Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek volt segítségetek, mikor hazamentetek a kórházból a babátokkal (párodon kívül), egyáltalán érezted, hogy kell segítség? fórum

Nektek volt segítségetek, mikor hazamentetek a kórházból a babátokkal (párodon kívül), egyáltalán érezted, hogy kell segítség? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 2. 16:39
A barátnőm megfőzött nekünk aznapra, amikor hazajöttünk. Ezen kívül nem volt senki, de nem is éreztem nagy hiányát.
2008. nov. 2. 16:38
Nekem is itt volt anyukám, akitől nagyon sok segítséget kaptam, ellátott sok-sok tanáccsal.Én császáros voltam, sokáig nehezen mozogtam. Anyukám dolgozott mindent, nagyon hálás vagyok ezért!!!
2008. nov. 2. 16:38
Nekem is anyukám jött reggelente segített rendet csinálni, főzött az első pár nap, hogy tudjak pihenni. Nem azért mert nem tudtam volna megcsinálni csak, hogy könnyebb legyen nekem a babával. Nagyon jó volt. A férjem csak később tudott itthon maradni, amikor a babánk 3 hetes volt.
2008. nov. 2. 16:35

Szia!

Nekem volt segítségem (a férjemen kívül). Anyukám jött segíteni napközben, éjszakára hazament. Ő abban segített, hogy megfőzött, elmosogatott, kimosott és persze a babával kapcsolatos dolgokban is segített, ha valami gond akadt.

Szerintem a hazamenetel után a háziasszonyi teendőkkel kapcsolatban van inkább szüksége segítségre az újdonsült anyukának.

2008. nov. 2. 16:33
TELJESEN FELESLEGES,H A PÁRJÁN KÍVŰL AZ EMBERNEK OŐNŐ,OTT NYÜZSÖGJÖN MÁS IS ELŐSZÖR.ELJÖN A VÉDŐNŐ ELMONDD MINDENT,ÉS KETTEN ELKELL TUDNI LÁTNI A BABÓCÁT.DE AZTÁN A PÁR SEM LEHET MINDEN NAP OTTHON,VALAKINEK DOLGOZNI KELL MENNI.2-3 HÉT ÉS EGYEDŰL IS ELKELL TUDNI LÁTNI,HISZ AHOGY VILÁGRA JÖN A NŐI TESTBŐL A PICI,ONNANTÓL ANYAI ÖSZTÖN URALKODIK,ÉS MAGADTÓL TUDOD MIT,H CSINÁLJ.
2008. nov. 2. 16:28
Nektek volt segítségetek mikor hazamentetek a korházból a babátokkal(párodon kívűl), egyáltalán érezted hogy kell segítség?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook