Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neked is "grízes marad a Milupa HA1 tápszer? Milyen cumit használjak hozzá, ami nem dugul el? fórum

Neked is "grízes marad a Milupa HA1 tápszer? Milyen cumit használjak hozzá, ami nem dugul el? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. máj. 26. 21:45
már próbáltam forróval, hideggel, de kis szemcsék vannak az üveg oldalán, amikor fölrázom.
2010. máj. 26. 21:45

Mi is azt ettük anno,de sose volt gond.

Sztem a vized nem elég meleg,és jól fel kell rázni.

Mi 2-es Mam cumival ittuk,ment rendesen.

Mára már szerencsére mást eszik:)

2010. máj. 26. 21:44

Már hülyét kapok attól, hogy bármit csinálok grízes a tápi. Vagy ennek ilyennek kell lennie?

Ha igen, akkor le kell cserélnünk a cumikészletünket, mert szegény gyerekem csak szívja, de folyton bedugul mind. Van Tommee Tippee kettes, Aventes kettes egyik sem jó. Milyet vegyek?

Segítsetek,kérlek!

2010. máj. 26. 21:43
Kisfiam is azt ette, nekünk semmi problámánk nem volt vele. Olyan hőfokú vízzel öntöttem fel, amit ivott a kicsi. És a legkisebb lyukú Avent üvegből simán szívta. Pedig ezek a legkisebb méretű lyukak igencsak picik. Milyen vízzel öntöd fel?
2010. máj. 26. 21:43
Nem nekem teljesen feloldódott.
2010. máj. 26. 21:40
Neked is "grízes marad a Milupa HA1 tápszer? Milyen cumit használjak hozzá, ami nem dugul el?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook