Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neked h tetszik a védőnőd? fórum

Neked h tetszik a védőnőd? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 8. 19:09
Sziasztok! Egerben lakom és 9 hetes kismama vagyok. Úgy tudom, hogy Biáth Péterné lesz a védőnőm. Tud vki róla? Köszi az infót.
2009. dec. 15. 14:39
Bocs, Budapest VIII. kerület Auróra
2009. dec. 15. 14:39
Sziasztok! Tud nekem valaki ajánlani az Aurórában egy jó védőnőt? Aki nem nyomulós, de felhívhatom ha segítségre van szükségem...köszi
56. Cepheus (válaszként erre: 52. - Brigibaba)
2009. szept. 21. 15:32
Pedig ez így van, ha nem hiszed is. A 3D és 4D az mozi, amikor mérnek és ellenőriznek, azt 2D-ben tudják a legpontosabban.
2009. szept. 21. 15:31

Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Segítőkész,aranyos.

Tartjuk a kapcsolatot a mai napig is. :)

2008. júl. 11. 15:01
Tetszik :DD bár olyan nagyon nem, hogy a párom is otthagyjam érte ;D
2008. júl. 11. 14:17

Sziasztok!Én irtam meg a kérdést!


Kicsit most bánom h annyit panaszkodtam igaz a dolgoknak nincs összefüggése de mégis sajnálom....a védőnőnk 2 hete meghalt rákban.Igaz az első kettőt legyőzte de a harmadik áttétes lett neki....ez a májra ment neki és nemrég temették el....:(azért ez nagyon szomorú dolog mert 33évig volt a falunkban a gyermekek védőnője...sokak fognak megemlékezni róla...szeretett óvónénink,Jutka néni mellé helyezték végső nyugalomra!

2008. jún. 20. 19:04
sziasztok!! hát az én védőnőm nagyon maradi!! 30 éves könyvekből okítja a kismamákat!! a 4D-s UH-ra meg egyenesen azt mondta hogy hülyeség mert nem mutat többet mint a 2D-s! Jó mi?
2008. máj. 14. 15:29

Nekem szerencsém van, nagyon aranyos, jó dolgokat mond, felhívhatom, ha valami gond van...

Hasonló korú, jól kijövünk.

Summa: Cuki a csaj :)

2008. máj. 14. 15:22
A mi védőnőnk nagyan nincs ínyemre. Egyrészt nagyon modernnek akar tűnni, amit én viszont nem részesítek előnyben. Nem tudom, miért csak egy dolgot mond, miért nem lehet egy másik alternatívát is vázolni. Ez az egyik. A másik az, hogy pl. amikor a fiam öt hónapos volt, akkor megkérdeztem, hogy a Kecskeméti bébiételekben van ugye hús, akkor azt kaphatja (öt hónap volt a cimkén), erre azt mondta, hogy neeeeem, a húsokat majd megbeszéljük, amikor kijön. Azóta már hat és fél hónapos a fiam, azóta se volt itt. Ha rajta múlna ez a gyerek még mindig nem kapna húst. Persze azóta már kapja. Meg soha nem ad egyértelmű választ a kérdéseimre, minenre csak azt mondja, hogy hát meg hmm, meg meglátjuk.
49. mint
2008. máj. 8. 10:39
Szerintem kedves,nem tolakodo nem fontoskodo.En megvagyk vele elegedve.
2008. máj. 8. 10:36
A mi védőnőnk szerintem nagyon aranyos...és tők jó fej...
47. Laryan
2008. máj. 5. 11:19

Tavaly láttam utoljára,az előtte lévőt egyszer meg a tanácsadáson.Azt hiszem ez elmond mindent!

Viszont mikor a kislányom megszületett az első kettő nagyon kedves és segítőkész volt.ár,hogy máshova került el.

2008. máj. 1. 20:57
Elégedett vagyok vele.Meghallgatom,és ennyi,ő is meghallgat,elmondja véleményét,de nem biztos,hogy úgy fogom csinálni,csak azért,mert neki az vált be,vagy mert azt tanulta.Kipróbálni viszont ki lehet minden tanácsot.
2008. máj. 1. 20:12
Én teljesen meg vagyok Vele elégedve!Nagyon szimpatikus csaj!
2008. máj. 1. 20:08
Sehogy, nem szimpi. Túl sokat okoskodik. Még a gyerekorvosunk se ilyen tudálékos.
2008. márc. 15. 07:15

Sziasztok!

Nekem sajnos nem vált be.Terheségem alatt havonta jött,1 órán keresztül duma-duma,kérdezni sem tudtam mert nem jutottam szóhoz.Aztán mikor meglett a baba,alig jött ,változatlanul csak a duma-duma,kérdezni most sem lehetett,így mindent ami érdekelt könyvből olvastam ki(ennyi hasznom lett hogy rászoktam az olvasásra).Szerencsére a doki nagyon rendes ha vmi bajom van ő válaszol,sőt a számba rágja a teendőket.Vele szerencsém volt,csak sajna most nyugdijba ment, most a lánya van helyette.

Szóval az én védőnőm a 3és fél év alatt 4szer volt nálunk.Sőt kivétel nélkül mindig délben állított be.

2008. febr. 22. 08:58
Az enyém nagyon rendes volt,most kell mennem az újhoz,ő még zsákbamacska....
2008. febr. 14. 17:44

Én lehet, hogy megint újjat kapok ( aki eddig volt lehet, hogy gyereket vár)

Eddigi áltagom:

1 Tehesség: 2 védőnő

1 megszületett gyermek: 4 védőnő

2. Terhesség: 2 védőnő


Ez azért valami! Baromira szeretik a körzetemet:)


Pedig a legfontossabb a BIZALOM!

40. direne
2008. febr. 14. 13:33
Egy jó védőnéni ránéz a gyerekre, és ha látja, hogy minden rendben vele, biztos, hogy nem cseszegeti az anyát semmiért, még akkor sem, ha egy-két dolgot másképp csinálna a szakkönyvei szerint.
2008. jan. 23. 11:12
Találkoztam a Szekszárdi védőnővel. Nagyon aranyos:)
2008. jan. 18. 11:58

Aranyos, és legutóbb mikor nagyon beteg volt a gyerek, olyat tettek kisfiamért a férjével, hogy le a kalappal előttük! (Szomszéd városba átküldte értünk a férjét autóval, aki orvoshoz is elvitt bennünket.)

Éjjel-nappal segít, ha szükség van rá, és nem küld el az anyámba, ha éjjel felhívom ha sürgős a dolog...:)))


Tehát, minden tiszteletem neki!

2008. jan. 18. 10:58
Én szeretem. Ha gondom van azonnal hívhatom mindig segít. Látszik rajta hogy szereti a kicsiket. Mindig továbbképzésen van. Szóval arannyos és jól felkészült.
2008. jan. 6. 20:40
most költöztem Szekszárdra, védőnő még sehol, csak gyerekorvosnál jártam. Eddig volt három. A legutóbbi azt gondolta sokkal jobban ismeri a gyerekemet, mint én. Úgyhogy nem is kérdezett, csak mondta, mondta. Amikor felvetettem, hogy nem nagyon sírós, meg hasfájós, akkor mondta tovább, hogy miért is sír, és fáj a hasa. Hát, csak mosolyogtam, de fura volt, h. nem kérdezett a gyerekről semmit.
2008. jan. 6. 09:28
Én is bírom, nagyon aranyos, szeretjük!
2008. jan. 5. 21:48
Nekem nagyon jó.Semmi panaszom nincs rá.Emberileg is és tudásilag is toppon van ,pedig fiatal.
2008. jan. 5. 19:45

nekem nincs gondom vele..... már egy éve nem láttam :)

viszont amíg láttam sem volt gondom.

32. 2008
2008. jan. 5. 19:33
A miénkkel az a baj, hogy nem elég hogy a tankönyvek alapján se tud semmilyen épkézláb tanácsot adni, de folyton zaklat, levakarhatatlan.És valamiért azt hiszi hogy neki kell a szülőket és a gyermekorvos munkáját ellenőrizni...Szent meggyőződése hogy iszákosak vagyunk, verjük és éheztetjük a gyermekünket, kár hogy a feltételezett agressziónkat rajta nem akarjuk kiélni...
2007. dec. 20. 19:39
Jobbat is el tudtam volna képzelni.
2007. dec. 20. 17:43

nekem meg nem volt hozzajuk kozom

De szerintem nem is lesz. En szeretnek a gyerekorvosra, a csaladtagjaimra, a barataimra, a konyveimre es a forumokra, az internetre hagyatkozni.

Nem erzem szukseget, hogy valakik bejarkaljanak felugyelni

Valamiert ugy erzem, ennek a szakmanak is lealdozoban a csillaga

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook