Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... fórum

Nem megyek férjhez, nekem jó a másé is. Csak a szép oldalát... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7
179. vigyefene (válaszként erre: 178. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 17:49
A szívemen a kezem, a lakat a számon.
dec. 25. 17:47

Tegye már mindenki a szívére a kezét, aki itt lóg, nem a veszett nagy szíve vezérli ide, hogy életeket mentsen, hanem szórakozni jön ide, mert ilyen lazaságra vágyik, nem köti le éppen egy könyv, nem akar a melóval, a családdal, tanulással foglalkozni.

A legtöbbünknek van itt 1-2 jó ismerőse, azzal vált néhány szót, van amikor falkába verődve bántják azt aki nem tud eléggé védekezni, persze megesik, hogy rászolgál, de ez nem az az oldal, ahol a Teréz anyák tapossák egymás sarkát. Ln sem vagyok az. Akik azok, általában nem szólnak hozzá a fórumokhoz, leragadnak klubokban, és ott beszélik meg az élet nagy történéseit.

177. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 175. - 996b40d6f5)
dec. 25. 17:38

Mit minősítettem magamon? Te elhiszed, hogy a vallomások nagy része igaz?

Te nem minősítesz most ismeretlenül? Leírom egyébként egyetértünk dolgokban, beszélgettünk már, akkor most magadat is minősíted, hogy nem vetted észre, egy "szélhámos" vagyok?

176. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 174. - Amaunet)
dec. 25. 17:35

Hazudtam, de inkább provokáltam, nem az élete múlt ezen senkinek. Bárcsak ez lenne a legocsmányabb hazugság, ami itt a fórumokon téma volt már!

Hozzászólni sem volt kötelező.

Az jó Isten nem tud a kedvetekre tenni. :D Ha azt írom , nem megyek férjhez, jó nekem a levetett is, akkor ribizli vagyok, ha leírom, hogy mégsem, akkor meg az a baj.

😎🤔

A témát az életből merítettem, mert ez mindennapos, bármikor és bárkivel megeshet, vagy az egyik, vagy a másik oldalon.

175. 996b40d6f5 (válaszként erre: 174. - Amaunet)
dec. 25. 17:13
Saját magát minősíti.
174. Amaunet (válaszként erre: 173. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 17:08
Ezzel a topikkal viszont magyarul átvágtad az itteni fórumozókat. Hazudtad a témát. Aztán még te minősíted a hozzászólókat!🤣
173. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 172. - Amaunet)
dec. 25. 17:01

Nekem tetszenek az USA-ban, Angliában vívott szócsaták, amikor egyugyanazon témában érveket, és ellenérveket kell előadni.

Szerencsém volt, mert nekem itthon is sikerült. Ja, nem erre a portálra gondolok.

172. Amaunet (válaszként erre: 165. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 16:38

Ezek után írjunk véleményt bármiről is egy anonimnak...

Hova fajult a Hoxa közönsége...?

171. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 169. - De16c8f9e6)
dec. 25. 15:37

Ha a játék szeretete unalom számodra, akkor unatkozom.

Itt mindenki ír mindenről, mély bensőséges, komoly dolgokról,pl. mit szeret inni, enni? Szereti-e az anyósát, megmenti a világot.

Nem igazán találkoztam itt olyan vallomással, ami mély nyomot hagyott volna bennem. De lehet, akkor éppen tényleg dolgom volt.

dec. 25. 15:31
Most megy a youtubon Tvrtkótól az Életem filmje. Érdekes volt. Én már megnéztem. Nézd meg te is. ;)
169. de16c8f9e6 (válaszként erre: 168. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 15:28
Én nem írtam volna ki semmit a helyedben. Ha nem igaz. A vallomás számomra valami bensőséges dolog. Egy darab magadból. Unatkozol?
168. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 166. - De16c8f9e6)
dec. 25. 15:15

Mert ez egy játék volt részemről, de a te reakcióid is kiverték a biztosítékot nálam.

Téged előtte nem ismertelek, nem kerültél a látóterembe.

Mivel lett volna jobb, ha mondjuk kiírom, csak fekete fehérneműben érzem magam szexinek?

Legalább megmozgatta 1-2 ember fantáziáját, el voltak laposodva a témák.

167. de16c8f9e6 (válaszként erre: 166. - De16c8f9e6)
dec. 25. 15:05
Bocs, nem lepődtem meg. De mégis mire jó hazugságokat írkálni. Mire jó ez az álszent duma?
dec. 25. 15:04
Én nem lepődtem. Tudtam már a legelején.
dec. 25. 14:45

Karácsonyi meglepetésnek leírom, az egész vallomás nem igaz. Az elején még gondoltam felfedem magam a végén, de ettől mára már teljesen elzárkózom.

Első vallomásom volt, és a reakciókra voltam kíváncsi.

Értek rendesen meglepetések, bevallom.

Volt akinek a száját szappannal, WC kefével mosnám ki, ezek az álszent nők igencsak megleptek.

Volt akiben nagyot csalódtam, többet feltételeztem intelligencia téren róla.

És volt, aki kb. azt hozta, ami ilyen esetben elvárható normális megnyilvánulás.

A mostani eszemmel sosem kezdenék nős férfivel, hiszen tényleg nem másznék bele senki családjába, de attól még azt vallom, amelyik pasi megy, kap az ilyen alkalmon, nem kár érte. Ha a feleségét csalja, bárkit csalni fog, hiszen jó esetben szerelemből vette el, nem kényszerből, de hajtja a vére, a zsákmány. Nyitott kapcsolatban elfogadható számomra csak el ez. Ez viszont nem az én világom.

Remélem mindenki szívéről lezuhant a nagy kő!

164. timycat (válaszként erre: 163. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 23:18

Mit értek bele? Magyarázd már meg nekem szegény eccerűnek


Időm mint a tenger, ráérek.

163. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 162. - Timycat)
dec. 20. 23:15
Tényleg mást értesz bele, ezért én már nem is vergődöm veled. Szegény jogi ügyfeleid, nem sok sikerben lehetett részük általad.
162. timycat (válaszként erre: 161. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 23:11

Igen, nem csak netről, elmondásokból lehet tájékozódni, mondod ezt te, aki párkapcsolat, házasság, család témában pont ezt teszi 🤦‍♀️


De hagyjuk, általában mindig ez az utolsó "érv", hogy én kiforgatom, meg mást értek bele....

161. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 160. - Timycat)
dec. 20. 22:59

Jézusom, tényleg ideje nyugdíjba menned!!


Ha nem érted, hogy nem azt írtam, hogy CSAK ott kell, lehet tájékozódnod, hanem, hogy nemcsak kukucskálni lehet, hanem hasznosan is fel lehet használni.

Persze, ha valaki akar, mindig talál a másik szemében szálkát, a sajátjában meg egy egész erdőt nem vesz észre.

160. timycat (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 22:50

Atyaég 🤦‍♀️ De megasszondtad 😂

Én vagyok kocka? Mert nem a netről szocializálódtam, nem a netről "bizonyos országok kultúrájának a betekintésébe, múzeumok virtuális bebarangolása, pl. az egyiptomi piramisokba" hanem ahova tehetem élőben mentem,másra maradt nekem is a net, igaz nem Facebookról, vagy rinyaoldalakról kulturálódtam.

De oké biztos tágabb lenne a látóköröm ha mindent virtuálisan tettem volna meg, utazás, kultúra, a párkapcsolat, házasság, gyerek. Logikus. 🤦‍♀️


Nekem jó ahogy én vagyok, neked jó ahogy te, akkor mit erőlködsz, bizonygatsz?

159. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 158. - Tumbo2)
dec. 20. 15:28
😂
158. tumbo2 (válaszként erre: 157. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 15:24
nekem is tetszett,a hites uram,meg hát aki nem volt hites.az a ganyé.
157. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 152. - Tumbo2)
dec. 20. 14:42
Jót kuncogtam ezen a kabarén.
156. tumbo2 (válaszként erre: 150. - 5d8fd6c5cb)
dec. 20. 14:17
nana,és ami gyöngeségre vall? kegyenc fegyenc,elem kérdése.
dec. 20. 14:16
Amit te akarsz,elérhetetlen. Az idő a szeretőket is megtépi. Egy év és gondolom, már egy szerető nő varázsa is megkopik.
154. Katuska1982 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 14:11
Hát,igen. Egy idő után elhalványul minden csillogas és a gyereknevelés és háztartás a szép nőket is bedarálja.
153. tumbo2 (válaszként erre: 152. - Tumbo2)
dec. 20. 14:10
már két férjem meghalt.az egyik a törvényes,meg hát a másik.
152. tumbo2 (válaszként erre: 150. - 5d8fd6c5cb)
dec. 20. 14:08
151. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 146. - Timycat)
dec. 20. 13:47

"Igaz Facebookom nincs, de nem is onnan meg rinyaoldalakról szocializálódtam."


Hivatkoztam az itteni fórumokra, ahol te is lógsz állandóan, hivatkoztam a Facebook-ra .

A Face nem az ismerősök kukkolásából áll ám sokaknál, hanem óriási tudás halmaz, rálátás a világra. Olyan cikkekhez hozzáférés, amit a Start, vagy "mittomén milyen oldalakon sosem fogsz meg tudni, olyan klinikák eredményeit olvashatom, amiről itthon nem hallhatok, bizonyos országok kultúrájának a betekintésébe, múzeumok virtuális bebarangolása, pl. az egyiptomi piramisokba be nem mennék, de virtuálisan már jártam bennük, és mindezt a Facebook segítségével.

Kocka vagy, akármilyen vezető is voltál, mert úgy mondasz véleményt, ítélkezel, hogy azt sem tudod miről. Hiszen leírod előtte nem ott szocializálódtál. Akkor, hogy mersz véleményt alkotni?... lenézve sok embert, aki meg pont a szélesebb rálátás miatt, innét-onnét is csipeget.

Kb. úgy írsz véleményt, mintha nem ismerve a munkásságod, csak az itteni eszmefuttatásaidat , azt mondanám Isten mentsen meg minden embert attól, hogy egy ilyen kocka főnöke legyen! Ennyi

Az önbizalommal jössz nekem mindig. Nem gondolod, pont akkor cuppannék bele egy kapcsolatba, ha önbizalomhiányos lennék? Mert meg akarnám tartani mindenáron, félve, hogy nem lesz másik? Neked ez nem megy át, nem logikus?

150. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 144. - Tumbo2)
dec. 20. 05:02
Te majd egy picivel puhábbat kapccc az uradtól mint a gyémánt...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook