Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem eszek és hízok fórum

Nem eszek és hízok (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 20. 18:12

Szia


A pajzsmirigy alulmükődést nem árt ha kizárod egy vérvétellel


én 2 év alatt hiztam 18 kg-ot,mozogtam közben, és nem zabáltam!!!

2010. jan. 20. 18:05

Szia!

Ilyen velem is szokott lenni, de aztán pár nap alatt vissza állok.


De valaki írta a pajzsmirigyet az sem hülyeség ha megnézeted, nekem alulműködök. Én akkor 1 hónap alatt 8 kilót híztam:(

Amit mostanra tudtam leadni.

9. Titánia83 (válaszként erre: 1. - F7040a3a1e)
2010. jan. 20. 17:59

Azt tudnod kell, hogy a koplalással nem fogsz fogyni. Ez úgy működik, hogy ha megvonod a szervezetedtől a tápanyagot, akkor vészüzemmódra kapcsol, és elkezd tartalékolni abból a pár falatból is, amit megeszel. És ezt így folytatja tovább.

Enned kell, hogy fogyj és mozognod. Ha eszel, a szervezeted megérzi, hogy nem kell tartalékolni, mert jön újabb és újabb tápanyag. Ennyi a titka.

És a sok folyadékról, gyümölcsről és zöldségről se felejtkezz el, mert kellenek a vitaminok és a tápanyagok!

Sok sikert!

8. Pufóka6 (válaszként erre: 1. - F7040a3a1e)
2010. jan. 20. 17:57
Szerintem alakítsd ki a saját szabályaidat, a saját diétádat és azt kövesd! Nem jó, ha sokáig egy félét eszel!
2010. jan. 20. 17:56
ezek a diéták kamuk.tipikus jojós diéta mind.x kalóriára x mozgás és csá.
2010. jan. 20. 17:50
Először a level diétát csináltam meg, aztán egy káposztaleves kúrát, majd egy fehérje diéta, most gyümölcs kúrával probálkoznék, de attól is hízok most. Anyum azt mondta az a baj, hogy a diéták közé be kellene vinnem egy súlytartást, mert úgy hiába hogy kevés kalóriás az étrend, lehet hogy ha mondjuk az uj diéta nagyobb kalória számú mint az előző, akkor csak hízás lesz az eredménye.
2010. jan. 20. 17:46

Szia!

nem akarok okoskodni, és nem is fogyózom...nah nekem se ártana - bár elég lenne ha mozognék kicsit - de a koplalás, nem evés ... nem vezet célra.

Egyél napi 5-ször a diéták alatt.

Két diéta szünet között is vigyázni kell...akkor jönnek vissza a kilók igazán.

Melyik diétát alkalmazod?

4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - F7040a3a1e)
2010. jan. 20. 17:46

Szia szerintem pont az a naj, hogy ne eszel. Es amikor meg bekapsz valamit, azt a szervezeted egybol elraktarozza, mivel tudja, hogy nem fog hozzajutni elegendo taplalekhoz. Ami veled most tortenik, azt hivjak jo-jo effektusnak.

Szerintem eletmodvaltas kellene neked, nem koplalas.

A neten sok helyen rabukkanhatsz, hogyan tudsz egy megfelelo etkezest kialakitani magadnak.

Napi 5x kell enni kicsi adagokban es sok folyadekot, valamint mozogmni heti 3-4 alkalommal.

2010. jan. 20. 17:46
Nézesd meg a pajzsmirigyed, lehet, hogy alulműködik. Csak egy vérvétel és kiderül minden.
2010. jan. 20. 17:44

ha nem eszel akkor a szervezeted raktároz,mikor végre kajához jut.


napi 5 étkezés és mozgás.

2010. jan. 20. 17:42
5 honap alatt sikerült megszabadulnom olyan 13 kilótól. Szeretnék még többet is de valahogy nem megy. A mostani súlynál leragadtam. Ma is alig ettem és mégis 2 kilot hiztam. Nem értem, mért van ez. Nem eszek és mégis hízok? Tartsak szünetet a diéták között vagy mi a megoldás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook