Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neked volt már ilyen állkapocsízületi problémád, és ha igen, sikerült javulást elérni? fórum

Neked volt már ilyen állkapocsízületi problémád, és ha igen, sikerült javulást elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. okt. 11. 09:35
Nekem a helyén van. Miután sokízületi gyulladásom van ez a rész is köztük van. Sajnos nekem csak a diprophos injekció segít. Két oldalra kapom,miközben bepisilek a fájdalomtól. Aztán pár nap múlva jobb lesz. Majd kezdődik minden elölről.Neked jobbulást:)))
7. Aegle (válaszként erre: 4. - T.Ili)
2011. okt. 11. 09:11
Én tudtam, h azzal van gond, mert nem bírtam rágni, se kinyitni a számat. Tehát célirányosan ezzel kerestem fel a klinikát, aztán sorra a magánfogdokikat.
6. Aegle (válaszként erre: 5. - Kiscsillag73)
2011. okt. 11. 09:11

A kattogás jobb.

Én olyanra lennék kíváncsi, akinek tényleg rossz helyen van, akinek ugyanolyan baja van/volt, mint nekem, h nem ugrik vissza kattogással, hanem eleve rossz helyen van.

2011. okt. 11. 09:09
Szia!Jártam már úgy,hogy alig fért be a kaja a számba,többször előfordult,már legalább 15 éve.Nem voltam vele orvosnál.Azóta kattog az állkapcsom,ásítozás közben.
4. t.Ili (válaszként erre: 3. - Aegle)
2011. okt. 11. 09:05
Sokszor az orr.fül-gégész veszi észre, hogy nem is a füled fáj,hanem az állkapocsízületed :(
3. Aegle (válaszként erre: 2. - Aegle)
2011. okt. 11. 09:03

Még kiegészítésként annyit, h nem én húztam az időt, hanem a dokik nem értettek hozzá és nagy nehezen sikerült itt olyan fogdokit találnom, aki a gnatológiában jártas.

Előtte még a fogászati klinikán is b@romkodtak egy hónapig velem :S

2011. okt. 11. 09:01

Több hónapja tartó állkapocsízületi panaszok után tegnap végre egy szakértő doki felvilágosított, h bizony nem egészen a helyén van az állkapcsom. Ebben a pozícióban megnyúltak az ínszalagok, amik nem szoktak visszaállni.

Mondta, h előrelépés lenne, ha elkezdene kattogni, mert az azt jelentené, h vissza-visszaugrik a jó helyre a csont.

Jelenleg nem is jól nyitódik az állkapcsom, sőt nem is tudom annyira, mint régen. Hosszan pláne nem tudom nyitva tartani, de az erősebb rágásnál (inkább harapásnál) érzem azt a nagyon kellemetlen,feszülő érzést.


Volt már olyan, akinek ilyen panaszai voltak és sikerült visszaállítani mindent a (közel) régi állapotba?

2011. okt. 11. 08:58
Neked volt már ilyen állkapocsízületi problémád, és ha igen, sikerült javulást elérni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook