Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Negatív tapasztalatok az Atkins diétával kapcs. fórum

Negatív tapasztalatok az Atkins diétával kapcs. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
88. Bodsa
2004. márc. 7. 14:36
Azt vettem észre, hogy a bőröm jobban kívánja a krémet, a kezem is többet kenem, és az arcomon megjelent 1-2 pattanás, pedig régen nem láttam magamon ilyet! Mondjuk annyira nem zavar egyik sem, ezek inkább tapasztalatok, mint panaszok.
87. Bodsa (válaszként erre: 84. - Juli)
2004. márc. 6. 20:10

Szia Juli!

Nekem is adódott hasonló bajom, erről nem nagyon van tapasztalat, mert midnenkinek rekedése van inkább.. Nos, nekem 2 napon át volt, és én nem ettem, hanem csak teát ittam, illetve csak ettem valamit, bár votl ami nem maradr meg. Egyelőre elmúlt, (gyorsan lekopogom) amúgy ez azért lehet, mert a pocid nem bírja a zsírosabb ételeket.. hát pár napig inkább soványabban és olaj-mentesebben próbálj táplálkozni.. Amúgy kapj be széntablettát, abban nincs biztosan semmi amit nem lehetne enni! Nekem 1 hét után jött rám amúgy, de fogytam szerencsére.. most a 11. naponmál tartok, és -6 kilónál.

Bodsa

86. Lindi
2004. márc. 6. 18:54
Flo: az első szakasz szabályai közt le van írva,hogy mit kell tenned.
85. flo (válaszként erre: 84. - Juli)
2004. márc. 6. 18:26
és akinek székrekedése van mit tegyen?
84. Juli
2004. márc. 6. 14:43
sziasztok! ma délben rámjött egy nagyon durva hasmenés, szerintem minden kijött belőlem, ami bennem volt.. ez mennyire normális, meddig tart, stb? amúgy 2 napja csinálom és eddig -1kg-nál tartok:) na pusszantás
2004. márc. 5. 16:25

Sziasztok!


Hajaj, csak ez az állandó édességvágy ne lenne.:(((( Fejfájáson túl vagyok, rossz szájíz is csökkent egy kicsit, viszont az édességvágy... mindig is édesszájú voltam, de szerintem ez már kezd rendellenes méreteket ölteni.:( Hoxa, köszi a zselatinos tippet, ki fogom próbálni!

82. flo
2004. márc. 5. 15:48
Mindent köszi csajok! Igen az agyam és nem a gyomrom áll a háttérben.
81. Hoxa (válaszként erre: 73. - Maja)
2004. márc. 5. 10:30
Ezt egy amerikai oldalon olvastam, mint tapasztalat.
80. f954ece72f (válaszként erre: 77. - Flo)
2004. márc. 5. 10:24

Flo! Ez az érzés meg fog szünni.Ahogy olvaslak elárultad magad, az agyad iivánja és talán nem is a gyomrod.Csak türelem, tudod a rossz szokásain le kell vetni.Nálam nagyobb édességfalót nem látott a Föld és most tessék abszolut nem kívánom csak egy hónapban egyszer.Egy kis gyümölcshöz öncstség egy joghurtot, egy kis diabetikus almalét, vanilia aromát mehet hozzá fehérjepor is és mixeld össze.Meglátod megnyugszol.

Telihold elött négy nappal nekem pokoli az étvágyam de most már tudom és figyelek.Hétfőtöl könnyebb lesz meglátod.

79. Bodsa (válaszként erre: 76. - Flo)
2004. márc. 5. 10:11

Eddig inkább fehérjét ettem fehérjével, szóval nem értem! :(

Csomó husika, felvágott miegymás, és mellé ettem a zöldségeket sajtokat etc. ezekből elég keveset. Lázad a pocim :(

LÁnyok lassan ez már nem Atkins, hanem Null-diéta :(

Ráadásul ma délutálos vagyok, de de. sem merek enni, mert nem szeretnék a melóban a wc-re járni, főleg h nem is lehet :((

78. Hoxa (válaszként erre: 77. - Flo)
2004. márc. 5. 08:15

Csinálj valami zselét, édesítőszerrel. A zselatinban nincs ch.

Én csináltam meggyes aromával, tettem bele pár szem meggyet is, de kb. 1 szeletre 1 db jut.

Nagyon finom, eláll a hűtőben, és naponta eszek belőle egy kicsit.

77. flo
2004. márc. 4. 23:21
Hiányoznak az édes ízek.Ezzel biztosan egyedül vagyok,de napjában többször eszembe jutnak a kedvenc sütijeim,a csokijaim.Na és a tv reklámok csábító... le sem írom miket látok.Nem tudok olyan gyorsan elkapcsolni,hogy ne lássam a reklámok termékeit.Mit tegyek szerintetek?Leszeretnék fogyni,de az agyamban cikázó gondolatok a somlói galuskáról borzasztó,de tudom,hogy nem lehet mert ha ülök nem gyözöm a hasamon számolni a zsíros hurkákat vagy amikor megyek a combom hullámzik,mint a Balaton.Nehéz eset vagyok ugye?
76. flo (válaszként erre: 75. - Bodsa)
2004. márc. 4. 23:02
flo: Ez a zsírtól van.Több fehérjét kellene fogyasztanod.Nekem az ellenkezője áll fent,én attól szenvedek amióta Atkins diétán vagyok.
75. Bodsa
2004. márc. 4. 22:22

MÁr 9 napja csinálom a diétát, és most besokallt a szervezetem, nem bírja a gyomrom ezt a fajta étkezést :( elszokott az zsírosabb-olajosabb kajáktól, ált-ban zsír nélkül táplálkozom és sovány husokat. Már 2 napja van hasmenésem, nem tudom mit tegyek :((

Ha valakinek van ötlete az kérem ossza meg velem.. feladni sem szívesen adom fel, már lement 4 kiló bár az utóbbi napokban ingadozik 1 kg-on belül..

74. flo
2004. márc. 4. 22:16

Szia Maya! Egy hét alatt fogyott a párod 5 kg-ot?

Ennyit 1 hónap alatt szoktunk mi nők kb.Az én párom nem fogyózik,de ha bele gondolok nekem sincs kedvem a szexhez. Ha ezt nem írod nem is foglalkozom vele.Lehet,hogy ezért neheztel a párom rám!???

73. Maja
2004. márc. 4. 18:44
Sziasztok.Maja vagyok.Egy hete kezdtük el olvasgatni a honlapot,másnap a párom meg is vette a könyvet és belefogtunk a diétába.Mondhatni elég sikeresek vagyunk,én 2kg-ot,ő 5kg-ot fogyott.Nem tudom ti hogy vagytok vele,de mi azt tapasztaltuk, hogy szexuális vágyunk csökkent.Reméljük ez csak átmeneti.Írjatok ezzel kapcsolatosan,ez is egy fontos dolog.Köszi.
72. Zsuzska (válaszként erre: 69. - 09f469d1dc)
2004. márc. 4. 15:31

Kösz, lányok, ez jól esett. Biztos túlléptem a ch-t, lehet hogy az a pár szem mogyoró nem kellett volna, ami este ment. És én kevesebbet is mozgok, mint ahogy ti írjátok. Sajna én vagyok a fő és a mellékkereső is a családban, estig dolgozok, csak 2 nap találtam eddig időt a tornára.

Mindenesetre kösz. Majd összekaparom magam, hogy ne én legyek az, aki rontja a statisztikát.

71. Hoxa (válaszként erre: 68. - Zsuzska)
2004. márc. 4. 11:22

Zsuzska, sikítozd ki magad nyugodtan, az nem árthat, hogy az elfojtott indulatok kiürüljenek :)), aztán nézd meg a második fázis leírásánál a táblázatot, és az alapján keresd ki, milyen az anyagcsere ellenállásod.

Számolod a ch-t naponta? Próbáld csökkenteni a sajtok és a tejszín mennyiségét (ha eszel ilyeneket) és egy kicsi mozgás is kell.

Nekem is stagnált sokáig és ez utóbbiak segítettek.

Hoxa

70. Dinnye (válaszként erre: 68. - Zsuzska)
2004. márc. 4. 10:50
Ajánlom Zsuzska, hogy itt vezess naplót. (Kösz Hoxa.) Írd le miket ettél aznap és a fórumon majd megtárgyaljuk. Több szem többet lát alapon biztosan kiderül mit csinálhatsz rosszul.
69. 09f469d1dc (válaszként erre: 68. - Zsuzska)
2004. márc. 4. 09:55
Zsuszka! Ne síkítozzál? Valamit estleg nem csinálsz rosszul? Gondold végig, ha nem akkor meg légy türelmes biztos be fog indulni, mindenkinek a szervezete más- és más. De aztán ha beindul, akkor csak keresgélheted az elveszett kiloídat. KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2004. márc. 4. 09:24
Lányok! Lassan lejár a megduplázott első fázisom, és jóindulattal 1.5 kg eredményem van. Kétségbe vagyok esve. Ha már az elején nincs eredményem, akkor mi lesz később. A többieknek legalább az elején van sikerélményük. És félek, hogy pl. a lányos napok előtti időszakban még ez is eltűnik. Sikítozhatok?
67. Miya
2004. márc. 3. 08:35

Nekem 2 napot késett...:-)) (bogyók mellett)



66. hoxa
2004. márc. 2. 15:30

miszka: Énis így jártam múlt hónapban, 5 nappal korábban kopogtatott.

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz legközelebb.



65. miszka
2004. márc. 2. 15:12

hoxa: Érdekes, hogy ezt kérdezted. Évek óta fogamzásgátló tabletták szedek, ami szinte percre pontosan beállította a ciklusomat. De az Atkins alatt viszont 3!! nappal előbb jött, ez vajon mitől van.



64. hoxa
2004. márc. 2. 10:05

edit:

A lenmag önmagában is jó, de omega3 csak az olajában van szerintem. Mivel a lenmagot nem tudja a szervezet megemészteni a héja miatt. Ezért főként emésztési problémákra jó.

Hoxa



63. edit
2004. márc. 2. 09:22

hoxa: Kösz a tippet, megnézem, ha lesz időm, ma a címet. Akkor ezek szerint nekem jobb inkább hal mint a hús(bár úgy emlékszem, hogy ez a tengeri halakban van csak), és nem csináltam hülyeséget, hogy a reggeli kefirembe lenmagot kevertem mostanában. Bár a halolaj kapszula se hülyeség.



62. trixy
2004. márc. 1. 21:01

hoxa: a decemberi próbálkozásomnál éppen 1 hetet késett. ( akkor még nem voltam teljesen tisztában a szabályokkal és elkövettem pár baklövést.) Jövő héten esedékes lesz, akkor beszámolok róla.

Pusza



61. hoxa
2004. márc. 1. 17:44

A témához vágva:

- Atkins alatt senkinek nem jött korábban a menszesze?



60. hoxa
2004. márc. 1. 14:34

edit:

Az Atkins.com szerint az omega-3 zsírsav segít. (ez olyan szírsav, amit a szervezet igényel, de nem tud előállítani)

"lelőhelyei": canola olaj, dió-olaj, szójabab, lenmag olaj, bizonyos halak.

Az omega-3 véd a magas vérnyomástól, csőkkentik a triglicerid szintet, és mérsékelik az autoimmun betegségeket, mint pl. a reumaszerű izületi gyulladás és a pikkelysömör.

Próbáld meg, talán segít neked is.

Hoxa


[link]



59. edit
2004. márc. 1. 12:47

Lányok! Úgy tünik a pikkelysömörömet ez a diéta rohamosan rontja, nincs valakinek erről tapasztalata? Ill. ha valaki olvasta A. könyvét, nem ír erről valamit? Kár lenne ha abba kellene hagynom, mert eddig ez az első ami mellett nem szenvedek az éhségtől. Vagy ha valamelyik honlapon(angol nyelvű is lehet) láttatok erről infót, írjátok meg. Kösz!



❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook