Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek mennyi idő kellett a teherbeeséshez? fórum

Nektek mennyi idő kellett a teherbeeséshez? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. júl. 31. 21:38
Voltam minden féle vizsgálaton, minden rendben van. Tudom, hogy ez a 4 hónap nem olyan sok idő. Nekem sose szokott késni mindig 28 napra jön meg most késett 3 napot, kicsit már kezdtem reménykedni , de sajna megjött ma reggel. :(
10. asha
2013. júl. 31. 21:31

nekem a második hónapra már nem jött meg, összejött a baba (először). Másodszor 4hónapra rá, hogy az első babát meg kellett szülnöm a fejlődési rendellenessége miatt. :(

Sikerülni fog a baba amint nem görcsöltök rá.:)))))) de tényleg.:)))

9. babszibobó (válaszként erre: 8. - Agitorma)
2013. júl. 31. 21:31
pedig szakorovs sem fog veled egy évnél hamarabb szóba állni, csak annyira, hogy néz egy uh-t, megvizsgál, elküld egy szimpla laborba és kb. ennyi, egyéb beavatkozásba úgysem kezd...mert 1 év a határ...ezeket meg amit felsoroltam már a próbálkozás előtt jobb lett volna megcsináltatni
2013. júl. 31. 21:29
Erre én is kíváncsi vagyok, mert 2-3 hónapja mi is próbálkozunk a párommal, eddig úgy nét ki hogy eredménytelenül :(. Én már mennék most endokrinológushoz, h megnézessem nincs-e velem valami baj(páromnál kizárt, mert régebben egy lánnyal elősre siekrütl összehozni). Bár a háziorvos baártnőm azt mondja h akkor kezddjek aggódni, ha egy év aktív házasélet után nem jön össze, akkro kezdjek el utánnajárni. De én em akarok várni egy évet ufff...és tudom türelmetlen vagyok kissé....
7. inta
2013. júl. 31. 21:28
2 évig. Végül inszeminációra várva spontán teherbe estem, közvetlenül előtte.
6. babszibobó (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2013. júl. 31. 21:28

1 év...


4 hónap még orvosilag sem jelent semmit...de mint kérdezték előttem, voltál előtte szakorvosnál?laboron stb?

2013. júl. 31. 21:25

Ez változó. Én először a teherbeesés előtt kivizsgáltattam magam. Nőgyógyász, belgyógyász. Kiderült bajok vannak nálam, és miután kezelve lettem és engedélyt kaptunk elsó hónapban terhes lettem.

Majd kistesóval 3 hónapig próbálkoztunk mire összejött. A 4 hónap még nem sk idő, de voltál valami vizsgálaton?

4. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2013. júl. 31. 21:24

jah, kimaradt, egy hónap :D

de én sosem védekeztem :)

3. Tundebogar (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2013. júl. 31. 21:24
Ne görcsölj rá, lesznek akik azt írják évek, hónapok, napok. Ne hasonlítgass, mindenki más, minden élethelyzet más. Tudod nálunk mi volt? 9 és fél év után döntöttünk úgy, h. jöhet a bébi tavaly nyáron, próbálkoztunk 3-4 hónapot, nem jött, ezután kiderült, h. anyukám nagyon beteg, ápoltam, majd meghalt és eltemettem... ez januárban volt, idén májusban eszméltem először, h. igen erős vagyok és készen állok a bébire, szinte ki sem mondtam, már terhes voltam. Most 10. hetes. Evvel azt akarom mondani, h. mindennek oka van, ha nem jön, annak is, ha jön annak is. Gondolkodj el, ha semmi szervi bajotok nincs, esetleg milyen lelki gátolhatja? Készen álltok? Biztos nincs még más tervetek, mielőtt jön a bébi? A pérod is apa akar már lenni? Sok sikert!
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 4bd4c70f56)
2013. júl. 31. 21:24

Ne azért feküdjetek le, hogy na, majd, most, mert az nem tesz jót a házasságnak sem,

hanem az örömért, az egymáshoz való odabújás kedvéért :)

2013. júl. 31. 21:20
Én 4 hónapja próbálkozok párommal, de sajna eddig még nem jött össze.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook