Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nehéz abbahagyni... fórum

Nehéz abbahagyni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nehéz abbahagyni...

1 2 3 4
64. Anny50 (válaszként erre: 62. - Bakesz)
2008. márc. 31. 23:07
Ne félj! Látod az enyémnek is sikerült lemondania, csak az a lényeg, hogy időben még, és a motiváció!! Minnél korábban kezdünk el bagózni és jó sokáig, annál nehezebb , sajnos lemondani.
63. bea33
2008. márc. 31. 07:31

Sziasztok!

Köszi a bátorító szavakat. Azt hiszem menni fog... Hétvégén a párom pöfékelt körülöttem s sikerült megállnom. SZóval köszi mindenkinek mindent! S szorítsatok tovább, Veletek tényleg könnyebb!!!

Jó hetet mindenkinek! S sok-sok napsütést!

62. bakesz (válaszként erre: 61. - Anny50)
2008. márc. 31. 05:47
Hát ettől félek.
61. Anny50
2008. márc. 30. 13:39
bakesz nem akarlak elkeseríteni, de a kisebbik lányom is nagyon utálta és azért csak rászokott!! igaz az érettségi elött letudott szokni, de volt egy nagy motiváció:) a párja:) akkor ismerte meg élete párját!!
60. bakesz (válaszként erre: 59. - B46d5f17a9)
2008. márc. 29. 11:30
Tehát azért vannak olyanok akik ki sem próbálták. Jó hallani. Miért? mert van eg 13éves lányom és egy 16 éves fiam. S ha arra gondolok valamikor a szüleim mennyire tiltották..... de ők még nem próbálták ki. Akkor lehet hogy nem is fogják. Nagyon utálják a cigifüstöt
59. b46d5f17a9 (válaszként erre: 53. - Bakesz)
2008. márc. 29. 00:53
De jò, hogy nekem èletemben nem voltak ilyen gondjaim. Annyira undorìt a cigifust, hogy mèg a szokàsos serdulokori "mindentkipròbàlok"-bòl is kimaradt. Legalàbb ezt megùsztam, bàr vannak màsok, akik mèrgezzenek. Ne èrtse fèlre senki, akinek ez a szenvedèlye, àm legyen, de tegye tolem megfelelo tàvolsàgra, hogy èn azt ne èrezzem.
58. 6532c775dd (válaszként erre: 49. - Bea33)
2008. márc. 29. 00:45

Bezony Bea!

Bakesz jol mondta! :) A hosszú távú leszokás a lényeg! ;) Az hogy megesett, hát van ez igy ;) én pl a diétákban botlottam el mindig mert szeretem a csokit, de ha 1 héten eccer eszem az teljesen más mintha mindennap egy táblával ennék meg. Remélem átment az üzenet, és a hasonlat is érthető volt. A lényeg hogy megszakadt az állandó dohányzás, amitől egészségesebb és fittebb s leszel! :) Kitartás! :)

57. 6532c775dd (válaszként erre: 52. - Pimpi3)
2008. márc. 29. 00:40

Pimpi3 gartulálok ügyes vagy és okos! :)

Na hagyd magd felesleges pénzkidobás, nem old meg semmit csak a baj lesz belőle! :)

56. 6532c775dd (válaszként erre: 55. - Bakesz)
2008. márc. 29. 00:36
:D:D:D Gőzöm sincs!!!! Lehet a cigi káros hatásaira gondolt??? Talán... de nem tom igazából. :)
55. bakesz (válaszként erre: 54. - Alfoldi13)
2008. márc. 28. 21:30
Hogy jön ez ide??????
2008. márc. 28. 18:34
Válogatjuk az évek alatt felgyülemlett lomott sose lesz vége mennyi felesleges dolgot tesz félre az ember,...
53. bakesz (válaszként erre: 52. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 18:13

egy év után nem hiányozhat ennyire. egy nahyon jó tanács Allen Carr: Végre nem dohányzom címü könyve. Letöltheted a netről is. Két hónapja nem dohányzom(jan12-től) mielőtt letettm elolvastam a könyvet. Ha tudtam volna hogy ez ilyen egyszerü

már rég megtettem volna. Mikor elvonási tüneteim voltak elővettem a könyvet és elolvastam az éppen aktuális részt. A leteszemacigit.hu. oldalon egymást bátorítjuk még most is. Most már órákig nem jut eszembe a cigi. S ha eszembe jut nem azért mert sóvárgok utána, mosolygok és örülök,hogy már nem a cigi diktál. Hogy nem leszek ideges ha olyan helyre kell beülnöm ahol nem lehet dohányozni vagy nem azon jár az eszem hogy mikor gyújthatok már rá. Olvasd el a könyvet és hidd el sokkal jobb lesz.

52. pimpi3
2008. márc. 28. 14:28

Sziasztok!

Én 1 éve 2 honapja és két hete nem gyujtottam rá!

Elkell mondjam még mindig nagyon hiányzik és nem telik ugy el egy óra,hogy ne jutna eszembe!De ugye muszáj kitartani!Én 15 éves korom óta cigiztem és mindig csak a terhességem alatt hagytam abba!Vagyis kétszer 1-1 évre!

Tavaly ugy gondoltam ,mostmár elég!Napi két dobozzal szivtam 500 ft cigiböl!:((

Azt ajánlom a régi dohányosoknak,hogy ne ugy haggyák abba,hogy minden nélkül!Vegyetek tapaszt és aki megteheti azt az elektromos cigit is!Én eggyik naprol a másikra hagytam abba ,minden nélkül!Ez kinzás!Elvonási tüneteim voltak,sirtam,hánytam ,meg minden amit eltudtok képzelni!

De lelehet szokni!Apukám 3 éve hagyta abba és most 51 éves!14 éves kora óta cigizett!

Mindenkinek nagy eröt és sok kitartást kivánok!

51. arc
2008. márc. 27. 22:28

Nem baj ha valaki megbotlik,én is igy voltam nem is egyszer,és mégis sikerült.Utólag azt mondom hogy a megszokás lehet hogy rosszabb mint a nikotin hiány.Mindenkinek meg vannak azok a pillanatai amikor rá gyújt.Szokjatok rá vagy kezdjetek el valami mást.Pl nálam ha haza értem munkából az volt az elsö hogy rá pöffentettem.A rágyújtás helyett pl. rá szoktam a teára,mikor haza érek már alig várom hogy megihassam a teát.A lényeg hogy soha ne legyen otthon cigi.Akkor soha nem fogod abba hagyni.Használtam ilyen nikotin szipka félét,nekem nem jött be,arra jó volt hogy csak fel idegesedtem töle,és már csak azért is leszoktam méregböl.Szerintem két hét után már lehet valami könnyebbséget érezni.Àllitólag az Allen Carr-Rövid úton leszokni a dohányzásról cimü könyv millióknak segített.Akarni kell!!Gondolj a pénzre!!!Megmarad havonta 20-30 ezer forint!!Minden évben egy tengerparti nyaralás két személyre All Inclusiv.

De tényleg a legfontosabb hogy ne legyen nálad meg otthon cigi,akkor menni fog.Próbáld minél több embernek elmondani hogy már nem dohányzol,meg még az sem hátrány ha valaki van melletted.

na csao

50. bakesz (válaszként erre: 49. - Bea33)
2008. márc. 27. 15:30
Persze csak gyerünk. Semmi baj nem történt. Csak egy icipici botlás. Folytasd!!!!
49. bea33
2008. márc. 27. 07:40

Sziasztok!

Itt vagyok, csak egy kicsit szégyellem magam. A hétvégén megbotlottam! Most lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem vagyok kiartó... Lehet még innen talpraállni????

48. Anny50
2008. márc. 24. 14:39
Bea merre vagy?? Remélem kitartó vagy!!!!
47. Anny50
2008. márc. 24. 14:38

Sziasztok!

Edri ez igy is lesz, és egyre jobban!!! Hidd el a cigiszagot annyira fogod utálni , mint én:) Most volt a szülinapom és elmentünk egy szórakozóhelyre ahol (sajnos) lehetett dohányozni:( ha tudnátok.....úgy dobáltam ki a ruháinkta a terszra, és csutakoltam magam a kádban!! pfújjjj!!! hát ennyire érzed a cigi büdősségét edri!!!! kitartás!

nyf hidd el akarat kérdése!! Döntsd el magadban, mondogasd mindennap és meglátod sikerülni fog!

2008. márc. 24. 08:43

Nagyon köszönöm, hogy drukkoltok, ez is nagyon motivál ám!!!

Különben meg jobban érzem az illatokat, nem vicc!

A kedvenc kölnimből mindig annyit fújtam magamra, hogy a lányom már megjegyezte, hogy mi van anyukám, rád borult a kölnis üveg? most meg egy pici fújás és érzem az illatát. Fantasztikus.

45. 6532c775dd (válaszként erre: 44. - Bakesz)
2008. márc. 23. 12:42
Nagyon helyes! Ügyes vagy! :) Beának és Edrinek pedig kitartás!!!!!!!!!!!!!, anniyval jobb dolgokra lehet költeni a pénzt! És a börötök is stép marad ha letszeitek! ;) Drukkolok nektek! :)
44. bakesz (válaszként erre: 42. - Nyf81)
2008. márc. 22. 22:20
Szerintem te egyáltalán nem döntötted el, hogy leteszed. Akkor nem dohányoznál. Próbáld meg a pozitív gondolkodás segítségével,örülj minden percnek,minden órának.......amelyben nem gyújtottál rá!!!Hidd el nagyon megy!!!! így tettem le. Már több mint két hónapja nem dohányzom
43. Anny50
2008. márc. 21. 22:28

Sziasztok!

Edri és Bea!! Kitartás!! Nagyon szorítok nektek!!!Remélem mind a ketten ma se gyújtottatok rá!!

42. nyf81
2008. márc. 21. 16:50

Sziasztok!

Én kb 10-en pár éve szívom és mint minden más jó dohányos ember én is próbálkoztam mindennel, hogy letegyem: nikotin tapasz, 10 hetes tortúra nagyon sok pénzt vitt el, ahogy levettem a tapaszt 1-2 napon belül rágyújtottam, ezután natur, de mint írtátok rágógumi, szotyi ez sem segített, legutóbb biorezonanciás kezelésre is elmentem azzal kb. 3-4 hétig bírtam majd szintén rágyújtottam :-(.

A fejemben mindig elhatározom, hogy leteszem, majd ahogy az lenni szokott történi valami olyan dolog az életembe (munkahelyen, családba), hogy visszatérek ahoz a bűz rudacskához.

Nagyon sok pénzt elvisz és úgy köhögök töle, hogy felébresztem az egész családot.

Ezek a kezelések, kisérletek a letételre részemre eddig arra voltak jók, hogy utána mint a gyárkémény, szinte lácdohányosként az egyiket a másik után szívjam mintha be akarnám hozni a lemaradásomat.

Olvasom a ti tipeiteket, hátha valamelyik bejönne!!!

41. bea33
2008. márc. 21. 07:08

Edri!

Ne hagyd abba! Én már hétfő reggel óta nem szívtam egy szálat sem. Egy idő után könnyebb lesz. Ha nagyon gáz a helyzet, bekapok egy tic-tac-ot, s arra gyújtok rá.. :-))) Nekem is nehéz, de meg tudjuk csinálni!!!! Hajrá!!!!

2008. márc. 20. 21:28

De jó lenne kibírni!!


Jólesik, hogy szurkoltok! Kösziiiiii!

39. bakesz (válaszként erre: 38. - 1366d1807f)
2008. márc. 20. 21:00
Csak így tovább!!!! Szorítunk!!!!
2008. márc. 20. 20:24
31 órája nem gyújtottam rá!!!
2008. márc. 20. 03:59

Jaaaj, de aranyosak vagytok! Így talán könnyebb lesz, ha valaki szurkol nekem.

A párom már 3 hete nem szíjja azt a büdös bagót, így most nekem is végre le kell szoknom.

Képzeljétek, allergiás lett a tökmagtól (hasmenés, hányás) és megundorodott a cigitől.


Köszi lányok!!

36. Anny50
2008. márc. 19. 21:04
Edri kitartás!!!!!! Ne tedd!!! Meglátod még mennyire fogsz örülni ennek a döntésnek!! szurkolok
35. 6532c775dd (válaszként erre: 34. - 1366d1807f)
2008. márc. 19. 19:55

Fujj neeeeeeeeeeee csunya cigi dádá! Kitartás Edri!!!!!!!!!!!!!!!! Te vagy az erősebb! :)

Drukkolok Neked! :) Majd ird meg hogy szted jó-e ez a biorezonanciális dolog!!! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook