Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Neera léböjtkúra fórum

Neera léböjtkúra (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
3516. Mesita
2013. ápr. 6. 11:16
Ma van az 5. napom, reggeli mérleg : -4 kg :)
3515. Nigea
2013. ápr. 5. 09:31
Én most teljesen megúsztam a fejfájást és a gyengeséget, levertséget is. Ez pedig az utolsó napom! Tegnap megmértük és derékból -2,5 cm, hasból -2 cm, egyik comb -1 cm, másik -1,5 cm, de ami már látványra is nagyon jeletős, az az úszógumi eltűnés.És lötyi is maradt, mégpedig több, mint egy doboz, amit így egy-egy naposaknak be lehet iktatni. Mindenkinek kitartás! Marababa, szerintem ne ilyen drasztikusan kezd akkor a neera-zást, hanem esetleg csak 1-1 napokkal hetente, aztán, ha megy, akkor hosszíthatsz, csak ne félj az éhségtől, mert nem a szervezeted éhezik, hanem az agyad, döntsd el fejben, hogy menni fog, és nem hosszú annyira az a 10 nap és minden szuper. Én a húsvétot végigültem egy falat nélkül a családdal, gyrost készítettem és madártejet, mivel eldöntöttem, hogy nekem ez így most jó, egyáltalán enm csaábultam el. És szaunázz, ha van lehetőséged, meghálálja a tested.
3514. Marababa (válaszként erre: 3513. - Mesita)
2013. ápr. 5. 07:56
Szia Mesita! Megfogadtam, késő estére jobban is lettem. Nagyon köszönöm a segítséget, blogot elkezdem ma olvasni. Fogok írni! Köszi-köszi:)
3513. Mesita
2013. ápr. 4. 19:43

Mara :)

Nagyon sok vizet kell mellé inni, ez az ami a fejfájásomat csillapítja :)

A hányingered is a fejfájástól van, legalábbis ez saját tapasztalat. Nagyon sok vizet igyál amennyit csak tudsz.

Én minden nap megiszok legalább 2 bögre kamilla teát, az nyugtatja a gyomrot. Ehhez jó a csipkebogyó tea is stb...de nekem a kamilla nagyon bevált, csillapítja a gyomorégésem.

Válaszoltam a privát üzenetedre is, írj ha van valami :)

3512. Marababa
2013. ápr. 4. 18:31
Sziasztok Lányok! Kétségbeesetten kerestem valami neera-val kapcsolatos fórumot, itt sikerült találnom. Elkezdtem visszaolvasgatni, amiket írtok. Nekem a második napom ez. Tegnap este már fájt a fejem, ma kb. délig iszonyatosan, aztán hányingerem lett. Sajnos - mivel éhes voltam - ettem virslit sajtot meg egy szelet kenyeret, úgyhogy most jól elszúrtam a dolgot. Segítsetek, Ti hogyan tudjátok ezt a második-harmadik "kritikus" napot átvészelni? Mit tehetnék az iszonyatos fejfájás ellen és a hányinger ellen? Bocsánat, ha már valahol írtatok erre tippeket, nem voltam akkor elég figyelmes, de most cudarul érzem magam. Azért is, mert ettem, meg azért, mert rosszul érzem magam. Nagyon szépen köszönöm előre is.
3511. Mesita
2013. ápr. 4. 15:58

Na...lassan lassan a 3. nap végén....a fejem hol fáj, hol nem....

Már ma reggel imádtam belenézni a tükörbe, a hasam elkezdett laposodni!

Hajrá csajok :)

3510. Pancsa79
2013. ápr. 4. 15:51

Köszi az erőt! :)

Igazából elmúlott a kávévágyam, sőt az éhségem is.

"Nasizni" fogok szerintem, mert már most unom a lötty ízét, és a fickómtól kaptam egy üveg búzafűlevet, ami nagyon finom. Abból kortyolgattam néhányat, és erőt adott a folytatáshoz. Örülök, hogy az éhség ilyen hamar elmúlt, így sokkal könnyebb! Már csak egy kis napsütésnek örülnék, de ezzel nem vagyok egyedül!

3509. Nigea
2013. ápr. 4. 08:53
Én a 9. napon azt mondom megéri! Lett két plusz csinin álló nadrágom a szekrényemből! Eddig is jók voltak kb. de most semmi feszülés combon, nincs husi a derekam körül, juhéééj és motiváció mindenkinek az ilyesmi, azt hiszem. Egyszer voltam szaunázni, de ha holnap belefér, akkor még egy jutalomként benevezek rá. Ill. ma kavitáció, ezerrel készülés a jó időre. Ill. szerintem sok zöld teával eléred az ébresztő hatást. Én az első két napon ittam amúgy kávét, először, mert elsóhajtottam magam, hogy milyen jól esne és egy kedves kolléga beállított vele az irodámba, azt nem utasíthattam vissza, nyilván nem tudta, hogy tejet se lehet, ill. másnap reggel a maradék tejet elhasználtam kávéba, hogy ne romoljon meg. Szerintem, ha nagyon kívánod, megengedhető, utána úgyis elmúlik. Mint az igazi éhségérzet. Nyilván az íz az kéne, de nagyon. Én pl. mivel már a teljes adag neera-t nem bírom meginni, szoktam finomságot engedni magamnak. Mégpedig kb. 1 ek. méz (néha több), bele citromlé és fahéj. Kiskanállal elszopogatva isteni és egészséges és a böjtöt sem zavarja, de olyan, mintha édesség lenne :)
3508. Pancsa79
2013. ápr. 4. 08:14
Azt hiszem ölni tudnék egy kávéért.. :)
3507. Nigea
2013. ápr. 3. 23:47
A fázás nálam is megvan, meg a nagyon fagyos végtagok.
3506. kocsombab
2013. ápr. 3. 23:19
2.nap Várjatok,mert én dolgozom is mellettek. Felszolgáló vagyok szünet nélküli 8 óra reggeltől 3 ig. Úgyhogy kezdek aggódni ettől a méregtelenítés mellékhatástól hogy szagosabbak lehetünk, szájszag...stb.Próbálom inni a menta teát, de nem kívánom a teákat. Vizet iszom, Zumbázok, ellipszisezek, 1 óra tánc-edzés összesen.Csak lemegy már valamennyi, annyira szeretném...
3505. Pancsa79
2013. ápr. 3. 16:26

Sziasztok!

Nekem is ma van az első alkalommal az 1. napom. Kicsit éhes vagyok, de hát ez természetes, viszont fura, hogy fázom. Na sebaj, ennyi belefér. Érdekes, hogy az étel nem is annyira, inkább a tejeskávém inkább hiányzik, de kemény vagyok! :)

Jó olvasgatni titeket, így lehet erőt meríteni!

Nekem elsősorban a méregtelenítés számít, de persze picit a lapos has is, hiszen a hónap végén lesz fellépésem, szeretnék csinos lenni a ruhámban!

3504. Mesita
2013. ápr. 3. 12:22
Elvileg 14 napig lehet csinálni simán. Utána csak orvosi felügyelet mellett szabad.
3503. Nigea (válaszként erre: 3502. - Annie1130)
2013. ápr. 3. 09:24
Nem lehet, hogy úgy kellene inkább csinálnod, hogy délelőtt iszod a lötyit, ezzel hosszabbítva az éjszakai méregtelenítést? Ezt több napig is lehet csinálni, mégis lesz ennivaló is a szervezetednek.
3502. Annie1130 (válaszként erre: 3488. - Mesita)
2013. ápr. 2. 22:11

Sziasztok!

Egy kicsit el voltam tűnve mostanában, de jelentem sikeresen túl vagyok a 10 napos kúrán 3. alkalommal is. Mínusz 6 kiló és szuperul érzem magam!Persze húsvétkor visszajött 1-2 kiló, de csak óvatosan ettem-ittam. Ma láttam a helyi zöldségesnél rendkívül olcsó, szép, lédús citromot. Mintha valami jelzés lenne, nem gondoljátok?:) Úgy érzem, még meg bírnék csinálni néhány napot, úgyhogy belevágok mégegyszer, függetlenül attól, hogy alig pár napja hagytam abba az előzőt. Hallottam olyanról, aki 30 napig csinálta. Szerintem az elég extrém és nem is tartom túl egészségesnek. Úgy gondolom, figyelnünk kell a testünk jelzéseire, és nekem most azt jelzi, hogy "még"!

3501. kocsombab
2013. ápr. 2. 19:24

Na, én jelentem a tegnap tök jól ment...volna ha nem kapunk egy husvét hétfői meghivást a szomszédba, franciasalival, sonkával, és egy cider sörrel. Muszály volt elmenni! Bocsi, és gyenge is voltam. Úgy voltam vele, oké, kezdem ma, kedden inkább, ugyis tegnap még elvileg menzeszem utolso napja volt...

Úgyhogy ma az 1. nap megint, nagyon éhes vagyok, Megittam egész nap az adagom, most teázom, menni kell hamara lefekudni aludni, szerintem ez a kulcs, mert ha tv zel, kaják, ha netezel, kaják hirdetései...Csábítanak.

Kicsit félek, hogy nem fog torténni semmi ... de megcsinálom, komolyan!!!

3500. Nigea
2013. ápr. 2. 17:39
Sziasztok! Én ma tartok a 7. napnál, ez a második neera-s léböjtöm, tavaly kicsit később tavasszal csináltam meg. Azt nem tudom, mennyit fogytam, inkább a látható eredményre megyek és magára a szervezet kitisztítására. Tavaly is kibírtam a 10 napot, most már fél lábon álva is a maradék hármat. Velem az a baj jelenleg, hogy már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy a limonádét kell innom. Tegnap 2/3 részét bírtam meginni a napi adagnak, ma a harmadánál tartok és már este van. Mellé teákat és teljesen bio, 100%-os körte meg almalét iszom, hígítva vagy nem. Amúgy tényleg alakul, mondjuk jó lett volna egy 3-4 kg-t fogyni is, de szerintem azért az nem lesz meg. Cm-eket fogok majd látni, mert azokat lemértem, plusz minden nap fotót csinálok, az alapján van változás.
3499. Mesita (válaszként erre: 3495. - Swenson)
2013. ápr. 2. 15:41

Swenson!


Én szintén így kezdtem 2 évvel ezelőtt.

30 kilótól kellett megszabadulnom, azóta lement 20kg.

2-3 kiló ingadozik föl-le állandóan.

még az utolsó 10-est kell lenyomnom ami már nagyon nehéz, de megcsinálom.

Az én tervem az volt, hogy megcsinálom a neerát (sikerült is 10nap alatt mínusz 8 kiló )

majd fogyókúrázok és ha úgy érzem megállt a dolog, előkapom újra a neerát.

Most ennél az időszaknál tartok. Ma van az első napom!

A neera elsőnek, kezdésnek, még ha drasztikusnak is tűnik nagyon jó mert hamar jön az eredmény, látod a tükörben és akarni fogod a folytatást!

Hidd el, én végigcsináltam!

Sok szerencsét!

Ha gondolod olvasgasd a naplómat, de ne az elmúlt pár hetet mert az szenvedés :))) lapozz előrébb!

sok sikert :)

3498. Mesita
2013. ápr. 1. 21:53

Lujza!

Holnap kezdem a második neera kúrámat.

Nem nem eszek semmi mást mellé!

2 liter neera, 2 liter mentes víz, 1 liter tea!

Kicsit félek mert az elsőnél itthon voltam, most már dolgozok, így talán nehezebb lesz, de sikerülnie kell!!!!!!

Hajrá mindenkinek!

A naplómban írom a napokat ha valakit érdekelnek a tapasztalatok!

Ismét 8 kiló mínuszt remélek mint első alkalommal!!!!:)

3497. Swenson
2013. ápr. 1. 21:49
Sok sikert. Nekem ma van a masodik napom. Sokkal nehezebb mint az első. A mozgàs ami bevalaltal, szerintem sok lesz, de majd úgy is érzed... A mai nap utan elég fáradtnak érzem magam, es nagyon fazom. Remélem ennél jobb napjaim is lesznek.
3496. kocsombab
2013. ápr. 1. 14:57

Szisztok!

Én MA KEZDTEM, azaz ápr. 1.

Én 57 kg vagyok, jön a tavasz, méregteleníteni szeretnék, és főleg a fogyást beindítani, mert 51-2 voltam mindig is.

Én 7 napig csinálom, beszereztem az italt, eddig még sosem sikerült végigcsinálnom, de most nem akarom elpazarolni és megcsinálom.

Én mindnen napra tervezem a 45 perces Zumbát, 45 perc ellipszis trénerezést, és nyomom a cellulit elleni krémet a derekamra, és hullahuppozok az úszógumi ellen.

Mellette 2x fél l tea (menta, kamilla) és 2x fél l csapvíz, plusz a 2 l Neera.Tehát napi 4 l folyadék, csak kiürül..

...mivel én nekem nem megy le reggel a sós víz...úgyhogy én nem hashajtózom. Pisilek egy nap ezerrel, én nagyon remélem hogy a sósvíz nélkül is sikerülni fog. Úgy vágyom rá hogy sikerüljön, mint valami csodára. Nagyon elszánt vagyok most. És semmmmiii kaja, semmi elcsábulás és csalás...!!!

3495. Swenson
2013. márc. 31. 16:09

Sziasztok!


Ma kezdtem a neera kúrát, mert 30 kilót kellene fogyjak, es úgy gondoltam, ez jo kezdes lenne nemcsak mert a minusz kilók lelkesítenek, hanem mert a meregtelenítes is elöbre visz. Minden tamogatásra és tanácsra szükségem lesz... Itthon van egy gyerköc, 5 éves, férj, 2 kutya, meg kert haztartas, es persze dolgozom is rengeteget... Ugyhogy nem konnyü... Van valaki aki hasonlo helyzetben kezd fogyózni, vagy aki mar le is fogyott?.... Minden érdekel...

3494. hviktória (válaszként erre: 3478. - Notivi)
2013. márc. 26. 14:38

Szia!

Megvan még ez a szirup, mert engem érdekelne!

:)

Ha igen hol lehetne átvenni??

3493. lujzaa (válaszként erre: 3492. - Mesita)
2013. márc. 26. 12:41

Te is iszod? Hogy bírod meginni? És nem eszel mellé semmi mást?

Husleveslét sem lehet hozzá enni?

3492. Mesita
2013. márc. 26. 11:36
Lujza....napi 2-3 liter vizet kell mellé inni...szóval nem hogy nem ártasz, de kötelező!!!!
3491. lujzaa
2013. márc. 26. 10:39

Sziasztok

ma kezdtem ezt a kurát, eddig 2x2 dl-t ittam meg belőle.

Hogy bírjátok meginni? sztem rém rossz:(

Sok-sok vizet iszom mellé, gondolom azzal nem ártok.

2013. márc. 22. 20:20

Nem jó, ha nem ürül ki a salakanyag. A mérgek visszaszívódnak. Mivel nincs szilárd táplálék, magától nem is indul be, amíg böjtölsz.

Reggel keserűsó, vagy este senna, vagy mályvatea kell. Kinek mi válik be. De igyál valamit, aminek van hatása!

Egyébként gratulálok, a 4. naphoz! Kitartást! És sikert hozzá! :)

3489. nehlya
2013. márc. 22. 17:09

Sziasztok!

Én a 4. napomat taposom. Olyan kérdésem lenne, hogy a salakanyag mikor kezd távozni a szervezetemből? Normális, ha tegnapig nem? Ma a cél érdekében keserűsót ittam...a hatás nem maradt el. De mindennap innom kell, vagy előbb-utóbb beindul magától is?

Köszönöm a választ.

3488. Mesita
2013. márc. 20. 19:43

Annie!

Hogy megy a kúra?

3487. Csopike01
2013. márc. 19. 14:13

Szia! Köszi Mesita a magyarazatot, én nem vagyok nagyon fajos, meg csak 2 nap fog beleesni! Nagyon gratulálok a -20 kilohoz, eszméletlen teljesítmény!!

Annie, te elkezdted? Hogy bírod? Nekem ma van a 4. napom, tegnap volt ( az elso) holtpontom! Egyelőre csak 2 kiloval vagyok kevesebb, de van meg időm :)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook