Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálatok hogy zajlik az anyák napja? fórum

Nálatok hogy zajlik az anyák napja? (beszélgetős fórum)


18. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2023. ápr. 14. 18:48

Gyerekkoromban rajzoltam, festettem neki, akár még gyöngyöket is fűztem vagy bármi csekélység. Képeslapokat, csokoládékat vettünk, virágot szedtünk/vettünk és persze a köszöntés!


Anya csak 1 van! 💗


[link]

[link]

17. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2023. ápr. 14. 18:42
Az édesanyákat ünneplik. Az sacc per kb. még egy hónap. (Május 7.)
2023. ápr. 14. 04:18
mi etteremben unnepeljuk meg,itt ez divat.
2023. ápr. 13. 19:56
Mi sem extrázzuka dolgokat. Férjem vesz valami apróságot vagy virágot a kisfiam nevében és mi is egy kis virággal köszöntjük fel az anyáinkat.
2023. ápr. 13. 19:13

Nálunk sem nagy ünnep.

A fiammal szoktam közös programot csinálni. Azaz ő talál ki valamit. Általában mekizünk, cukrászdába megyünk, kávézóba, stb.


A nénikéimnek szoktam fb-n írni egy köszöntőt, temetőbe nem megyek ki anyukámhoz, de gondolok rá. Igaz, sokszor gondolok rá enélkül is.

2023. ápr. 13. 15:04
Alkohol.
2023. ápr. 13. 14:15
Virág, csoki, apró ajándék, ebéd, beszélgetés.
11. globus
2023. ápr. 13. 14:11

Temetőbe viszünk virágot.

Gyerekem többnyire telefonon köszönt fel, mert nem lakik itthon, hosszasan beszélgetünk mindenféléről. Örülök sikereinek, mindig megállapítjuk, hogy ő adott okot a mai napra :)

10. ,zumba
2023. ápr. 13. 13:26
Sima vasárnapi ebéd keretében virággal köszöntés van. Majd temető látogatás: anyukám, anyósom, nagymamák.(1-1 szál virág)
2023. ápr. 13. 12:51
Pont ugyanúgy, ahogy a nők napja, a gyereknap, vagy a Valentin. Kicsit különlegesebb étel, apró figyelmesség.
2023. ápr. 13. 12:34

Nagyanyáim egyáltalán nem igényelték a felköszöntést.

Még élt anyukám, anyák napján vettem krémest és valami jobb italt, megettük ill. megittuk.

Tkp most is veszek fr krémest és nekem tetsző italt, rpl tojáslikőrt , csak az a varia, hogy a fiammal fogyasszuk el. ÉS a temetőbe viszünk virágot.

Nem spilázzuk túl, csak anyukám igényelte, emlékeim szerint sem édesapám sem a férjem soha nem tettek emlitést róla, Nekem nem is hiányzik, u.úgy, mint a nőnap sem.

( én a krémes és a tojáslikőr miatt várom, más napokon ilyesmit nem veszünk )

7. libikóka (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2023. ápr. 13. 12:22

Tulajdonképp nem zajlik:) Felköszöntenek és slussz.

Kimegyek a temetőbe,anyuhoz és anyósomhoz.

2023. ápr. 13. 12:17

Kimegyek a temetőbe.

Anyósomnak veszek virágot ès elküldöm neki.

A gyerekem pedig szóban felköszönt.

2023. ápr. 13. 12:16

Én nem kerítek ennek ekkora feneket. Jobb esetben az ember az év egészében próbál a szerettei kedvére tenni.

Persze felköszöntöm anyámat, meg a gyerek is engem, de én kimondottan nem tartom semmire amúgy ezeket a "kötelező" köszöntéseket, ahogy a nőnapot/valentin napot/karácsonyt sem.

Bármikor látok valamit, amiről úgy gondolom, hogy örülne neki valamelyik családtagom, azt megveszem nekik, virágot meg simán veszek csak úgy is anyámnak/nagymamámnak és magamnak is, ha meglátom, és megtetszik, vagy tudom, hogy neki tetszene.

Ebédet meg annyit főzök nekik, hogy ezalapján állandóan anyák napja van :)

2023. ápr. 13. 11:48
Anyám süt és főz, mi visszük magunkat és a virágokat, ezektől együtt lesz boldog.
2023. ápr. 13. 11:44
Felköszöntöm Anyukámat🌸
2. Shukran (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
2023. ápr. 13. 11:41

Nem szoktam sütni-főzni ilyenkor, meghívott vendég vagyok az iskolai anyák napjára.

Az unokáim lepnek meg valami saját készítésű kis ajándékkal.

Mi ilyen egyszerűen ünnepeljük az anyák napját.

2023. ápr. 13. 11:33

Milyen szokott lenni nálatok az anyák napja? Ti süttök-főztök, vagy a család átveszi a feladatot?

Idén hogyan lepitek meg az anyukátokat és rátok vajon milyen meglepi vár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook