Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nehéz betanulni irodai munkát szerintetek? fórum

Nehéz betanulni irodai munkát szerintetek? (beszélgetős fórum)

21. Naoya
2013. ápr. 5. 18:59

Huuuuuu köszönöm Mindenkinek!! Annyira kedvesek vagytok, hogy így biztattok. Rettentően jól esik! Próbálom a legjobbak kihozni magamból, bár bevallom őszintén néha kelekótya vagyok és kétbalkezes... és mint mindenki, félek az ismeretlentől. Igazából ha hiszitek ha nem, nekem a gyári munka is jó volt! Azaz megfelelt, éreztem magamat valakinek. Ez egy kicsit magasabb lépcsőfok, itt is kipróbálhatom magam! :)

Még egyszer köszönöm mindenkinek!! :) Jó innen is "tanulni" picit.. ^^

20. moonlight13 (válaszként erre: 19. - M0ncsa)
2013. ápr. 5. 18:22
Azt nem tudom, de ezek szerint azt Te ismered.
19. M0ncsa (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 18:04

Minden mas orszagban ha Kovacs Julcsa bankszamlaszamat irod be, es nevnek azt, hogy Horvat Julcsa, akkor Kovacs Julcsa bankja vissza fogja utalni a penzt a kuldonek, hogy ez marpedig nem Horvat Julcsa bankszamlaszama, hibas utalas.


De Magyarorszag egeszen biztosan ebben is extra. Ott maskepp mukodnek a dolgok.

18. simple (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 5. 17:47
Nyugi! Két hét, és úgy fog menni, mintha mindig is ezt csináltad volna.
2013. ápr. 5. 17:42
Nem nehéz, csak oda kell figyelni, meg meg kell szokni... az elején fura lesz, de hamar bele lehet rázódni... ja és egyáltalán nem szégyen a jegyzetelés
2013. ápr. 5. 17:32
nem, odafigyelés és logika, és kész. persze hibázni mindenhol lehet.
15. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 17:29
Mindegy, nem ez a lényeg, hanem az, hogy a mai világban már az nagy szó, hogy őt választották ki a sok jelentkezhő közül!
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - M0ncsa)
2013. ápr. 5. 17:27

Minket is elzavartak gyárba dolgozni még középiskolás korunkban. Tudom mi a különbség!

Ha a számlaszámra elmegy a pénz,és van olyan szám, magától nem fog visszajönni!

13. M0ncsa (válaszként erre: 11. - Moonlight13)
2013. ápr. 5. 17:21

Ha a szamlaszam nem egyezik a cimzettel, vagy a referenciaszam nem ervenyes, nem fog elmenni (ceges utalasok eseten, mert ugye most errol beszelunk).

Maganszemelyek szamara meg lehet, hogy elmegy, de ha barmi nem egyezik, vissza is jon.


Egyebkent meg nem a kedvet veszem el, csak a "szerintetek" kerdesre valaszolok. Ha valakit nem erdekel, ne kerdezze meg.

Mellesleg tisztelem es becsulom a topikinditoban, hogy kepes volt gyarban dolgozni, mikozben sokan inkabb otthon lobaljak a labukat, de gyarba nem mennenek, mert az derogal. En is dolgoztam gyarban, es pontosan tudom, milyen megterhelo. 3x volt idegosszeomlasom az unalomtol. Az allitolagos "stresszes", felelosegteljes munkaktol meg soha. Szoval szamomra az, aki kepes volt gyarban lehuzni honapokat/eveket tanult emberkent, csak tiszteletet erdemel.

12. moonlight13 (válaszként erre: 10. - M0ncsa)
2013. ápr. 5. 17:03
Ne vedd el a kedvét! Lehet, hogy neki nem unalmas, ami Neked esetleg az!
11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - M0ncsa)
2013. ápr. 5. 17:02
Azért ez az elírás dolog nem egészen így van! Ha van olyan számlaszám, amit beírt, akkor elmegy az utalás!
10. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 5. 16:41

Ugyan, altalanos iskolas matek kell hozza, meg egy kis jozan esz. Utalast sem tudod elrontani, mert egyszeruen hibat jelez a netbanking, ha elirsz valamit.

Ha arra vagy kivancsi, mit gondolok a munkarol, akkor azt gondolom, hogy eleg hamar egyhanguva es unalmassa valik. Persze meg mindig sokkal jobb, mint a gyari munka, legalabb fizikailag nem terhel meg, nem kell egesz nap alldogalni.

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 5. 15:39
Egyébként ha felvettek, és Téged választottak, biztos úgy ítélték meg, hogy alkalmas vagy a feladatra! Gondolj bele, manapság hány jelentkező közül választhattak! Menni fog, ne aggódj!
2013. ápr. 5. 15:20
Excelben gyakorolj sztem. Az alap dolgokat (pivot, függvények, stb ..), azért megköveteli az irodai munka.
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 5. 15:07
Nyugi, ha a számítógéppel jól tudsz bánni, nem lesz gondod! Mindenhol más a feladat, a helyi sajátosságokat meg gondolom megmutatják!
2013. ápr. 5. 14:55
Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon jól esnek!! :)
5. Fidus (válaszként erre: 3. - Ada5caa62e)
2013. ápr. 5. 14:49
Mint mindenhol!
2013. ápr. 5. 14:11
Nem. Azelôtt olyan helyen dolgoztam teljeskörû adinisztrációval, ahová 500 munkás tartozott.
2013. ápr. 5. 13:42
Én is irodán dolgozok,de az utalásnál,számla kivonatoknál nagyon észnél kell légy.
2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 5. 13:42

Ne izgulj!

Fog az menni:)

Nem ördöngős munkák ezek.

Net bankot szoktál használni?

Tehát utalásokat, ha nem bankban fogsz dolgozni, tuti, hogy internet bankon keresztül kell majd csinálnod. Valószínű, hogy lesznek majd olyan programok, amit sehol máshol nem láthatsz, ezeket biztos megtanítják majd. A lényeg, hogy legyél kedves és érdeklődő:)


Ez biztos jobb lesz, mint egy gyárban.

Sok sikert!

2013. ápr. 5. 13:29
A helyzet az, hogy eddig gyárakban dolgoztam, általában 3 hónapokat, de többnyire munkanélküli pályakezdő maradtam, mígnem kaptam egy lehetőséget irodai munkára. Fel is vettek, bár gyakorlatom nincs, de a számítógéppel ügyesen bánok, mindössze ez a lényeg (azt mondták) és egy kis számolás lesz a feladatom, valamint számlakivonatok készítése, utalások..stb. Kicsit izgulok. Mit gondoltok egy ilyen állásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook