Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, hogy mi lehet. Volt már valaki hasonló helyzetben? fórum

Nem értem, hogy mi lehet. Volt már valaki hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2
4. Orihime (válaszként erre: 3. - 92422a8764)
2011. júl. 13. 20:28
Az egész megjelenése, viselkedése... ezért nem értem, hogy mi a fene lehet ez, hogy ha nem látom hiányzik meg vonz meg minden, de ha meglátom akkor valahogy a csiga jut eszembe róla...
2011. júl. 13. 20:24
Mit érzel amikor látod?Miből gondolod?
2011. júl. 13. 20:23
Háááát...én lehet hogy hagynám a csudába, bár lehet idővel beindul vonzalom jobban...ki tudja...én tuti nem vállalnám be a közelebbi kapcsolatot.
2011. júl. 13. 20:21

Nos a szituáció a következő. Megismertem egy pasit. Kedves, aranyos stb...

Viszont amit nem értek az az, hogy valahol iszonyatosan vonz, más felől viszont nagyon is taszít.

Belsőleg és szexuálisan vonz, külsőleg taszít. Nem tudom eldönteni, hogy melyik az erősebb. Bár azt sem tudom, hogy ténylegesen akarok-e Tőle bármit is barátságon kívül.

Mikor nem látom csak neten keresztül beszélgetünk akkor minden okés, ha találkozunk akkor pedig lelohadok.

Mással is fordult már elő ilyen vagy hasonló? Vagy csak én vagyok ilyen? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook