Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem leszek féltékeny soha.... fórum

Nem leszek féltékeny soha.... (beszélgetős fórum)


1 2
2008. márc. 5. 11:12

A bizonytalanság örök.


Amúgy szerintem ha az első 2 évben nem vesz nőül és nem akar tőled gyereket,akkor már késöbb sem.Erre bárkivel fogadok bármiben hogy így van.

Akkor pedig vagy elfogadod így,vagy változtatsz.Te az utóbbit tetted,teljesen megértem főleg ha még nincs gyerkőcöd vagy fiatal vagy.

26. 20eebe3d4c (válaszként erre: 25. - 01c8755c79)
2008. márc. 5. 11:09
Butaság volt,mert előbb utóbb immunissá lettél volna te is,csak ki kellett volna várnod:)))
25. 01c8755c79 (válaszként erre: 23. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 5. 11:08
... hasonló a helyzetem, de nem féltékenység miatt, hanem a párom is generálta szépen a bizonytalanságot nálam.... szétestem teljesen. Vasárnap kimondtam, hogy ennyi volt... kőkeményen.... és nézett rám bután, hogy én miért dobom őt el.... amikor arra játszott már fél éve... comolúúú vagyok. :o(
2008. márc. 5. 11:03
És nem is voltam soha...de soha ne mondd,hogy soha...
23. 20eebe3d4c (válaszként erre: 22. - 0260f21e84)
2008. márc. 5. 10:49

igaz.

mármint a folymatos bizonytalanság és az ebből fakadó boldogtalanság.

amúgy persze szeretem,csak ezeket a do9lgait nemnagyon.

Én is kezdek immunis lenni azokra a dolgokra,amikor más nők kerülnek képbe így vagy úgy.

2008. márc. 4. 23:31
Buxa, elore kerek most elnezest, ha iszonyatosan nagyot tevednek. Szerintem en mar regota kepben vagyok veled, na, nem nagyon, csak picit (O", G). Meg a hszolasaidbol kaptam egy kepet rolad. Nekem ugy tunik, hogy egyaltalan nem vagy sem boldog sem biztos ebben a kapcsolatban, sorozatos ketsegeid vannak, allando bizonytalansag, mintha megerositest varnal. Ez a srac nem az igazi. Szerintem. Es persze lehet, hogy en tevedek. Mindennel kapcsolatban.
21. Sylvee12 (válaszként erre: 20. - Sylvee12)
2008. márc. 4. 23:06
Bocs. Nálam.
20. Sylvee12 (válaszként erre: 19. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 4. 23:06
Azt el is hiszem. Ettől egy idő után be lehet sokallni. Nála ez után a totál kiábrándulás kezdődött, és végül eljutottam arra a szintre, hogy már nem is érdekelt, mikor, hol és kivel mit csinál. Teljesen közömbös lett.
19. 20eebe3d4c (válaszként erre: 18. - Sylvee12)
2008. márc. 4. 22:54

na ugyan ilyen az én esetem is kb.

fárasztó.

18. Sylvee12 (válaszként erre: 17. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 4. 22:51

Megértelek, nagyon rossz, amikor valakibe belebeszélik, hogy már pedig féltékeny. Szerintem ha két ember szereti egymást, egészséges féltékenység (egy minimális) mindkettőben van.

Nekem a volt pasim volt olyan idióta, hoyg flörtölt szinte minden csajjal, és mikor ez nekem nem tetszett, azt mondta, hogy az már kóros, amennyire én féltékeny vagyok.

2008. márc. 4. 22:16
Én már naon utálom ezt hallani hogy őrült féltékeny vagyok stb stb,főleg mivel én nem érzem ezt.
2008. márc. 4. 22:14

Kisebbségi komplexusai vannak,ez egyértelmű.Mint ha tőlem várna megerősítést dolgokra.Mint ha tőlem várná hogy azt szalykózzam neki hogy igen is kellene jobb,szebb stb stb nőknek,igen is nagy a farka,igen is okos,szép mittomén.

DE mihez kell neki ez a megerősítés?

Nekem?

Hisz én ilyennek szeretem ahogy van.Akkor meg..?

2008. márc. 4. 22:09

De ő nem átlagon aluli,tehát simán lenne okom a féltékenységre.

Ezerrel belémmagyarázza a doltot amit nem értek miért tesz.

Elképzelhető hogy egy lehelletnyit valóban az vagyok csak nem veszem észre(szerintem ez normális velejárója a szerelemnek),de nem szagolgatom a sliccét,nem kotorászok a telefonjában.nem nyomozok utána és ilyesmi.

Most ott tartok már,hogy el sem kísérem sehová ahol nővel találkozhat(gyógytornász vagy munka kapcsán),nehogy az legyen hogy féltékeny vagyok.

Ez normális szerintetek?

Lehet direktben ez a célja hogy ne is kísérjem el?

Miért provokál ezzel folyton?

14. Sylvee12 (válaszként erre: 13. - Herengtimea)
2008. márc. 4. 22:09
Tudod mi jutott eszembe? Lehet, hogy ezek a típusú pasik az önértékelési problémáikat, a kisebbségi érzésüket próbálják ezzel palástolni. Játszák a macsót.:)))
2008. márc. 4. 22:04
Valoszinuleg o abba a ferfi csoportba tartozik,akik szeretik ha feltekenyek ra,es ezt ilyen modon eri el.De vannak ferfiak akik nem olyan kaposak es a szajukat jaratva keltik fel a figyelmet magukra.Lakik a kornyekunkon ilyen ficko atlagon aluli ferfi,mindig beszol nekem vlmi finomat es direkt a felesege elott,akinek persze nem nagyon tetszik,es szeretik egymast,azt persze nemtudom,ha vennem a lapot mit tenne.
12. Sylvee12 (válaszként erre: 11. - Herengtimea)
2008. márc. 4. 16:43
Ez is egy lehetséges verzió. De mire jó ez a játék? Akit szeretünk, azt nem bosszantjuk, ráadásul tök feleslegesen.
2008. márc. 4. 16:27
CSak azert nem vagy feltekeny,mert tudod,hogy az egesznek nincs alapja csak jatszik veled,mert ha megcsalna azt nem kotne az orrodra,sot meg se emlitene egy not sem.Mindenkepp csak jatszik veled,de ez a jatek nem mindenkinek tetszik,mond el neki,hogy ne csinalja,mert en ugy vettem ki a szavaidbol,hogy bar feltekeny nem vagy,elegge magad alatt vagy.Es kerdezd meg,hogy miert csinalja ezt,mert azis lehet,hogy o a feltekeny es sajat magat igy nyugtatja,hogy teged bosszant,es minnel bosszantobb neked o annal jobban orul.
2008. márc. 3. 10:08

A pasik egójának jót tesz, ha egy nő teper utánuk! Érezni akarja, hogy szereted, és megvédenéd őt más nőktől is, ha kell, mert fontos neked!

Sok pasi állítja, hogy nem szereti a féltékeny nőket (szerintem ez arra utal, hogy másfelé is kacsintgat), de mindegyiknek jól esik, ha figyelnek rájuk! Persze egy bizonyos határon belül!

2008. febr. 26. 14:39

Akiprovokált féltékenységgel 2 dolgot bizton elér nálam.Vagy félrelépek hogy erősítsem a saját önbizalmam ami romokban van,vagy keresek egy csúnya pasit,aki mellett nem kell ezt éreznem,ergo biztonságot nyújt ezen a téren.

Várom a véleményeteket.

2008. febr. 26. 14:36
Vagy pl ilyesmit nekem minek kell tudnom hogy a gyógytornásza hogy s miképp tornáztatta őt,hogy a feje a lába közt volt vagy tudjabánat....
2008. febr. 26. 14:35

Ilyen dolgokkal generálja pl.

Elmond mindent(ezel nincs is baj )talán túl sokat is.Igazából az elmondottak alapján ordít róla a vágya vagy valós vágyai.Minek kell nekem tudnom pl,hogy az egyik nagyon szép és gazdag s fiatal ügyfelét hova merre fuvarozza miután megbeszélik a dolgokat?Azt minek kell nekem tudnom pl hogy ő mennyire szégyelli magát és milyen ciki neki a helyzet hogy egy fiatal szép és gazdag csaj előtt hogy beég a saját autójával ami öreg pl.Ezeket ti hogy reagálnátok le?Én magamban levontam a következtetést (biztos kurva fontos neki a bige ha ez számít)de nem szóltam semmi konkrétat,viszont érzem hogy direkt generálná hogy féltékeny legyek.Kíváncsi lennék mások reakciójára egy ilyen helyzetben.

6. 20eebe3d4c (válaszként erre: 5. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 14:24

több mint 1 éve.

ezt nem értem én sem,mire jó hogy provokálná a féltékenységet?

5. Sylvee12 (válaszként erre: 4. - 20eebe3d4c)
2008. febr. 26. 14:19
Mióta vagytok együtt? Lehet jól esne a hiúságának, ha féltékeny lennél. De mire jó, hogy provokál?
2008. febr. 26. 14:13
De az miért van,hogy a párom folyton generálná bennem ezt az érzést,folyton olyanokat beszél ami kiválthatná amúgy,folyton belémmagyarázza hogy az vagyok,holott nem?Miért akarná hogy az legyek?Mire jó ez neki?
2008. febr. 26. 14:11
Egyszerűen nem akarom érezni a féltékenységet.Úgy sem tudnám kivédeni ha történne valami és fölöslegesen kínoznám magam ilyen érzésekkel.Lehet hogy kiégtem?
2008. febr. 26. 14:08
Jól teszed, hogy nem féltékenykedsz...
2008. febr. 26. 14:07

Szerintetek mitől van az,hogy már nem érzek féltékenységet a barátom miatt,holott az önbizalmam nem lett több mint eddig volt,most sem bízom benne jobban mint eddig és ugyan úgy szeretem mint eddig?

Alapjában véve nem vagyok féltékeny típus (soha nem is voltam),de ő volt hogy párszor kiprovokálta(tudtán kívül vagy sem) és most is folyton próbálkozik.Valamiért még sem érzem a féltékenységet kicsit sem.Megedződtem vagy rákészültem volna legbelül arra hogy beléphet egy harmadik a kapcsolatba?

Mindig arra tudok csak gondolni,hogy:- Ha megfogta hát hadd vigye...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook