Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem merek kezdeményezni a páromnál... fórum

Nem merek kezdeményezni a páromnál... (beszélgetős fórum)


1 2
7. csillucy1976 (válaszként erre: 1. - 20ba28ec7a)
2010. febr. 28. 12:17
Szia Anitácska,én azt tudom tanácsolni neked, hogy a legőszintébben ülj le vele, es merd kimondani magadbol ami szived nyomja. az a legjobb kapcsolat az én véleményem szerint amikor mindenről tudtok beszélgetni és természetesen meg is tudjátok beszélni az adott problémát. a párod biztos nem fog elutasitani, de bár vannak olyan férfiak, akik mégis megteszik-a kivételek erősitik a szabályt- te mégis bártan vállald fel érzelmeidet, kivánságaidat. ha szeret megért, és megfogja tenni amire kéred. remélem segithettem, bár igy kicsi biztatással is. Szép Napot!
2010. febr. 28. 12:17

Szerintem félsz a csalódástól, de minek is, hiszen szeret, és te is szereted. Nem kell semmitől sem félned, a gátlásaidról beszélgess vele. Mondj el őszintén mindent neki, át fog segíteni téged a nehezén. Biztosan megértő lesz, és támogatni fog.

Szervezz neki egy igazán romantikus estét.

2010. febr. 28. 12:17
1000%,hogy nem fog elutasítani,áááh kizárt dolog! :))
4. Zsuzska.. (válaszként erre: 1. - 20ba28ec7a)
2010. febr. 28. 12:16

Egyetértek az előttem szólóval!

Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség!

Mondd el neki bátran mit szeretnél..lehet, hogy ő is arra vágyik, csak ugyanúgy nem meri kezdeményezni ahogy te..

3. b643145122 (válaszként erre: 1. - 20ba28ec7a)
2010. febr. 28. 12:12
A jó kapcsolat titka a bizalo. Nyugodtan mond el neki, mit szeretnél!
2010. febr. 28. 12:11
Szexi ruci,kis vacsi.nálunk ez bevált:)
2010. febr. 28. 12:10

Sziasztok!

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, én mégsem merem kezdeményezni az együttléteket... Nagyon kívánom, szeretnék vele sokkal többet együtt lenni, de én mégsem merek "ráugrani". Mindig ő kezdeményez. Ha nem teszi, nagyon rosszul esik, és inkább sírva alszok el, de nem próbálkozok. Nem csak kezdeményezni szeretnék, hanem sokkal szenvedélyesebb együttléteket is, de nem merem kimondani, mit is szeretnék. Félek az elutasítástól.

Előző kapcsolataimban nem volt ilyen gond, gátlástalanul kiharcoltam, amit szeretnék, és úgy, ahogyan szeretném :D Talán mert a jelenlegi partneremet szeretem, az előzőek még csak szárnypróbálgatások voltak...?

Jár esetleg más is hasonló cipőben?

Van esetleg valami ötletetek, mit tehetnék?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook