek többé az AboutYou oldalról. Eddig szinte... fórum

Nem rendelek többé az AboutYou oldalról. Eddig szinte... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 21. 17:57

én

bármit amit innen rendeltem , tök jó minőség volt. pl lányomnak a fürdőruci 2100% ban mint a képen, szuper anyag, és méfg mindig szép rugalmas, már 2 szezonban nyírta a klóros vízben napi szintem.

de más is tök jó volt. a másik oldal amit szeretek a fashion days. nekem ez a 2 oldal bejön, még sose jártam meg semmivel.

13. de16c8f9e6 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
dec. 21. 14:12
Táskám nincs innen. De szépek a táskáik is. Meg a kiegészítők. Kisgyerek holmit rendeltünk még innen, azok is tök cukik. Kis fidres-fodrosak. :) Nekem jobban bejön mint a H&M.
12. Miss Angel (válaszként erre: 9. - De16c8f9e6)
dec. 21. 14:07

nekem is van a reservedtől egy crossbody táskám,imádom

mondjuk nekem egyebet nem is érdemes rendelni netről,csak kiegészitöket,ruhaneműt semmiképp.....

dec. 21. 13:59
Olyasmi mint a h&m, de sokkal jobb szerintem.
10. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 13:58
Szeintem sincs a minőseggel különösebb gond. Az árakkal inkább. Nem is rendelek onnan, csak akcióban.
9. de16c8f9e6 (válaszként erre: 7. - Srcrss)
dec. 21. 13:58
A reservedé? 😮 Szerintem qrvajó minőség. Régen itt a kínaiban is árultak török cuccokat, mindig azt vettem ha lehetett. Mostanában nem látok már sajna.
dec. 21. 13:54

fehérneműt/alsót/ rendeltem onnan eddig,ami elvileg xxs volt,de egy vicc a méretezés.

egy táskát nem rég rendeltem,aminek az árát sosem kaptam vissza,mert sehogy nem tudom beírni a profilomba a bankkártyaszámomat,ugyanis nem fogadja el,megreklamáltam,nem foglakoznak vele

innentől felejtös számomra,a táskát meg majd eladom,és az külön égő,hogy alig hasonlít arra ,ami a képeken volt,minősége is sz*r.ennyit róluk...

7. srcrss (válaszként erre: 3. - Birebora)
dec. 21. 13:53
Jó. De a minőség... 🙄 3 pulcsit nem küldtem vissza.
6. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 21. 13:46
Szerintem a többihez képest nagyon is rendben van.
dec. 21. 13:36
Biztos védik a környezetet, aztán nem használnak zacskót.
4. de16c8f9e6 (válaszként erre: 3. - Birebora)
dec. 21. 13:34
Az S-es méret jó lett rám. 93-as csípő, meg olyan 52 kiló körül lehetek. Felsőt rendeltem még csak innen, kabátot, meg egy ruhát. Mind s-es volt, de mind jó lett. Az anyaga is jó, török minőség egyébként. Onnan jön. Marmint a cég az lengyel. Csak a csomagolást spórolják le mindig. :)
3. birebora (válaszként erre: 2. - De16c8f9e6)
dec. 21. 13:27
Milyen a mérettáblázata? Jó?
dec. 21. 13:04
Én rendeltem már onnan. Szerintem ugyanaz. Márkás dolgokat árulnak. De mostanaban átszoktam a Reservedre. Baromi csinos cuccaik vannak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook