Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív terhességi teszt: hiba, vagy valóság? fórum

Negatív terhességi teszt: hiba, vagy valóság? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. okt. 11. 11:38

Sziasztok!

Nekem még csak 3 napja késik, 9-én vettem egy 2 db-os lilly-t a Rossmannban, az egyiket még aznap este elhasználtam. Sajnos negatív lett. Holnap reggel "ellövöm" én is a másikat, ha addig nem jön meg. Ha az is negatív lesz, veszek egy másik fajtát. Ti melyiket ajánljátok?

10. Reni1990 (válaszként erre: 9. - 74acb224ee)
2007. okt. 10. 17:00
Oks. Már vettem egy lilly-t, ugyhogy majd ellövöm. Persze csak akkor, ha "Piroska néni nem jön meg". :)
2007. okt. 10. 10:56
Az eredményt megírom mindenképp. Ja, és nem akarok beleszólni, de sztem nem lilyvel próbálkozz. Nagyon sokan szidják. Az egyik csaj kipróbálta 7 hetesen úgy, hogy már látta az ikreit uh-n! És negatív lett neki:-)))
8. Reni1990 (válaszként erre: 6. - 74acb224ee)
2007. okt. 9. 22:28
Nincs mit, addig is lazíts, meg, ha gondolod, írd meg, mi lett az eredmény. :)
2007. okt. 9. 22:26
Majd én is lily-vel akarok próbálkozni, elsőre jó az, aztán meglátjuk. Elvileg jövő hét csütörtökön kéne megjönnie. De sztem alapból majd csak egy héttel utánna tesztelek. Mert akkor már biztosabb az eredmény.
2007. okt. 9. 22:23
Egyébként köszi a tanácsot, megpróbálok kicsit lenyugodni, aztán majd kiderül, hogy mi van. Bízom benne, hogy minden ok.
2007. okt. 9. 22:16
2 tescos lily volt, egy szintén tescos pregimax, és ma reggel egy medilab, mindegyik a papírcsíkos igénytelen típusú. Hát én is remélem, hogy minden ok lesz, sztem is mutatni kéne ennyi idő után, de olvastam extrém eseteket ezekkel a tesztekkel, hogy bizonyos nőknél nem működnek jól. Most ezzel vígasztalom magam. Meg állítólag a dokik is utálják őket nagyon, mert nem megbízhatóak.
4. Reni1990 (válaszként erre: 3. - 74acb224ee)
2007. okt. 9. 22:12

4 különböző típusú tesztet csináltál?

Csak nincs semmi baj :) Ne agyalj ezen, pénteken majd a doki megmondja. :) Addig is vigyázz Magadra, hátha mégis baba :)

2007. okt. 9. 22:07
Mi nem próbálkoztunk annyira, ez ilyen véletlenszerű állapot, azért nem értem. Amúgy nem bánnánk, ha lenne, de még csak nemrég hagytuk abba a védekezést. Pénteken megyek dokihoz, talán akkor kiderül, hogy mi a helyzet. Remélem nem vmi betegség:-((
2. Reni1990 (válaszként erre: 1. - 74acb224ee)
2007. okt. 9. 21:59

Nemtom, nem vagyok látnok. Elvileg a mensi elmaradása után egy héttel már pozitívnak kéne lenni a tesztnek, mert akkor már kimutatható a HCG hormon, ami terhességkor termelődik. Ha biztosat akarsz tudni, csináltathatsz ultrahangot, akkor meg tudják állapítani, hogy az esetleges terhesség méhen kívüli-e vagy pedig "normál".

Mondjuk a mensi akkor is elmaradhat, ha nagyon akarod a terhességet, és ezért nem akarod, hogy megjöjjön.

Mi is most próbálkozunk babával, de még nagyon az elején tartunk.

Ti mikor kezdtétek a próbálkozást?

Remélem, tudtam valami hasznosat írni, és legyél bizakodó, ha most esetleg nem sikerült, a jövő hónapban hátha :)

2007. okt. 9. 21:24

Sziasztok!

Mindazok véleményét, hozzászólását várom ebbe a topicba, akiknek voltak már érdekes élményeik a terhességi tesztekkel. Nekem 16 napja késik, eddig minden jel terhességre utalt, de már 4 tesztet csináltam, és mind negatív. Szerintetek lehetek ettől még terhes?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook