Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem megy már nekem az utcai munka, tegnap rettenetesen... fórum

Nem megy már nekem az utcai munka, tegnap rettenetesen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. zolo
márc. 19. 10:11
Nem tetszik az utcai munka, akkor kérd át magad másik beosztásban ami jó lenne neked. Nem segítenek, akkor másik kapitányság kell szervezni. Ezt elmondod a főnökömmel mindjárt fog veled foglalkozni. Esetleg még sem jársz sikerrel, akkor szereljük le. Sokat nem veszitesz. Azt a pénzt bárhol megkeresheted. Közkedvelt.nyugdij meg már rég nincs. Ja és máshol nincs olyan nagy felelősség sem. Ott már kirugnak, de börtönbe nem csuklik ha elrontasz valamit.
17. Myra
márc. 12. 20:21
büfé?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Krisztikrisz)
márc. 12. 17:32
Nyertél.☺️
márc. 12. 17:21
Szabad a gazda.
márc. 12. 17:12
Utcai szociális munka?
márc. 12. 17:12
Mentő?
márc. 12. 17:12
Rendőr?
márc. 12. 17:11
Add meg a kezdőbetűjét
márc. 12. 17:02
Azert szóljatok, ha szabad a gazda.;)
márc. 12. 17:01
Hideg.:)
márc. 12. 17:01

Rendben, szólok.:)

Ez is hideg.:)

márc. 12. 16:52
Postás?
márc. 12. 16:47

Barkochba? Majd szólj, ha langyosodik. 🙂


Járdát javítottál? Betonoztál?

márc. 12. 16:40
Tippelgessetek bátran, de eddig nagyon hideg. 😃
4. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 12. 15:25
hát,mert fizetnek érte,kapirgálják a járda közét.a gyomirtó kevesebbe kerülne.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Smaragdzöld 🐉)
márc. 12. 14:11

Hááááát! Tippelni lehet. :))


De azért: lehet, hogy közmunkás, és a parkokban virágokat ültet, locsol, vagy járdát söpör.

Esetleg kukás autó végén kezeli az automatát, ami üríti a házak elé kirakott konténereket.

De igen, utcai munka az is, ha a hölgyek "egyéb személyi szolgáltatás" címszó alatt (nav megfogalmazása szerint) vált ki vállalkozói igazolványt, és az utcasarkon vadássza az ügyfeleket. :))

márc. 12. 11:26

Utcai munka? Ez vajon mit takar?


Minden irónia nélkül: nekem az utcai munkáról valami egészen más jut eszembe, de gyanítom, hogy itt másról van szó. Csak nem értem, milyen utcai munkától lesz fáradt valaki. Konténert kellett pakolni? Vagy mi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook