Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar mozogni a babám, 27 hetes. Lehet valami gond? fórum

Nem akar mozogni a babám, 27 hetes. Lehet valami gond? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 1. 15:32

Próbáld bökdöséssel, elemlámpával, zenével, pici terhes-tornával mocorgásra bírni.

Nem mondták hogy kevés a magzatvíz? Mert akkor is keveset mozognak helyhiány lévén.

Ha egyik sem, akkor sajnos marad a szorgos számolgatás. De nem tudom, hogy mozog-e minden órában 10x egy baba, hiszen egyhuzamban aludhat is 2-3 órát, akkor pedig csak 1-1-et rúg szerintem.

2008. dec. 1. 15:32
Hát erre nincs szerintem mit mondani,megtetted a kellő óvintézkedést,megnézetted.Azt mondták hogy minden oké,akkor bízz ebbenés ne aggódj,lehet hogy pszichésen már túl sokat nézed,nem?!Mindenesetre most már számolj be a fejleményeitekről,mert érdekel minket.
3. 82cad50328 (válaszként erre: 1. - 3b41f6053f)
2008. dec. 1. 15:31
Kedves Adrienn! Ha az orvos megfelelőnek találta a baba fejlődését, és az áramlást is, akkor szerintem ne aggódj. Nekem mind a két gyerek másképp mozgott,én is ideges voltam, mert nekem volt olyan hogy 2 napig egyáltalán nem mozgott a kisebbik. Szerintem ahogy növekszik, egyre kevesebb lesz neki a hely, és azért. Majd irj,hogy be kellett e menned a kórházba.
2. 127f14054c (válaszként erre: 1. - 3b41f6053f)
2008. dec. 1. 15:30
Szia...en megertelek....de akkor most mi a kerdes? vagy mit mondjunk, mondjak??
2008. dec. 1. 15:24

Sziasztok!


Idáig nagyon ficánka volt néha mejd lerúgta a hólyagomat.Az apja is érzte már mozogni.


Most viszont 2-3 napja szinte SEMMI mozgást nem érzek,inkább ilyen nagyon kicsiket mint a legelején.Amiben az ember nem biztos,hogy mozgás-e vagy sem.


Néha meg inkább úgy érzem,mintha görcsölne a hasam.


Ma elmentem a dokihoz megnézett ultrahanggal azt mondta minden ok,korának megfelelő méretű,nézett áramlást is az is ok!


Azt mondta ,ha 1 órán belül nem mozog tízszer menjek be a kórházba!:(


Nagyon félek,pedig már a 3. babám!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook