Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Naponta 5 féle zöldség, gyümölcs - Neked sikerült? fórum

Naponta 5 féle zöldség, gyümölcs - Neked sikerült? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. jún. 23. 10:47
MEgyek balcsizni. Kellemes hétvégét, minden jót Neked, hétfőn jövök:)
2011. jún. 22. 21:59

Olyan viccesek tudnak lenni a zöldség nevek, legalábbis, ha ragozzuk:

1) én tök - te tök - ön tök ...

2) én körte - te körte - ö körte ...


:))))

2011. jún. 22. 21:42

A mai:

Ubi, saláta, ananász, paradicsom, banán

2011. jún. 21. 20:37

Halihó :)

Nekem átlagos napom volt.

Jó korán keltem, a husihoz megcsináltam a krumplipürét, és a dinsztelt káposztát, este pedig kicsit lazábban (5.1km, 32 perc) futottunk a párommal.


Eddig kaja: citrom, paprika, ubi, krumpli, vörös káposzta -vagy az lila, úúú, jó fáradt vagyok, elbizonytalanodtam :)-.


De jó neked, én is mennék Balcsizni. Állítólag szerdán és csütörtökön kánikula is lesz, úgyhogy jó időtök lesz.

Én dolgozni fogok. Ott télen, nyáron egyforma.


Majd küldj egy kis málnát. :)))

2011. jún. 21. 10:51

Szép napot!:)


Reggelire kezdtem egy cukkinis rántottával, ami igazából rántottás cukkini volt, de már annyira elegem van a mindennapos cukkinifogyasztásból, hogy inkább ma megettem egy dupla adagot, csak 1. holnap ne kelljen, 2. ne romoljon meg.:D

Utálok kidobni kaját.


Annyira laktató volt a reggelire, hogy szerintem ma nem lesz tízórai. Vagy max 1-2 szem málna. Vagy 20:D


Ebédre krumplifőzelék lesz.

Du megint megyünk a telekre, mert kb 100 méteren keresztül csak málna terem rajta, úgy hogy lefagyasztunk néhány adaggal, vagy halálra zabáljuk magunkat belőle..:D


Úgy hogy du nem is fogok szerintem mást enni..


Csütörtökön családostul megyünk Balcsizni, az jó lesz.. Úgy hogy irány a kozmetikus:D


Neked jól telik a nap?

173. b41b507d96 (válaszként erre: 172. - 5bfba16667)
2011. jún. 20. 21:20
Köszi, Te is és álmodj szépeket! :)
172. 5bfba16667 (válaszként erre: 171. - B41b507d96)
2011. jún. 20. 21:17

Áhh. Nem csináltam semmit neki. Éjfélkor ért haza, már ébren sem bírtam:(


Vacsit azért raktam ki neki, ne haljon má' éhen:D

2 toast-ot sonkával, parival, és füstölt sajttal. De mivel sokszor kapja ezeket, extra finomnak nem mondható. Hát ez van..


Megyek, még sok a dolog. Aludj jól:)

171. b41b507d96 (válaszként erre: 170. - 5bfba16667)
2011. jún. 20. 20:58

Halihó! :))))

Akkor neked szupi napod volt. :))

Drágád végül mikor ért haza? (valami finomság meglepire gondoltam, hogy várod-e)


Nekem nem volt túl különös.

Magoskiflit reggeliztem, abban egy sokféle mag volt, aztán ettem hozzá parit, teát, jó sok citrommal. Ebédre paprikás csirkét ubisalival, vacsira pedig baniturmixot dobok össze, meg lehet, hogy eszek majd a tarjából amit most sütök holnapra. De az már nem gyümi-féle. Ja, futás előtt csak úgy bekaptam 2 szem koktélparit. Nyami, fincsi volt. :))))

2011. jún. 20. 20:48

Hahó:)


Ma aztán zöldság-gyümi kavalkád volt egész nap. Reggel kezdtem a pirítós mellé egy bazi nagy paradicsommal, sajna az utolsó vékony szál hagyma megposhadt:( Pedig azt is ettem volna. De így azt kidobtam.


Ebédre tonhalas fokhagymás spagetti. Közte túrórudi:D


Aztán uzsira sárgadinnye, málna és cseresznye, majd vacsira, a pirítósaim mellé cukkini és koktélpari. Ügyi voltam?:D

2011. jún. 19. 22:09

Még mindig nincs itthon. De elviekben egy órán belül itt lesz.. Remélem, mert már most alig bírom nyitva tartani a szemem, olyan álmatag vagyok. Meglepii? Mire gondolsz, mivel kéne készülnöm?:)


Én is ma jöttem haza Anyukáméktól. ma jó nagyot kirándultunk itt az erdőben, isteni fincsiket főztünk, voltunk piacon (amit imádok), úgy hogy gazdagabbak lettünk egy csomó finomsággal:D


Maaaa Banán, cserkó, málna, karfiol, krumpli, mogyoróóó,


Kaptunk anyumtól spenótot is, úgy hogy teljes az ellátás:D


Milyenre sikerült a mai nap? Nekem holnap lesz takarítós, mosós. NEm annyira várom:D De hát ez vaannnn:)


Jóccakát, holnap trécselünk:)

168. b41b507d96 (válaszként erre: 167. - 5bfba16667)
2011. jún. 19. 12:44

Bocsi, akkor ma van jó napod! :)

Készülsz valami meglepivel?


Mi mégsem mentünk ma sehová, így tudok pótolni.

Már 2 adag ruha megvan, de még van kettő vissza... mosogatás, főzés félig (fasírtot csinálok), takarításban lányok segítettek, férjem a vásárlást intézi, úgyhogy nem rossz. :)


Délután egyik leányzó szülinapi buliba megy, most pedig szaladok, mert bringázni akar, és fel kell pumpálni a kereket.

Ja, eddig pari, paprika, citrom :)))

167. 5bfba16667 (válaszként erre: 166. - B41b507d96)
2011. jún. 18. 21:24

Nem, nem rosszul értetted. Holnap jön haza Drágám:)

De hálistennek ingyen beszélünk, és ha nem vagyunk együtt, sokat tudunk trécselni. Ilyenkor esténként 1 órát beszélünk:)


Szóval holnap este jön csak haza. De nem baj, most anyukáméknál vagyok a hétvégén, meg ugye a telken voltunk ma, holnap is piacozni fogunk, meg a kertet pakoljuk rendbe, főzünk, hajat festünk, amolyan Anya-lánya progik. Jó lesz az..


Vettünk jégsalit ma, úgy hogy gondolom holnap főszerepet kap majd a húsleves után:D


Na ez a meki. Láss csudát, mind a ketten beválasztottuk ma:D

Anyum azt mondta, hogy szörnyű volt a KV, neki nagyon nem ízlett. Bár lehet, hogy különböző fajtát ittatok.


Jaj, az avo-nál van egy tök jó korrektor, amit imádtam, erre már egy ismerősöm sincs, aki ebben utazna. Tök mókás. Hát mindegy. Van sok ezer féle korrektor, csak hát ez jött be.


Hogy állsz a futkározással? Az sem volt? jah, házimeló..:D majd hétfőn én is csinálhatok mindent:) Akkor már lesz párocskám, és nem elég, ha nekem jó az itt kicsi kosz, ott picit nagyobb. Ő kritikusabb. Sose mondaná, de az:D:D:D


Tudod melyik parfüm isteni? nem A-s, de tényleg fantasztikusan fincsi illatú. Cerruti 1881. Woááá. Na ilyen:) Ha esetleg parfümériában jársz, szippants egyet:)

2011. jún. 18. 20:49

Hali, :)

Ma nem voltunk itthon, és érdekes, mert én sem sűrűn mekizek, de ma a reggelim is, meg az ebédem is onnan volt. :) kávéban válogatós vagyok, de a reggelihez ittam mekiset, és ízlett.


Amúgy a gyümizésem ma szinte nulla volt. Nameg apóst látogattuk meg a kórházban, és ledöbbentem, hogy mennyire nem figyelnek, hogy egészséges kajákat adjanak a betegeknek. Pl. Reggelire sika kenyér szalámival, se paprika, se pari, vagy hasonló.

A pariról jut eszembe, hogy most a T-s hirepmarketben nagyon fincsi koktélparit lehet venni.


Aztán anyu A-ozik, kaptam tőle nagyon jó illatú parfümöket, testápolókat, kíváncsiságból egyik csuklómat egyik, másikat másikkal fújtam be, meg a karomat is hasonlóan a testpolóval, és most kellemesen illatozok. Már ki is választottam, hogy melyik lesz a kedvencem. :)


Jó, hogy végre a Drágád hazaért. :)

Párom is már itthon van. Vele látogattunk haza.

Holnap is megyünk.... Hogy mikor fogok mosni??? Meg elvégezni mindennel? Nagyon össze kell kapjam magam. Lehet, hogy most berakok 1 adagot.

2011. jún. 18. 18:04

Te jól vagy? Minden rendeződött?

Párod hazaért már? Külföldön volt, ha jól emlékszem, ugye?

Hogy álltok a teázgatásokkal?:)

2011. jún. 18. 18:04

Hahó!


Na, ma korán kelés volt (szombati naphoz képest), :D, és mentünk cseresznyét meg málnát szedni.


Reggel ettem 2 toast melegszendót, aztán meg csak málnát meg cserkót. De azt dögivel. Mivel főzni nem volt időnk ma, beugrottunk a mekibe. Amúgy is, kb évente 1x megyünk, na ez most jött el. Itthon meg a rengeteg málnából csináltunk még egy kis málnakrémlevest is. Istennnni lett:D


Úgy hogy én ma már nem eszem. :D

Bevásároltunk a szedés után, vettünk sárgadinnyét, jégsalit, meg retket. Tele vagyunk minden fincsiséggel, úgy hogy :D

És végre vége a fullhormonális időszakomnak is:D


Drágám holnap megtér, úgy hogy ez is szuper.Hétfőtől kezdem újra a mozgást. Azt hiszem, hogy tartok pár gyümölcsnapot majd, mert most jól esik, és ezt ki kell használnom. Jövő héten csütörtöktől vasárnapig pedig balcsizunk. Imádom:D


Esténként 1- 1,5 óra kutyasétával tartottam eddig a mozgást, hát nem volt sok, de hétfőtől, majd ha hazamegyek, megint futás, elliptizálás, úszás . Már várom:D

163. b41b507d96 (válaszként erre: 162. - 5bfba16667)
2011. jún. 17. 21:30
Jó éjt, szép álmokat! :)
162. 5bfba16667 (válaszként erre: 161. - B41b507d96)
2011. jún. 17. 21:19

Na jó, ez ennél összetettebb dolog, de alapvetően igazad van. Ha hív, menni kell. Azért egy picit bánkódom:(


Iszonyú fáradt vagyok:(

Jó éjszakát!

161. b41b507d96 (válaszként erre: 160. - 5bfba16667)
2011. jún. 17. 20:41

Köszi a jókívánságot. :)


Bizony, el kellett volna menned! Ha a Másik Felem hívna, nem lenne semmi ami visszatartana. Dehát, már ne bánkódj miatta, majd legközelebb. :)

160. 5bfba16667 (válaszként erre: 159. - B41b507d96)
2011. jún. 17. 19:14

Óhh. Hát akkor Neked is kijut a mai nap folyamán.


Néznék én filmet, csak egyedül nem olyan jó. Másik felem meg duhajkodik valahol sárváron. Már nagyon bánom, h nem mentem:( Pedig hogy fűzött. Tisztára sült bolond vagyok.


Jobbulást Neked!

159. b41b507d96 (válaszként erre: 158. - 5bfba16667)
2011. jún. 17. 19:05

Jah, az majd elmúlik én sem vagyok olyankor önmagam. :)


Nézz meg 1 jó vígjátékot. :)))


Nekem kicsit fáj a fejem. Tudod, megfáztam, és most tisztulnak ki az üregek.


Nameg, egyik kolléganővel jól összeszólalkoztam, mert elfelejtett átadni 1 fontos infót, és kiderült, hogy én vagyok a hibás, mert nem kértem. Jah, persze, mert mindenki levelezéséhez van hozzáférésem.

158. 5bfba16667 (válaszként erre: 157. - B41b507d96)
2011. jún. 17. 18:59

A piros napok kikészítenek. 5 nap alatt hízom 3 kg-t, nincs kedvem mozogni, és élni.


De csak ennyi:)

Te jól vagy?

157. b41b507d96 (válaszként erre: 156. - 5bfba16667)
2011. jún. 17. 17:55

Mi történt?

Mesélj, jót tesz.

2011. jún. 17. 17:46

Szörnyű ez a nap:S

Remélem lassan vége lesz ennek az egésznek, öngyi hangualtom van:S


Kaja, pff. Semmire se volt időm. Ebédre ettem parmezános karfiolt, ettem egy kis cseresznyét, meg egy pici málnát, éééés ennyi. Majd holnap megyünk vásárolni, keresek fincsiségeket:)


Remélem holnap már vége, mer elegem vaaaaaaaaaaan:S


Na majd holnaptól megint igyekszem figyelni, Holnap elvileg lemegyünk a telekre gyümiket szedni. Cserkó, málna. Elvileg. Aztán meglátjuk:)


Szép estét!

2011. jún. 17. 07:59

Szép jó reggelt! :)

Ma is reggel főztem, gyorsan összedobtam a túróstésztát, jó sok sült szalonnával, meg a zsírjával.... hmmmm szeretem... :) Ma ez lesz az ebédem.


Reggel megittam 1 pohár frissen facsart grapefruit, mandarin levet (ez már 2 féle), aztán kíszítettem magamnak fincsi párizsival, sajttal töltött melegszendrót... nyami-nyami (ez a csámcsogásom volt, bocsi éppen azt eszem:) )...

ehhez ubit és zöld paprikát vagdostam fel. (így már 4 féle)


hát, egyenlőre ennyi. :)


Neked milyen a reggeled?

154. b41b507d96 (válaszként erre: 153. - 5bfba16667)
2011. jún. 16. 16:36

Szép délutánt! :)))


Én nem sokkal előtted keltem, mert este lusta voltam főzni.


Jajj, összefutott a nyál a számban... hmmmm málnakrémleves tejszínhabbal! hmmmm kééééérek szééépen én is :)


az én kajám egyszerűbb volt.

meggylé :), aztán a cégnél magoskifli, aztán vadas után ettem egy kis almát, most pedig sajtos pogit nyammogok :)

És ma csak 1 KV-t ittam. :)


Ma beszélgettünk a kolléganőkkel, hogy milyen jó a must, már most várom, hogy szezonja legyen. Bevásárolok belőle, aztán kisüvegekben lefagyasztom. hmm... Te szereted?

2011. jún. 16. 08:43

Jó reggelt!


Na, már fél 7kor kapom az ébresztő kávét?:D Amúgy már rég fenn voltam. 5:40es kelés volt.


Leírom a tegnapi ebédem menüjét, csak hogy irigykedj:D


Málnakrémleves tejszínhabbal:DD

Sonkástészta

Sárgadinnye fahéjasan.


Naaaa?:P


Hát ilyen dolgok voltak tegnap. Meg persze a paradicsom, hagyma, cserkó, és csoki:D:D


MA asszem rántott karfiol lesz az ebéd, a reggelim pedig, amit még mindig nem csináltam meg, cukkinis rántotta:)

152. b41b507d96 (válaszként erre: 151. - 5bfba16667)
2011. jún. 15. 18:08

Egészségedre! :)


Én pedig túlvagyok a mélyponton. :) Éééés, ahogy terveztem, reggel frissen facsartam magamnak a grapefruitot, és mandarint. Ez volt az indítás. :)

Lehet, hogy magvakból nem kellett volna annyit ennem, de majd lemozgom futással. (ettem török mogyit, diót, kesudiót, mazsolát, mandulát)

Egyedül a kávéval nem vagyok megelégedve. Holnaptól áttérek a napi 1-re, bár alacsony a vérnyomim.

2011. jún. 15. 12:45

Szuper:D

Na, én tegnap is megőrültem, mint minden nap, amikor pirosak a napjaim:S

Este befaltam egy brutál méretű snickers-t. Ami alapvetően nap közben semmi gondot nem okozott volna, de este már nem kellett volna:S

hát ez van.

150. b41b507d96 (válaszként erre: 148. - 5bfba16667)
2011. jún. 14. 21:31
Lazító fürdő megvolt, sokkal jobban vagyok, és a gordiuszi csomó is lassan megoldódik. :)
149. b41b507d96 (válaszként erre: 148. - 5bfba16667)
2011. jún. 14. 16:09

Köszi :)


Ma még megyek 1 évzáróra, aztán majd lazulok egyet.

Meg nézek valami jó kis jóga gyakorlatot. :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook