Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem eszik a gyerekem! Hallottatok már étkezéssel foglalkozó orvosról? fórum

Nem eszik a gyerekem! Hallottatok már étkezéssel foglalkozó orvosról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. máj. 14. 08:56
Szia Gondolom azért mást is eszik napközbe nem csak az esti tápszert bár nem értem egy ekkora gyereknek minek a tápszer!
2011. máj. 14. 08:55
Ha tényleg nem sovány kórosan, ne foglalkozz vele. Én is ilyen voltam kicsinek, orvostól orvosig futkostak velem a szüleim. Emlékszem 8.-ból 38 kilóval ballagtam. Aztán ahogy jött a nemi érés, szépen jöttek fel a kilók is. 60 kiló voltam 18 évesen. A 3. gyerek után meg már 90 kilóról kellett kezdenem a fogyókúrát és baromi sok energiába került, hogy a 65-öt elérjem. Még 5 van az álomsúlyig.
2011. máj. 14. 08:49

Sziasztok!


Lassan két éves kislányom egész egyszerűen nem hajlandó enni!!! A doktornőnek már másfél éve fújom, hogy ez a problémánk, de ő csak legyint, hogy nem sovány a gyerek, senki sem eszik mindig egyformán, és hogy a szülei is vékonyak! DE szerintem, ha egész nap csak az esti tápszer mennyiséget (210 ml) eszi, az már nem normális!!!Már próbálkoztam a peritol+maltofer kombinációval étvágygerjesztő gyanánt, az nem vált be; aztán áttértem a béres csepp+cebion-ra, de azzal sincs változás! Kérlek, segítsetek, tudtok olyan orvosról, aki ilyennel foglalkozik?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook