Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív teszt esetén miért késhet a menstruáció? fórum

Negatív teszt esetén miért késhet a menstruáció? (tudásbázis kérdés)


13. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 11:47
Vizsgaidőszakban sokszor kimaradt
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 6. 11:46
Kitartást és sok sikert a munka kereséshez.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. dec. 6. 10:09

Sajnos-egyébként-megjött de a melleim azóta is olyanok mint ha be lennének gyulladva.

Szereintem ez érzelmi lesz.

Mostanában nagyon terhes ami történik. Engem megvisel.

A férjem a családjával dolgozik együtt akik úgy érzik mindenhez is közük van. Semmi intimitás...és addig tekergetik a dolgokat, amíg ők nem nyernek. Hiába a ház vagy bármi minden napunk abban telik, hogy elég jó vagyok-e a szüleinek. Rengeteg a vita és kezdek becsavarodni. Konkrétan dührohamaim vannak.

Most állást keresek, hogy kilépjek ebből a rémálomból.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2022. dec. 6. 10:06
Hát, tudom. Persze, hogy tudom. Érdekes tanulság ez, mert szembesít azzal, hogy vannak dolgok amiket jogilag nem lehet lefedni és vannak igazságok amik nem ennek a világnak a dolgai. Erről ennyit szeretnék mondani.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 13:20
Részvétem 😞azt tudjátok miért tette?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2022. dec. 3. 10:07

Az lesz a biztos, ha orvoshoz megyek. Igen, valóban nagyon tréfás dolog ez. De mindenképpen érdekelt mások tapasztalata és rálátása erre a témára.

Köszönöm.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. dec. 3. 10:06

Értem. Amióta pszichoanalízist és terápiás folyamatokat tanulok azóta van nekem is rálátásom ezekre a dolgokra. De én sokat is álmodok. Idén augusztusban apukám meghalt, megölte magát. Előtte 3 hónappal volt egy álmom amiben elköszönt tőlem (borzalmas volt).

A magyar kultúrtörténeti felfogásban és kollektív tudattalannak a hal egy szimbólumrendszere. Mint mondjuk a fog vagy a haj/szőr.(de ezek is csak példák)

6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 19:55
Sok oka lehet. Hormon zavar, ciszta, covid vagy csak ugy kimarad/ késik. Akkor meg végképp képes megtréfàlni a nőket ha babát szeretnének. Mivel vannak pre mens tuneteid nagy eséllyel csak késik. Ritka az akinek nem mutatja ki a teszt ha eltelt legalább két hét a peteérés után.
2022. dec. 2. 16:39
Nem hallottam a halas népi hiedelemről, de nem is tulajdonítok az ilyesminek jelentőséget.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 16:37
Lehet, hogy az a tesztek a csúcsok-csúcsa. 22 éve gondolom nem voltak még ilyen akármilyen csúcstesztek.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2022. dec. 2. 16:17

Akkor van ilyen. A párom orvosit végzett és állítja, hogy ezek a tesztek a csúcsok-csúcsa. Szóval ha van gyerek azt kimutatja. Nagyon örülnék ha gyerek érkeznek közénk.


Mgj.1, én egy kicsit érzékenyebb fajta nő vagyok. Az a tipus akivel leülsz lelkizni órákig. De most vagy 2 hete komoly változó taktusok vannak.

Megj 2, a halak meg ...na, tudod :) biztos te is hallottál már a népi hiedelmekről.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 2. 16:04
Negatív tesztek mellett voltam terhes. Igaz én nem álmodtam halakkal. Meg nem is bőgtem.
2022. dec. 2. 15:32

Már három napja késik. A tesztek (tömgkelege-mert sajnos nagyon rá vagyok pörögve)negatív. Két hete halakkal álmodtam és most, hogy késik teljesen beleéltem magam. A melleim úgy érzem világhódító hadjáratra indultak és olyan érzékenyek, hogy már feküdni se igen tudok rajtuk. Pityergek. Olyan, mint egy érzelmi hullámvasút a lelki világom.

Szeretnék gyereket, de igazából a kedvem most jött meg mikor szembesülök annak az élménynek az erejével, hogy elkezdődhetne valami egészen új az életemben ahol csak rám van szükség. (Már tanakodtam azon is, hogy az elmúlt időben elég sok érzelmi megpróbáltatáson estem át és lehet ezért mondta be az unalmast a szervezetem.)

Esetleg valakinek hasnoló tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook