Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! fórum

Nem régen "léptem be" a klimaxosok táborába! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
83. kisstoth (válaszként erre: 82. - F64f0d9a69)
2008. nov. 6. 21:10
Köszi szépen.
2008. nov. 6. 19:35

Ha pajzsmirigy gond,akkor:

[link]

Itt hírlevélre fel lehet íratkozni és sok hasznos dolog olvasható:)

Én a talpmasszázst használtam elsősorban. Ingyen van és hatékony.

81. kisstoth (válaszként erre: 78. - Lizabella)
2008. nov. 6. 08:02

Kedves Izabella ! Elmesélem neked a történetem, hátha ér valamit.

44 éves vagyok. Márciusban elvesztettem 62 éves Édesanyámat. A halála napján volt esedékes a havi menstruációm, nem jött meg. Megijedtem, nem szerettem volna egy kistestvért a 24 és 9 éves lányaim mellé. Látod, eszembe sem jutott, hogy más is lehet. A következő hónapban megint semmi.Elmentem a nőgyógyászhoz, aki azt mondta bab nem lesz, de semmi gond nincs, klimax kizárva.Valószínű az anyukám elvesztése olyan "sokkot" okozott a szervezetemnek, amely ezt produkálta. Kis idő, és minden visszaáll.Fiatal vagyok még, későn szültem stb. Néhány hónap múlva megint elmentem, mert a változókor összes tünete egyszerre jött ki rajtam. Iszonyú hőhullámok, éjjel-nappal, fejfájás, ingerlékenység, vérnyomásingadozás, alvászavarok stb stb. A doki csináltatott egy hormonvizsgálatot és maga is elcsodálkozott. A kilmax közepén (nem is az elején) álltam. Azt mondta, hogy ilyen még nem volt a praxisában, hogy egy lelki megrázkódtatás ezt csinálta volna. Hormont a sok szörnyű mellékhatása miatt nem volt hajlandó adni és ez én maximálisan elfogadtam.Totál kiborultam. 44 éves vagyok és klimaxolok ? Hát ez borzasztó ! Jakupcsek 45 évesen babát vár, nekem meg semmi. Ekkor még jobbban felerősödtek a tüneteim.

Aztán elkezdtem gondolkodni.

Tulajdonképpen ez az élet velejárója, egy folyamat, amelyen minden nőnek előbb utóbb át kell esnie. Nekem előbb. legalább nem lesz gondom a betétekkel, a fogamzásgátlással. Mikor ezt így szépen megbeszéltem magammal, próbáltam a dolog pozitív oldalát nézni és belenyugodni az élet törvényeibe. Nem mondom vannak néha rossz napjaim, de kinek nincs ? A PMS -sem volt jobb.

Az intim problémák nálam is kijöttek, a körömvirág kenőcs segített.

Ajánlották nekem is a menopausa formulát, egy dobozzal beszedtem, tényleg nagyon jó. kellene folytatni, de elég drága, meg nem jutottam el még, hogy beszerezzem.(pedig tag vagyok)A pajzsmirigy termelésem is felborult, totál alul működik, híztam is ügyesen 5 kilót. de ezek ellenére nem kesergek. Előbb utóbb beáll a hormonrendszer és minden megy tovább. Még senki nem halt bele a klimaxba. 50-60 éves szupernőket látni, akkor mit nyavalyogjak ?

Hát ennyi a történet, remélem segítettem.A te anyukád szerencsés, hiszen 56 éves és most kezdődnek a panaszai. Fogja fel úgy, hogy 10 évet kapott ajándékba a szervezete.

A lélek rendbetétele, ez az első és legfontosabb dolog ! ne tragédiának, hanem az élet velejáróhjának kell felfogni ezt a folyamatot ! Nem könnyű, de sikerülni fog. Persze, ha ő is akarja.

Igaz, lehet mély depresszióba is süllyedni és keseregni "nőiességünk" elvesztésén, de minek ?

Olyan rövid ez az élet, akkor meg éljünk úgy, ahogy nekünk a legjobb.

Anyukádnak is ezt üzenem.

Kívánom a legjobbakat.

Szeretettel:

Mari (egy 44 éves "öreglány", aki 38-nak néz ki)

80. pintyőke72 (válaszként erre: 78. - Lizabella)
2008. nov. 5. 22:20
Lásd 57. hozzászólást. :)
79. kisstoth (válaszként erre: 78. - Lizabella)
2008. nov. 5. 12:41
Körömvirág kenőcs nagyon jó.
2008. nov. 5. 12:28

Sziasztok.Segítségeteket szeretném kérni.Anyukám 56 éves.Már régóta szenved hüvely viszketéses tünettel.Már két orvosnál is volt akik elkezelték(mindig candida gombát állapítottak meg)és azzal kezelték.Most a harmadik orvos,mondta,hogy hüvelyszárazsága van,és hogy ez a változó kor tünete.Elküldték csontritkulásos vizsgálatra+mammográfiára.(még nem volt várjuk az időpontot.Kapott ovestin nevezetű krémet!Elolvastuk a mellékhatásait(daganatok stb jobbnál jobb betegségek)így ezt nem vagyunk hajlandóak használni.De a probléma ugyan úgy fent áll.Hormonkezelést is akarnak,de azt se szeretnénk.

KÉRDÉSEM az lenne,hogy az E vitamin ezeken a tüneteken is segít-e vagy csak a hőhullámon illetve a csontritkuláson.És még mit tudtok ajánlani ami természetes gyógymód erre a problémára.

Kérlek segítsetek,mert nagyon elvagyunk keseredve!!!Nem akarom,hogy hormon kezelést kapjon.

77. 1.Amálka (válaszként erre: 58. - Pintyőke72)
2008. nov. 2. 13:09

A Google (hu) keresőbe beírtam a termék nevét és az első oldalon amit felhozott megtaláltam. Magyar nyelvű és rendelni lehet tőlük.

135 szem van benne és az ára: 4.805,- Ft.

2008. nov. 2. 10:24

Sziasztok!

34 éves vagyok és (anyám szerint)a klimax jelei kiütöttek rajtam. Bár vérzészavarom nincs, időben érkezik, pár éjszakája azonban verejtékezem és hőhullámaim vannak(most éppen menstruációs szakasz).EZ pedig nem az első ilyen alkalom. A baj az, hogy mi most tervezzük a gyermeket...létezik hogy ilyen fiatalon klimaxos legyek? Azt még hozzá kell fűznöm, nagymamám 37 évesen vált azzá.

75. Bogárka62 (válaszként erre: 74. - Abri)
2008. okt. 29. 13:15
Köszi majd kipróbálom!
74. abri
2008. okt. 29. 08:29

A Lady Klimax te összetevői:

galagonya

palástfű

orbáncfű

cickafark

édeskömény

citromfű

zsálya

borsmenta


Nagyon jó!

2008. okt. 28. 04:29

Sziasztok!

Kb. 1 hónapi kegyetlen hőhullámok(fejemtől a talpamig erőteljes verejtékezés úgy másfél óránként),rossz alvások után olvastam egy fórumban a citromfű tea jótékony hatásáról.Nem vagyok tea párti,de kipróbáltam.Első nap egy litert ittam,éjjel 5 órát aludtam egyfolytában,sokkal kevesebbet izzadtam.Másnapra kb.negyedére csökkent a hőhullámok száma.A teát 5 napig ittam,utána a Pro Meno Plus terméket szedem,napi 1 tablettát.Ez vöröshere kivonatot tartalmaz.3. napztól teljesen tünetmentes vagyok.Csak az interneten tudtam hozzá jutni,régen a DM-ben vettem.60db-os,kéthavi adag,2600Ft(postaköltséggel 3600).Nagyon jó!

Remélem valakiknek tudtam segíteni.

Szép napot!Sziasztok.

72. f64f0d9a69 (válaszként erre: 71. - Pintyőke72)
2008. okt. 27. 16:51

Írtam Neked!!!

A korod miatt viszont eszembe jutott más is, lécci mindenképpen írj!!

71. pintyőke72 (válaszként erre: 70. - F64f0d9a69)
2008. okt. 25. 20:52
én is. :)
70. f64f0d9a69 (válaszként erre: 65. - Pintyőke72)
2008. okt. 25. 20:25
Szia! Válaszoltam!!! :D
69. Bogárka62 (válaszként erre: 68. - 13a6fcd24f)
2008. okt. 25. 19:47
Szia! Én is 46 éves vagyok és most 2 hónapja kezdődött el! Klimax rendelésen nem voltam a nőgyógyásznak mondtam el a tüneteket és ő mondta, hogy klimax!
2008. okt. 25. 02:07

sziasztok, én 46 éves vagyokés fogalmam sincs, hog ybelleléptem-e már ebbe a tüneményes korba, vagy sem. :-)

a hizás szépen alakul - tényleg miért okozza ilyenkor a hízást, de a vérzésem rendszeresen jön még meg.(legalábbis havonta)

Ti elmentetek klimaxrendelésre, hogy mégnézessétek a hormonjaitokat? Miből van kevesebb?

2008. okt. 24. 22:44

Sziasztok!

Kérdeztétek,hogy mennyibe kerül a Menosens?Attól függ,hogy hol veszed.Most gyógyszertárban vettem és 2500ft volt.De még az sem mindegy hol, melyik városban.Egyébként nem egészen 2 hónapja szedem,de egyenlöre maradok "nála" mert bevált.

66. kisstoth (válaszként erre: 55. - Kisstoth)
2008. okt. 24. 22:19
Ha kell valakinek én is tudok szerezni.
2008. okt. 24. 22:11
baranka, írtam neked privit.
2008. okt. 24. 22:08
Nagyon szívesen, remélem beválik!!!
2008. okt. 24. 21:16
baranka, egy próbát megér, szerintem.Köszi az infót.
2008. okt. 24. 20:53

Jól értelmezed, de ez csak a 4Life termékére igaz, mert más is gyárt ugyanilyen néven , majdnem fele áron. Abban nem tudom milyen hatóanyagok vannak. Én is először mást vettem meg, de megbántam.

36 összetevőből áll.Multivitamin+gyógynövény.

Még nem hallottam olyat, hogy valakinél nem vált be, de sosem lehet tudni...

61. aniani63 (válaszként erre: 59. - F64f0d9a69)
2008. okt. 24. 20:30
Ez a sok összetevő egyetlenben,jól értelmezem?
2008. okt. 24. 20:14
rátcserje= barátcserje
2008. okt. 24. 20:13

135 db elméletileg 3x3-at kéne szedni belőle , de ez csak az első 1-2 hétre igaz. Én nem szedtem ilyen sokat.

A klimax egyik gyakori tünete a csontritkulás. A kalcium és a D3-vitamin bevitele ezért különösen fontos lehet a csontrendszer védelmében, annál is inkább, mert e két anyag gyakran hiányzik a nők étrendjéből.

Ugyancsak kulcsfontosságú a magnézium, bór, króm, és cink adagolása. A sejteket védő antioxidánsok - A-, C- és E-vitamin, béta-karotin és szelén - fokozzák a szervezet ellenálló képességét a betegségekkel szemben.

A mezei zsurló vízhajtó hatású, a kínai angyalgyökér erősíti a méh izomzatát.

A szibériai ginszeng a szellemi és a fizikai erő serkentője, csökkenti a női nemi hormon hiányából eredő tüneteket. Az édesgyökér segít a depresszió leküzdésében, erősíti az immunrendszert és védi a májat.

Ugyancsak az idegrendszeri bántalmak ellen hatásos a fürtös poloskavész. A benedekfű vértisztító, gyomorerősítő. A rátcserje sekenti a progeszteron termelődését.

Ebből már ötletet is lehet szerezni...

Az én tüneteim elmúltak.

58. pintyőke72 (válaszként erre: 57. - F64f0d9a69)
2008. okt. 24. 19:48
Rákerestem,megtaláltam a magyar oldalt, ott se kép, se semmi leírás erről a termékről. Megírnád hány db van benne. A 3 hónap után teljesen elmúltak a tüneteid? hőhullám,éjszakai izzadás - ha volt - ?
2008. okt. 24. 19:35

Én is a Menopausal Formulát szedtem és azért nem akartam a nevét beírni, mert hálózati termék. Mivel én tag vagyok 7490 Ft az ára. Egyébként 9960 Ft.

Ez mindenhogyan drága, de bizony nekem is ez volt a jó. Összesen 2 vagy 3 dobozzal szedtem be belőle...

56. pintyőke72 (válaszként erre: 52. - Valeria54)
2008. okt. 24. 19:30

Köszi,h megírtad a tapasztalataid. Mennyi idő után hatott neked?

Én is most váltottam, Mabelle a neve, ez is jónak tűnik,igaz két napja szedem,mintha kevesebb lenne a hőhullám és nem annyira meleg.

Ebben nem szója a hatóanyag, hanem vörös lóhere.

Ha mégsem igazán válik be, váltok.

Mondta a gyógyszerész,hogy 2 havonta érdemes váltani, mert az ember lánya csak így tudja kitapasztalni,melyik a legjobb neki.

2008. okt. 24. 11:57
A Menopausa Formula is nagyon jó. (Calivita)
54. aniani63 (válaszként erre: 52. - Valeria54)
2008. okt. 24. 11:57

Köszi szépen,ezt még nem hallottam!

Szabad tudni,hogy mennyibe kerül?Mostanában ugyanis már több fajtát befinanszíroztam a saját életem könnyebb elviselése érdekében,de lassan már árulhatnám a nem túl alacsony kategóriás ilyen-olyan csodaszereket.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook