Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nálatok is új a gmail? fórum

Nálatok is új a gmail? (tudásbázis kérdés)


1 2
2018. aug. 23. 10:11
Visszaállítottam a régire és nincs semmi logó meg hasonló betöltésnél, teljesen úgy működik, mint azelőtt. Hurrá! :))
2018. aug. 23. 09:45
Épp most pislogok, hogy mi ez.:)
2018. aug. 23. 09:42

Nálam is változott, de már legalább 2 héttel előtte jelezték, hogy változás lesz.

Én is utálom a változást (én sem a mai korosztály vagyok :) Ahányszor változtatnak, mindig rosszabb lesz. Most pl. lassúbb is lett, nem győzöm kivárni, mire betölt. Kinek van ideje ilyen baromságokra várni, hogy ilyen logó, olyan logó, sárga csík fut, meg anyám kínja. Ja és be sem lép elsőre, legalább kétszer be kell írni a jelszót.


Köszi Cyrano a tippet, visszaállítottam, bár szerintem a betöltés ugyanolyan körülményes és hosszadalmas lesz ezután is :(

4. cyrano12 (válaszként erre: 1. - Alidamolnar)
2018. aug. 23. 09:23
Szia. A gmail oldalon amikor belépsz, a jobb felső sarokban a képed közelében van egy kis fogaskerék ikon. Arra kattints és ott a legelső a "Hagyományos Gmail visszaállítása". Ha erre rákattintasz minden a régi lesz újra :)
2018. aug. 23. 08:49
mindenkinél változtatták, de vissza lehet a régire tenni.
2018. aug. 23. 08:48

Enyém még nem, de férjemé igen. Mióta gmailt használok, sokadik változtatás történik. Nem biztos, hogy rossz lesz, meglátjuk :)

Szerintem opcionális lesz, hogy maradjon a régi, ha nem tetszik.

2018. aug. 23. 08:22

Ma reggel bekapcsoltam, és teljesen új a "külalakja".

Én utálom az ilyen változtatásokat, (de nem a mai korosztály vagyok már), másnál is változott a gmail külseje?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook