Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem érdemes jónak lenni fórum

Nem érdemes jónak lenni (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 31. 15:25
nemszabad megbízni senkiben sem ez a fo szabály az egész életben..sot néha még saját magadban sem bízhatsz meg...
2009. okt. 31. 15:23

Nézegettem közben az ingatlanokat,mostanra tényleg nagyon lementek az árak.Lecsúsztam pár jó vételi lehetőségről,mert elszuttyogtam az időt vagy mert más gyorsab volt.Lényegtelen.

Míg nem most adódott egy nagyon jó lehetőség.6 millióért megvehettem egy kis lakást.Egymillió jelentkező volt rá természetesen.Az ingatlanos csaj azt ígérte hogy én leszek a legelső akit oda visz,mivel a tulajdonos nagyon messze lakik így egy napra tette az összes vevőjelöltet.Nem tudtam volna licitálni mert annyi pénzem nincs hogy más kézpénzesekkel felvehessem a verseny.Szóval 11,30-ra beszéltük meg a találkát az ingatlanossal a ház előtt.De én ilyen hülye vagyok,hogy szeretek mindenhova odamenni jóval előbb és most emiatt rettentő nagy szerencsém volt.Mert az ingatlanos átvágott+ a képembe is hazudott.Ugyan is odahozott még egy vevőt 11,30-ra.

2009. okt. 31. 15:22
hát a pénz nagyon fogy sajnos megtapasztaltam ma is vásárlás kozben.pedig csak ezt azt vettem..semmi extra.hát pénz igen...amit pénzt tudtam keresni 18évas korom ota mindig csak én voltam rajta,hogy joll legyunk...lakást szerettem volna vele és untam már,hogy mindíg csak én voltam rajta..o meg mindent eldrogozott(amit utolag megtudtam)de én voltam a hulye,mert ezt se vettem észre
20. 49ca420470 (válaszként erre: 19. - 694168ecfd)
2009. okt. 31. 15:19

Én is feléltem a jelenlegi mellett 3 milliót 2 év alatt de szerinte ő tartott el.

A válság előtt volt egy nagyon jóü eladásom.Eladtam egy kis lakást majd 9 millióért.Adóznom nem kellett mert az 5. évben voltam a válság alatt a banki kamatok igen jók voltak.Kamatoztattam de ettől független mindig kicsit kicsit ki kellett vennem a pénzből.Szépen fogyogatott...

2009. okt. 31. 15:16
hát igen vannak ilyenek..sajnos:(..az én expasim is állandoan kicseszett velem és én hulye éveken átt turtem..pedig 14éves(jollolvasod)vele voltam egészen 22éves koromig...is megis én voltam rossz
18. 49ca420470 (válaszként erre: 17. - 694168ecfd)
2009. okt. 31. 15:12

Így igaz,Mint ahogy az is,hogy az exbarátnő,aki már férjnél volt és más gyerekét hordta a szíve alatt,küldözgette a páromnak a szerelmes sms-eit ezerrel.De ettől független a párom szemében még is ő az erkölcsös,én pedig aki ilyet soha nem tennék és tettem,na én meg a szemétláda vagyok,mert ma küzdöttem 2 millió forintért.

Vettem egy lakást 6 millióért,legalább 2 millióval ára alatt,de nem semmi volt ahogy végül végződött a történet.Iszonyú kellemetlen volt,és ilyen feszültségben akko sem lettem volna,ha lenyelem a 220-at.

2009. okt. 31. 15:08
jajj.hát nagyon nemérdemes jonak lenni...akárkivel joban vagy és minden megprobálsz neki megtenni akkor szur hátba és ott ahol a legjobban fáj,ott forgassa meg a kést benned..sajnos saját tapasztalat...
16. 49ca420470 (válaszként erre: 13. - MARIMAMA)
2009. okt. 31. 15:07

Abban biztos lehetsz hogy míg élek,el nem felejtem ezt a mai napot.Akkor,amikor a legnagyobb szükségem lett volna a társam támogatására,egy ölelésre egyetlen nyugató szóra,akkor elfordult tőlem és csak annyit mondott,ebből hagyjam ki őt.


Soha míg élek el nem felejtem ezt.

Soha ilyen feszült helyzetben nem voltam mint ma.És bár jól végződött a történet alapjában véve,még is súlyos ára van.Mint mindennek,ennek is.

Később majd mesélek,de most nem megy.

Érdekes történet lesz,ígérem.

2009. okt. 31. 15:05
Lányok.A mai nap újra csak azt bizonyítja,hogy egyáltalán nem érdemes jónak lenni.A legkisebb mértékben sem.Ha lesz erőm,elmesélem a mai nap eseményeit,hogy okuljatok belőle.Egyenlőre még képtelen vagyok,vérzik a szívem és úgyérzem kettéhasad rögtön.Ha megállna azonnal,azon sem csodálkoznék.
2009. okt. 27. 10:04
Diorella,nem mindegy,kihez vagy jó.Nem mindenkivel érhető el csupán jó-sággal valami is.Van,akit nem hat meg,de van,akit igen.
2009. okt. 26. 22:47
csak egy kis kitolásként,és tanulságként,próbálj véle csak rossz,és gonosz lenni,észre-e fogja venni?,és ha észer,és kérdezi mért vagy ilyen,mond hogy a jót nem becsülöd,hát nem strapálod többet sem evvel magad.!!!
2009. aug. 22. 21:05
a rossz emberekböl tanulunk
11. Csigusz 79 (válaszként erre: 10. - Neenaa)
2009. aug. 22. 16:46
Egyetértek.
10. Neenaa
2009. aug. 22. 16:31
Jónak lenni érdemes, csak nem mindegy, hogy kivel.
9. 49ca420470 (válaszként erre: 7. - 81f46d06d3)
2009. aug. 22. 15:44
Nem mondta csak gondolta.A lényeg ez volt.Különben tényleg mindegy mennyi jót teszek mert nem azt veszi észre úgy sem csak a rosszat.Rájöttem hogy nem tud mérlegelni sem viszonyítani mert kevés partnere volt még.Így nem tud megbecsülni sem.
8. Noniusz (válaszként erre: 7. - 81f46d06d3)
2009. aug. 22. 14:01

:)

Így van!

7. 81f46d06d3 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. aug. 22. 12:11
Bocsi, de ezt nem gondolhatja komolyan! És Te sem, hogy ez egy valós probléma... legalábbis ne haragudj, de nekem a pasi részéről nagyon nagy butaságnak tűnik. Nektek jó amúgy a kapcsolatotok? Mert ha Te ettől váltál szemétté a szemében, amit meg is mond Neked, akkor gondolkodj el rajta... Én fenéken billenteném a férjemet, ha ezt nem viccből mondaná :D Még a konyháig talán kimennék neki vízért, ha nagyon jó kedvemben lennék, de a benzinkútra... akkor biztosan szomjan halna felőlem.
2009. aug. 22. 11:56
És bizony, az ilyen emberek mellett csak kínlódni, szenvedni lehet csak...
2009. aug. 22. 11:55

Nekem Anyám ilyen, hogy csak a múltból táplálkozik...

De a Sorsom című topicnál már leírtam...

Tönkre tesz mindenkit idegileg, és psychikailag...

A 17 évvel ezelőtti botlásomat a mai napig kántálja...


Született pesszimista, már a rokonság is elkerüli Őt nagy ívben...

Az Ő oldaláról még az Unokatesóimat sem ismerem, azt sem tudom, hányan vannak...


De Apu is ugyanilyen stílusú, csak Neki nincsenek érzelmei, kizárólag a saját akaratga mindenekfelett...

Másokkal nem törődik, még a saját GYermekeivel sem...

2009. aug. 22. 08:54
Nekem nem a párom,hanem apám ilyen anyukámmal...kvázi őis egy pár,csak másvalakié ugye...30 év házasság után is csak azt tudja emlegetni,ami -teszemazt-25 éve történt,amikor anyu nem úgy csinált valami,ahogy enki tetszett. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy van egy ilyen fajta tipus,és sajnos egy ilyentől menekülni kell,mert sose változik meg.Szenvedés lesz mellette az életed.
2009. aug. 22. 00:18

Hát nem tudom melyik nő csámborgott volna a nagy budapesti éjszakába,csak hogy a párjának palackos vizet hozzon mert az nem issza meg a csapvizet.Hiába csináltam teát,az sem volt jó.

Azóta is ezt az esetet emlegeti.

2009. aug. 21. 23:56
Ne busulj,lehet idegesvolt vagy vmi,ilyenek istudnak lenni neha a ferfiak...Sokszor ok sem tudjak mi abajuk,ezert viselkednek igy.Aludj egyet,holnaprendbejon minden,meglatod:)
2009. aug. 21. 23:52
Úgy is csak a rosszabb dolgokra emlékeznek az emberek.A párom sem arra emlékszik hogy egész éjjel borogattam mikor beteg volt,hanem arra,hogy nem mentem el neki éjfélkor palackos vízért a benzinkútra.Így egy szemét picha vagyok,voltam és valószínűleg leszek is.Minek strapáljam magam már?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook