Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív teszt, de lehet baba? fórum

Negatív teszt, de lehet baba? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
25. Vivavuviva (válaszként erre: 24. - Csurmi)
2017. jún. 1. 13:41
Rendben köszönöm! Igen szeretnénk! :D
24. Csurmi (válaszként erre: 22. - Vivavuviva)
2017. jún. 1. 13:39

akkor valószínűleg ma van az ovud.

Ha az utolsó vérzésed kevéske volt, akkor lehet pont kifogtál egy anovulációs ciklust.

De a doki majd megmondja :) minden esetre ha tudok ma legyetek együtt, ha babát szeretnétek. Mert szerintem ez az ovu jele. VAn, hogy én is megérzem , de nem mindíg. :)

23. 2d052648f4 (válaszként erre: 14. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 1. 13:26
Nekem még aznap is negatív volt, mikor meg kellett volna jönnie.
2017. jún. 1. 13:26

Szijasztok uj vagyok itt bocsi az of-ert de most elgondolkodtam... jo lenne ha tudnatok tanacsot adni :)

Szoval majus 12.en kellett vna h megjojjon. Meg is jott egy picike potty majd 3 napig semmi utana csinaltam egy tesztet negativ lett majd delutan elkezdtem "menstrualni" ami nem volt normalis mert szinte csak barna volt talan 1 napig volt normalis szine... betudtam menstruacionak... rovid meg keves de hat ver ver... az ota nem csinaltam tesztet meg semmit sem viszont olyan duh rohamaim vannak amik reggebben meg menstruacio elott, kozben, utan sem voltak! Igazabol eleg nyugodt termeszet vagyok ilyen teren de egy 2 hete mintha minden kis hulyeseg miatt a falra masznek... ja meg jatszottam otthon egy jatekot es majdnem elsirtam magam a multheten mikor vesztettem 😂😂 most vagyok kozep idoben meg van 13 napom mire megjon de ma reggel ugy keltem, hogy gorcsol a hasam mintha meg akarna jonni es par napja olyan puffadt vagyok... meg volt multheten valami erdekes szurkalas a koldokom mellett bal oldalon... es valamikor 3hettel ezelott a petefeszkemnel bal oldalon szurkalt...oszinte leszek nem akarok tesztet venni :D holnap ugyis megyek nogyogyaszhoz (voltam mehnyakrakszuresen 3 hete most kapom az eredmenyt) gondoltam megkerdezem hatha volt valaki akinek hasonlo tunetei voltak... ha terhes lennek attol nem felek csak ha nem akkor lehet valami komoly bajom van? remelem mond valaki valamit :) koszonom elore is!

21. Csurmi (válaszként erre: 20. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 1. 12:03
Lehet előtte napra behúzhatta volna, mert aznap esett le a hőd, és elvileg a hőleesés után már megvan az ovu, az első hőemelkedésnél. De annyira nem értek én se hozzá, mert még csak pár görbém van nekem is. De nekem így mondták többen is, hogy hőleesésnél kell behúzni. Csak furi, hogy előtte volt pozi az ovu teszted, és nem hőleesés napján . De van esély a babára, mert hőleeséskor együtt voltatok. Pár nap és kiderül :)
20. ivanics.bernadett (válaszként erre: 17. - Csurmi)
2017. jún. 1. 10:41
Akkor tudtunk együtt lenni csak,ami be is van jelölve.De még nem adom fel.Amig nincs meg,él a remény.24-25 napos ciklusaim vannak mindig.Hasam szurkál,de nem görcsöl.Cicim fáj,és krémes folyásom van.Majd szombaton tesztelek ujra,ha nem jön meg addig.És nagyon fel vagyok puffadva,nem tudom miért,mint aki 4 honapos terhes.Majd kiderül,mi is van.De szerintetek jol huzta be a ciklus.hu az ovut?
19. ivanics.bernadett (válaszként erre: 16. - Edina91)
2017. jún. 1. 10:36
Új reményteljes honapot kívánok😊
18. Csurmi (válaszként erre: 16. - Edina91)
2017. jún. 1. 09:19
Sajnálom. Majd a kövi hónap :) hőmérőzől, vagy csinálsz ovu teszteket? vagy csak próbálkoztok?
17. Csurmi (válaszként erre: 15. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 1. 09:19

pozi ovu tesztes napon próbálkozzatok. Amúgy még mi is próbálkozunk, de nekem is meg fog jönni ma-holnap-esetleg holnap után.


Kitartás mindenkinek.

2017. jún. 1. 08:58
Nekem megjott 2 nap késes utan! :( nem baj uj honap uj eselyek! :) :)
2017. jún. 1. 08:52
14. ivanics.bernadett (válaszként erre: 13. - 2d052648f4)
2017. jún. 1. 08:50
12dpo vagyok.2 nap van még hátra.De egy halványka csikocska sincsen,full negativ.És vaterás 10 es teszt😕
13. 2d052648f4 (válaszként erre: 12. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 1. 08:32

Még a menzeszednek sem kellett volna megjönnie. :)


Tudom, mi nők türelmetlenek vagyunk. 😂

2017. jún. 1. 07:52
Negativ lett a tesztem.
11. Edina91 (válaszként erre: 9. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 1. 07:33
Drukkolok neked. Holnap csinalok en is tesztet reggel ha nem jon meg addig.
10. 2d052648f4 (válaszként erre: 9. - Ivanics.bernadett)
2017. máj. 31. 23:01
Én azért nem láttam értelmét soha a korai tesztelésnek, mert sok nőnek lett pozitív és mégis megjött a mezeszük. Aztán csalódás, agyalás stb. Az orvosok ezért csak 1 hét késés után ajánlják a tesztelést. Persze a baj utána is jöhet.
2017. máj. 31. 21:55
Sziasztok.Ne add még fel.Pár nap,és tesztelj ujra.Nekem 3 napom van még,11dpo vagyok ma.Holnap reggel tesztelek.Fel vagyok puffadva,de nagyon,szurkál a hasam,és érzékeny a mellbimbom.Ha negativ lesz,akkor is van még remény.
8. Edina91 (válaszként erre: 7. - Csurmi)
2017. máj. 31. 20:06
Melleim nagyon feszulnek es erzekenyek,szarazsagot nem.
2017. máj. 31. 18:36
Nem tapasztaltam valamit? Mellfajdalom? Szárazság odalenn?
2017. máj. 31. 13:59
Meg nem jott meg igy meg bizakodom.
2017. máj. 30. 20:58
Menstruàció késése után 1 héttel érdemes tesztelni. Addigra már ki kell mutatnia, ha esetleg nem félidőben fogant.
2017. máj. 30. 17:24
Szia! Igazából hallottam olyat, ill. Olvastam hogy terhes volt az xy valakijének a szomszédja de negatív lett a teszt. De ismerőseim körében ilyen még nem volt. Sajnos olyan viszont több is, hogy a pozitív teszt utáni nagy örömből sírás lett vetélés miatt. 😢 persze lehet hogy korán teszteltél, de ha már a menzeszednek itt az ideje akkor ki kellene hogy mutassa a teszt. Sajnos. De szurkolok hogy összejöjjön hamarosan.
3. Edina91 (válaszként erre: 2. - Csurmi)
2017. máj. 30. 14:51
Köszönöm. Probalok turelmes lenni de egyre kevesbe megy! :/
2017. máj. 30. 14:48
Hat nekem az ilyenből mensi lett sajna :( - de amíg nem jön meg addig még minden lehet, volt már rá példa, hogy később mutatta ki másnál a pozit a teszt. Várj pár napot még türelemmel, ha nem jön, tesztelj ismét
2017. máj. 30. 14:42
Sziasztok. Ma kellene meg jonnie. De eddig semmi.eddig egy hettel mensi elott mar gorcsoltem nagyon es a derekam is iszonyatosan fajt de most semmi. Mellfeszulesen es szurkan kivul semmi.soha nem kesett vagy elobb jott meg egy ket nappal vagy. Aznap kora reggel. Ma reggel csinaltam egy x-epil 25 os tesztet de negativ. Szerintetek attol meg lehet baba.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook