Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek melyik termék vált be a fluormentes fogkrémek közül? fórum

Nektek melyik termék vált be a fluormentes fogkrémek közül? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 10. - Titánia83)
2011. jan. 8. 16:56
Én a DM-ben vettem. Van benne SLS. Az miért érdekes?
10. Titánia83 (válaszként erre: 9. - 4aeed0a8dd)
2011. jan. 8. 15:12

Hol lehet venni ilyen herbáriást?

Azt meg tudnád nekem nézni, hogy van e benne Sodium Lauryl Sulfate?


Köszi

2011. jan. 8. 14:24

Én használtam a Rossmanos aloe verásat. Egész jó, nincs sok pacsmag benne, talán 4 összetevőből áll. Nekem a szám széle rövid időre kipirosodott nikor használtam, gondolom a mentoltól. Amúgy elég ramaty állapotban volt a bőröm, plusz egy iszonyat durva krémet kellett rá használnom. Normál bőr esetében nem hiszem, hogy ilyen tünetet okozna.


Most cserszömörcés-zsályás Herbária foggélt használok, ezzel nincs pirosodás. A férjem szerint hányás ízű. Szerintem szokatlan, de nem ilyen rossz. Meg most már a nagyját elhasználtam, és teljesen megszoktam. Ill.. szeretem benne, hogy ha fogmosás után valamit mégis ennék, akkor nem torzul el mindennek az íze.


A Parodontaxnak is van fluor mentes változata. Legközelebb kipróbálom azt, mert kíváncsi vagyok. A fluorosat használtam. Én nagyon szeretem, mert érezhetően tisztít. Utána nagyon kellemes érzetem volt. Az íze ennek már tényleg durva, de ha rendszeresen használod, megszokod. Férjem szerint ennek sós macskaszar íze van :D


A Herbária szerintem tökéletes, elemmett olcsó és magyar gyártmány. Valószínűleg az lesz kísérletezés után a tuti befutó.

8. Titánia83 (válaszként erre: 7. - Trinitas)
2011. jan. 8. 13:06
A rossmanos aloe verás Dr. Chen-es. Szerintem az jó lehet. Érdekelne róla a véleményed, csakhát szerintem a honlapokon nincs feltüntetve az összetétel. Szóval majd ha arra járok, lefényképezem az összetevőket. Amúgy sodium L. Sulfate tuti nincs benne. Viszont van benne zöldtea kivonat. És 6-700 ft.
2011. jan. 8. 12:54
Kár mert engem is nagyon érdekelne. A neten láttam már de még nem próbáltam. A gyerekeknek mi is azt vesszük.. jó drága: 20 ml majd 2000 Ft :S
2011. jan. 8. 12:23

Senki többet? :(

Ezek szerint nem túl gyakori a fluormentes használata.

5. Titánia83 (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2011. jan. 5. 11:10

szia!


Én a rossemberben :) láttam aloe verásat, meg egy bioboltban is találtam egy termékcsaládot, de az már drágább volt.

4. zsanci79 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. jan. 4. 22:39

Tényleg? Én pl. a Dm-ben csak ezt találtam.

Ja, most jut eszembe hogy a gyerek fogkrémeknél néztem csak :))))

2011. jan. 4. 22:38
Én megmondom őszintén csak egyet ismerek, azt is a kisfiam használja, mert még lenyeli, nem hajlandó öblíteni. Az a Nenedent
2011. jan. 4. 22:38

Sziasztok!


Gondolkodom fluormentes fogkrém vásárlásán, de elég széles a paletta. Kinek mi vált be?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2011. jan. 4. 22:37
Aki fluormentes fogkrémet használ: Melyik termék vált be?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook