Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyszülők fóruma fórum

Nagyszülők fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
55. 3016cdaf47 (válaszként erre: 53. - CILUSKA)
2007. jún. 29. 05:05

Névnapod volt?


Én is kívánok minden földi jót!

2007. jún. 29. 04:54
A menyem ma viszi vissza az ikreket az orvoshoz, aztán jönnek vissza a hétvégére. Hűű, nagyon vigyázok majd rájuk, hogy nehogy megbetegedjenek, vagy bármi, mert a jövő héten lesz az első közös nyaralásuk. Harkányba mennek egy hétre. Biztosan nagy élmény lesz.
2007. jún. 28. 20:55

Ma itt volt a lányom és a kisunokám. Felköszöntöttek a névnapomon.

Tündéri egy kiscsaj. Állandóan szemmel kell tartani, mert mindent szátrámol, lepakol, felmászik, stb. Jól elfáradtunk mi felnőttek, ő nem. Szerencsére ebéd után aludt egy kicsit és ezután újult erővel folytatta, amit félbehagyott.

Nagyon szép nap volt a mai nap !

52. inci47 (válaszként erre: 51. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 26. 19:02
Gratulálok! legyen még sok örömöd !!
2007. jún. 26. 16:12

Sziasztok!

Ma négy hónapos a kisebbik unokám.Hatalmas és tündéri kis csaj!Imádom őket!

2007. jún. 26. 07:55

Sziasztok.

Tegnap jöttem haza az unokáimtól,hétvégén mindíg én vigyázok rájuk.Olyan édesek és persze elevenek,már alig bírok velük.Két iker fiu.11-hónaposak és mostmár minden érdekli őket.Nem győzök pakolni utánuk,de ha énekelgetek nekik hát látni kellene őket.Ugy kikerekednek a szemecskéjük annyira figyelnek és örülnek.Most egy picit náthásak,csak tudnám mitől,mert igazán ebben a melegben nem tudom hogy fázhattak meg.Ők az én szemem fényei ha nem látom őket nagyon hiányoznak.Gondolom minden nagymama igy van ezzel. Imádom őket.Jövő hónapban lesznek egy évesek!Csinálunk is egy kis Baba-bulit.Azért is öröm ez számomra,mert nálam tarjuk,és utána még itt maradnak egy jó pár napig.

2007. jún. 26. 05:55
Az enyémek tegnap lementek a Balaton-partra, egy hétre, úgy néz ki sajnos, nem lesz jó idejük. Tegnap, ahogy leértek, a lányom telefonált, ki sem pakoltak, mentek a strandra, nehogy úgy kelljen hazajönniük, hogy a gyerekek nem lubickolhattak. Azért remélem, nem kell az egész hetet a nyaralóban tölteniük!
2007. jún. 25. 21:46
Sziasztok! Vasárnap is jöttek hozzánk az unokák és ma is.Tündéri aranyosak de a derekam majd leszakad annyira fáj.Mindig menni kell utánuk,mert mindenhez hozzányúlnak.A kislány mostmár teljesen szobatiszta de a kisfiú még nem egészen.Átizgultuk az egész hétvégét,mert van két tacsi kutyájuk és szombatra arra ébredtek,hogy lebénult a két hátsó lába,nem tudta mozgatni.Ugy sajnáltuk,az orvos azt mondta gerincsérve van,vasárnap reggel megoperálta,hát reméljük,hogy ujra tud járni.A gyerekek is mindig mondogatták a nevét.Nagyon szeretnek,hozzánk jönni,otthon is egésznap mondogatják mama,papa,azt mondta a menyem egésznap ,ha jönnek a kocsival már messziről megismerik a házat.Egyszóval tündériek!!!
2007. jún. 25. 21:28

Sziasztok!

Ahogy ez a nagy melegben lenni szokott, betegek lettek a kincseim. Be sem jöttek vasárnap hazafelé, csak a menyem telefonált, meg hogy menjek be reggel, hogy amíg a fiam hazaér a melóból, vigyázzak rájuk. Hát oviba nem mehetnek. Visz. eljöttek hozzánk. Itt lesznek péntekig. Szerencsére nagy baj nem lehet, met nagyon formában vannak hál'Istennek.

2007. jún. 23. 07:03

Sziasztok!

Tegnap hozták az unokámat most nálunk lasz egy hétig, minden 2.-ik héten nálunk van a Kincsem.

Mult vasárnap voltunk Pesten az állatkertben, nagy élmény volt mindnyájunknak.

2007. jún. 23. 06:47
Az este beszaladtak a menyem a két kicsivel, elkérték a pancsolót, mert mentek a másik mamához és ott nins, de azt hittem, megzabálom a fiúkat. Lackón baseball-sapka, Bencén Surda-kalap volt. Nagyon nagyfiúsak voltak. Mesélte a menyem, hogy volt nagy veszekedés a két fiú között, mert - a menyem turiban vásárolta a fejfedőket és egyikből sem volt kettő - mindegyiknek mindegyik kellett volna, mert az apucikának is van ilyen is, olyan is. Nagyon apásak. De a fiam is imádja őket. Ja, és csak úgy hívják egymást, hogy Ap, Lac, Benc.
2007. jún. 21. 21:42
Tegnap volt az unokámnak a bizonyítványosztás.Most volt elsős és nagyon jók lettek az eredményei,könyvet is kapott.Nagyon büszke vagyok rá."Tiszta mamája!"
43. ibcsi59 (válaszként erre: 38. - Lenardanna)
2007. jún. 21. 12:13
Sziasztok! Az én unokáim kétpetéjűek,egyik fiú másik lány másfélévesek.Ismerős a szitu,mivel ami mozditható mindenhez hozzányúlnak.Ők már egyedül mennek ketten kétfelé,ha kimegyek a szobából már jönnek utánam.OLyan aranyosak,éppen irta e-imailba ma a menyem,hogy egésznap mondogatják mami, dédi.Az biztos,hogy dupla gond de nagyon lehet szeretni őket.
42. 3016cdaf47 (válaszként erre: 38. - Lenardanna)
2007. jún. 21. 07:14
Remélem, túláradó boldogsággal fogadtad az ikreket! Igaz, dupla gond, de dupla öröm is! Gratulálok!
2007. jún. 21. 07:12
Jönnek ma is a drágáim, alig várom őket! Ma csak délután, holnap viszont egész nap az enyémek lesznek! Töltött paprikát főzök, nagyon szeretik!
40. Rozália (válaszként erre: 38. - Lenardanna)
2007. jún. 21. 06:44
Szia! Grat. az ikreuncsikhoz... Jól láttam, hogy ők egypetéjűek? Az még jópofibb dolog. Az enyémek nem egypetéjűek, Bence - ő a másodszülött(!) - már elkerülte növésben a Lackót, most egyáltalán nem gondolná, aki nem tudja, hogy ikrek. Az Bence tiszta apukája, a Lackó meg az anyukájára hasonlít külsőleg. Természetüket tekintve meg talán pont fordítva. Nagyon bírom ezt az összeállítást. És képzeljétek el, a Lackó 3300, a Bence 3030 gr-mal születtek, NAPRA! Szegény menyem már csak pihegett, mint a tömött liba. Szerencsére télen volt nagy pocakja, így kicsit könyebb volt.
39. vila
2007. jún. 20. 09:17
Az este hazamentek az unokáim.Ma pedig takarítással kezdtem a napot.
2007. jún. 20. 06:57
Sziasztok! Van nekem is ám egy 11-hónapos fiu iker unokáim.Minden hétvégén megyek hozzájuk.Annyira édesek,ésimádom őket!!Krisztián egy nyugodt kisfiú,de Zsombor egy örökmozgó nagyon eleven.Már állnak,ugyan més csak segítséggel lépkednek,igy minden pillanatban rajtuk kell,hogy legyen a szemünk.A lakást persze pillanatok alatt szétszedik,semmi nem maradhat a helyén.Dupla gond és dupla öröm velük töltött minden perc.Nagyon boldog vagyok ha velük lehetek!
37. badonyimariaeva (válaszként erre: 35. - Rozália)
2007. jún. 19. 23:49

Örülünk,hogy itt vagy,várunk új élményeiddel.

Én tegnap moziba mentem a nagyobbik unokámmal,Tibikével.A fiam és menyasszonya ötlete volt.A Shrek3-at néztük meg.Annyira tetszett nagyi létemre,hogy elhatároztam,hogy megnézem az első kettőt is.

36. vila
2007. jún. 19. 18:42
Nekem 4 unokám van.Két fiú és két lány.Ezek közül 3 itt volt nálam pár napig.Most mentek haza jó félórája.Imádom őket!:)
2007. jún. 19. 17:12

Sziasztok!

Az előbb vettem észre, hogy indult ez a fórum. Csudajó, csatlakozom, hozzátok. Badonyimariaeva, ez tuti jó ötlet volt.

Nekem két háromésfél éves kisfiú ikerunokám van - ezt azoknak mondom, akik nem tudják, mert látom, van itt ismerős. (Meg psze, hogy dicsekedjek:))

Én is várom már őket a nyári szünetre. Itt voltak a hétvégén, vasárnap, nagyon örültem nekik. Soha nem gondoltam, hogy ilyen öröm az unoka, ugyanis én egyáltalán nem hiányoltam, hogy a fiam 28 éves volt és még nem volt unoka. Na, ezt jól megfogalmaztam. Mindegy. Értitek úgyis, mit akarok mondani. Ezentúl benézek hozzátok. Jó?

Látom, van itt korai vendég is. Én is ált. kora reggel tudok netezni, ilyenkor ritkábban. Jaaaa, és Lackónak, meg Bencének hívják az én szememfényeit.

2007. jún. 19. 04:56

Azt hiszem, az elkövetkező hetekben többen is unokázni fogunk, hiszen "kitört" a vakáció. A nagyobbik /9 éves/ fiúunokám ma is nálam lesz, a kicsi /kislány, 4 éves/ még megy az oviba - de ott is eljön a nyári bezárás ideje.

Imádom őket, jó napjaim lesznek előreláthatólag!

2007. jún. 18. 17:42
Hozzánk is jöttek megint vasárnap az unokák,tegnap voltak pont 18hónaposak,5 perc alatt rendbe rakják a lakást,de ennivalóak.Mondják mami,papa,kocsi,auto,daru igy egy-egy szót.A Fiamék azt mondják,hogy már reggel emlegetnek bennünket mikor felébrednek.És olyan aranyosak ahogy lépegetnek azokkal az apró lábukkal.Ennivalóak!
2007. jún. 16. 21:38
Nem tagadom,hogy imádok cirkuszba járni."Hál Istennek"Tibike az unokám is.Így holnap a Magyar Nemzeti Cirkuszba megyek vele.Elkisér bennünket a fiam,és menyasszonya,Szandra is.Este elmentem hozzájuk,hogy elújságoljam a nagy hírt,hogy megvettem a jegyeket.Tibike azt szerette volna,ha ott alszom,úgy örült,hogy holnap megyünk.
31. inci47 (válaszként erre: 30. - CILUSKA)
2007. jún. 16. 21:19
Olyan jó olvasni, hogy ilyen nagyon szereted a családodat, és ezt le is írod! Sajnos ez nem jellemzi minden férfit, sokan szégyellik az érzelmeiket kimutatni, nem ,hogy le is írnák! Köszönöm!
2007. jún. 16. 21:09

Ma a lányom születésnapját ünnepeltük meg.

A legnagyobb figyelmet "természetesen" a kétéves Diácska kapta.

Nagyon jó volt vele játszani, figyelni a nyiladozó értelmét.

Tündéri egy kiscsaj !

Elmentünk sétálni is a városba. Beültünk egy cukiba kávézni, sütizni. Nagyon jól viselkedett. Persze a szemünk mindig rajta....

Nagyon boldog vagyok, hogy az anyja ilyen szépen neveli.

Holnap a naplómba fotót is teszek be róla.

29. inci47 (válaszként erre: 28. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 11. 11:45
Szívesen!azért vannak ezek a fórumok- ha már létrehoztuk-, hogy figyeljünk egymásra, vegyük észre egymás örömét, bánatát.Jó napot kívánok!!
28. badonyimariaeva (válaszként erre: 25. - Inci47)
2007. jún. 10. 23:11
Aranyos vagy,köszi!
2007. jún. 9. 19:35
Tegnap voltunk a kedvesemmel a kisunokánkra vigyázni. Elvittük vásárolni, sétálni. Nagyon jól éreztük magunkat mindhárman. Csak az volt a baj, hogy nem akart elengedni bennünket. "Mama,mama" csak ezt hajtogatta zokogva. Az édeanyja sem tudta megvígasztalni. Fájó szívvel jöttünk el.
26. H MAYA (válaszként erre: 23. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 7. 22:50
bizony nagyon nehéz elviselni ha a gyerek,unoka beteg,Petrucinak az ormanduláit szedték ki,a télen,anyuka náthás volt, igy apuka ment be vele a korkázba. A kislány nagyon bátran viselte,sirdogált, nekem pedig a szivem szakadt meg érte.Pár nap mulva meg élvezte hogy ő beteg ,és mennek a látogatók hozzá, mesélte az élményeit,mondta -tudod mama nekem nemszabad erős (szénsavas)öditőt innom mert most operáltak.Akkor már mi is nevettük,hogy úgy beszél mint a nagyok.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook