Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek tetszik a nem túl csinos mai fiatal csajokon a csípő nadrág, amint kibuggyan, rálóg a csíkos derekuk...? fórum

Nektek tetszik a nem túl csinos mai fiatal csajokon a csípő nadrág, amint kibuggyan, rálóg a csíkos derekuk...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. dec. 11. 23:14
néha...
159. 5e48d37001 (válaszként erre: 154. - Angika89)
2009. dec. 11. 23:10

Hát ez jó:)

Csinos vékony vagy normál testalkatrú lányt már lehet gebézni,viszont aki zsírbörtönben tengeti az életét az nem lehet más ,mint édes kis ducika:D

158. ff36256613 (válaszként erre: 157. - Gyöngyszemü)
2009. dec. 11. 23:06

Ez sem rossz:)

Én csak "zsák krumplinak" hívom az ilyen egybeszabott hölgyeket, lánykákat...

2009. dec. 11. 23:04
Nemrég hallottam rá egy jó elnevezést arra hogy a csípőnadrágból ha kibuggyan valakinek a dereka, az a MUFFIN derék :-))))
2009. dec. 11. 19:20
Szerintem gusztustalan:( Ha valakinek hurkák vannak csípőtájon, ne vegyen fel ilyen gatyát.Legyen már annyi önkritikája...
155. g_eszter (válaszként erre: 154. - Angika89)
2009. nov. 30. 16:42
nincs is ezzel baj, szerintem. Nekem is van csiponadragom. A kerdes csak annyi, h megfelelo meretet veszek-e. Vagy ha pl XL-es a meretem, csak azert veszek L-est, h kevesebbnek tunjon..
2009. máj. 24. 18:05
Az se szép mikor egy gebének az egész feneke kinn wan a csípőgatyából vagy szoknyából és látom a narancsültetvényét! nem csak a ducikat kéne fikázni van súlyfeleslegem és van csípőgatyám de még 1x sem buggyant ki belőle semmi és a hasam se teszem ki! de a vékony csajoknak is vannak ízléstelen húzásai el kéne gondolkodni..
153. era06
2009. máj. 24. 17:31

A legjobb összeállítás: csípőnadrág úszógumival, vietnámi papucs,hátúl mélyek kivágott poló amiből kilóg a melltartó kapocs. Ha mindehez még 80 kiló is megvan, na akkor a legjobb!!

Tűsarkú csizmába a bokáján járt, (annyira bevolt fordulva)na ez sem volt kutya!

2009. máj. 24. 17:02
Szerintem visszataszitó!! De az a legjobb, amikor már a seggénél a vonal is kilátszik, annyira le van tolva a nadrág!!!
151. Szutyi
2009. máj. 24. 16:33
Hát... Az egy dolog, hogy csípőnadrág, de ha mellé még hatalmas úszógumik is társulnak... Nem egy ilyen ismerősöm van aki így hordja :S
150. tixtina
2009. máj. 21. 01:13

Hányinger.Nem tudom,kinek tetszik így-szerintem senkinek:D

Feltűnősködés,meg a divat-nem számít,jól áll-e.

Nekem az sem tetszik,ha egy csúnya lábú,pl./görbe/-miniszoknyát hord.De hát....izlések és pofonok:))

2009. máj. 21. 01:09
Van ám sok ilyen lány, semmi önkritikájuk..
148. vaczila
2009. máj. 12. 06:25
Mindenkinek azt kellene mérlegelni, hogy mi az, ami neki jól is áll a a divatos holmik közül.
2009. máj. 6. 21:04

Is.....

Meg azzal, hogy nem kapnak méretet magukra a divatos cuccokból...

Nekem van önkritikám, nem húzok ilyet.

Hogyan kapok ruhát magamra?

Saját magamnak hozok olaszból amikor áruért megyek ki a boltunkba...

Ennyire egyszerű a recept.

Divatos, de nincs méret?

eggyel nagyobb, nem gáz...

Szerintem az, de nem nagyon tud mit csinálni, ha divatosban akar járni.

Csípőfarmerból nem gyártanak nagyon 40-esnél nagyobbat...

Ha van, az is kínai...

2009. máj. 6. 16:05
Ha nem vennének fel két számmal kisebbet, nem lógna semmi sehova. Nem a divattal, hanem az önkritikával van a probléma.
145. 5193772e0c (válaszként erre: 112. - Sanya197*)
2009. ápr. 24. 23:21
Sanya! Gondolom Te is azért öltözöl fel naponta, hogy tetszél az ellentés nemnek. Amióta világ a világ a nők a férfiaknak a férfiaknak a nőknek óhajtottak tetszeni. Te talán nem így tudod? Ez még nem bevallóság kérdése. Egyszerűen divatos akar lenni egy lány. Miért a fiúk, amikor kiöltöznek - szintén csipőnadrág, izompló stb. és hozzá a ringó járás - szerinted kinek akarnak tetszi, otthon a tükörnek. Szerintem nem. Mindenki mindenkinek. Ebből Te még abszolút, de nem tudod meg, hogy ki milyen bevállalós. Érik az ember ilyen próbálkozásnál meglepetések is.
2009. ápr. 24. 23:00
Divatos?Hm...kinek mi a divat.Nem mindig kell majmolni a másikat,azt a bizonyos divatot.Most a csípőnadrág,aztán valaki behozza,hogy fűző???:)és akkor azt is követni kell?Egyszerű:termtsd meg a magad divatját,a többi m eg magasról......ilyen egyszerű ez:)
2009. ápr. 24. 22:57
Nekem nem tetszik, de van egy bökkenő. Ha akarják, hanem a divatcéget olyat gyártanak, sok fiatal csajszi hordana hosszabb derekút, de mutas egy olyan üzletet, ahol abszolút divatos nacit derékig érő felsőrésszel lehet kapni. Az lenne a jó, ha több fazonú nadrág között lehetne válogatni. Akkor mindenki divatos lenne, mert az irányvonal azonos, csak a szabás más. Amúgy meg a fazonok és elég unalmasak, legalább is nekem, mert a forma is mind ugyanaz. Unalmas és semmi különleges. Max. a mintáknál, aztán slussz. Tehát a mai divat olyan, hogy eszi, nem eszi nem kap mást. Miért ha megnézed a divat magazinokat, nagyon szép nyári ruhákat lehet látni benne, na és Te hol kapsz olyat. Hát sehol. Mindenhol ugyanazt látod, semmi választék. Most ugyanolyan egyenruhában járunk mint régen, mi a különség. Lehet, hogy meglep, de Nekem - lévén a retrós időszakot - nagyon tetszik a 30-es évek női ruha divatja. Természetesen filmen láttam Fred Aster filmekben. Írtó szépek és nőiesek. Ma totálisan megállnák a helyüket, és lehetne belőlük válogatni. Több bartánőmmel beszéltem, nekik ugyanaz a véleményük. Szóval a divat kicsit unalmas azzal, hogy minddíg mindenhol ugyanazt látod, és kell viselned ha akarod ha nem. Ja igen, mióta is divat a csipőnadrág, egy-két éve tuti, és azóta a divat mogulok is tudják, hogy csak alig-alig jó valakire, de mégis ontják, ahelyett hogy bővülne a választék. Ja igen és kritizálni Ők is tudnak, hogy egyik másikon milyen rosszul áll. Ez OKÉ, de mi van helyette. Tehát nem csak a lányok hibásak ebben. Saját varrónőre, meg gondolom nem mindenkinek telik, de nem is biztos, hogy a varrónők ilyen divatos darabokat tudnak varrni. A Szalonokat meg ugye megfizetni egy leányzónak, nem biztos, hogy menne!!! Akkor ugyanis mélyen a zsebbe kell nyúlni, és az bizony nem mindíg elég mély ahhoz, hogy ilyen célra is elég legyen. Nekem ez a véleményem.
2009. ápr. 24. 22:44

Sajnos olyan is van aki már nem is annyira fiatal és mégis viseli! A fiatalokon sem gusztusos, hát még az idősebbeken :( Hervasztó :(

Ma már mindent kiraknak, semmi izgalmas nem lehet bennük!

141. frollo
2009. jan. 22. 12:36
Nagyon nem teszik!
2009. jan. 20. 19:34
Hát ha rábiggyed a nadrágra a hasuk,az nem valami csini...de még hogy télen is kint van a derekuk,az már külön fejezet..és csodálkoznak,ha kifáznak:(
2009. jan. 20. 19:20
gusztustalan.. de elgondolkoztató, hogy mennyi önbizalmuk van. persze nulla önkritikával, de akkor is van. adhatnának belőle:))
2009. jan. 20. 19:18
visszataszito...
137. Fantasy (válaszként erre: 136. - Sereva)
2009. jan. 19. 17:28
Ízlések és pofonok...
136. sereva
2009. jan. 18. 10:20
Nekem nem tetszik.
135. Fantasy (válaszként erre: 130. - Holly)
2009. jan. 16. 23:22
...nekem igen :P
134. cabcd72c72 (válaszként erre: 131. - Bnedora)
2009. jan. 14. 06:49

Dóra, veled értek egyet.


Később lesz gondjuk, mert a veséjük kifázik.

Nem tudnak mértéket tartani, egy kicsit felelőtlennek érzem a téli viselését.

133. szanád (válaszként erre: 131. - Bnedora)
2009. jan. 14. 06:48

a fiam két osztálytársának most volt az egyiknek méhgyulladása , a másiknak meg vesegyulladása....


a divat mindenek felett... (((

a sok buta lány, nem számolnak a következményekkel...

2009. jan. 14. 06:26
Szerintem gusztustalan!
131. bnedora
2009. jan. 14. 06:09
Akár kibuggyan, akár nem, nem egészséges ha a hasa kint van egy nőnek. Főleg a téli időszakban. Lehet, hogy most még nem, de később komoly problémák adódhatnak abból, ha megfáznak.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook