Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon sok kövér lánynak kifejezetten igényes a megjelenése - a kövérség miért nem tartozik ebbe? fórum

Nagyon sok kövér lánynak kifejezetten igényes a megjelenése - a kövérség miért nem tartozik ebbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. caffi
2010. máj. 4. 18:49

Igénytelenség nem=a kg-al....

Vannak duci gyerekek,azok se lesznek toppmodel alkatok felnőttként,de mégis lehet szépérzékük,ízlésük,és igényük saját magukkal szemben...

44. Krisztine2 (válaszként erre: 41. - Kmeli)
2010. máj. 4. 18:49

na én 167cm vagyok és most 63kg.

hasonló mint te.

de már elfogadtam hogy nem leszek többet 50kg.

ez van:)

43. Kmeli (válaszként erre: 42. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:48
Én nem vettem magamraaaaaaaa!Félreértetted! :))
42. Krisztine2 (válaszként erre: 35. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:47

úgy néz ki ma bármit írok,valaki mindig magára veszi:(

tudjátok a nagynéném most 125!kiló,nem hormon probléma,hanem egész nap zabál.Kedvence a fánk és a Meki...

Sajnos már az egészségét is veszélyezteti,de nem látja be! 32 éves,és nem érdekli más csak a kaja.

Én rá gondoltam mikor írtam.

Akinek nem inge,ne vegye magára:)

Na lehet támadni:DD

41. Kmeli (válaszként erre: 37. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:46

Tudom hogy nem mondtad hogy igénytelen vagyok.Csak azért tettem fel némi öniróniával a kérdést,mert egy elöbbi hsz-omban én is azt irtam,hogy aki igazán igényes,az a testére is figyel.Hát köszi,de a képeken csak a fejem látszik :))

Na azért nem olyan vészes a helyzet,165 cm és 65 kg vagyok,de én pár éve 50 kg voltam,és az akkori önmagamhoz képest most igy nagyon elégedetlen vagyok magammal.

40. b73e24f31f (válaszként erre: 39. - Era06)
2010. máj. 4. 18:44
Igen és attól még, hogy hízott vehet fel szép ruhákat és lehet igényes.
39. era06
2010. máj. 4. 18:43
Nem minden kövér, azért kövér mert zabál egész nap. Lehet hormon gondja is, a salátalevéltől is hízik. Ezt nehéz elhinni annak, akinek nincsenek ilyen gondjai
2010. máj. 4. 18:39
Lehet, hogy azért, mert ő jól érzi magát kövéren, tetszik a párjának is és kész! Semmi baj azzal, ha egy kövér lány jól érzi magát a bőrében, pláne, ha még ad is magára, csinosan, ízlésesen fel tud öltözni! Az már más dolog, hogy mindenki úgy akar kinézni, mint egy szupermodell!
37. Krisztine2 (válaszként erre: 34. - Kmeli)
2010. máj. 4. 18:38

Megnéztem a képeid.

Nem értem miért nincs önbizalmad,csini vagy:)

Nem félre érteni:D

2010. máj. 4. 18:37
Nekem az egyik ismerősöm eléggé túlsúlyos, a szakmája mestersminkes. Jóhogy jó neki a make-up-ja mindig...
35. Krisztine2 (válaszként erre: 34. - Kmeli)
2010. máj. 4. 18:35

nem mondtam hogy igénytelen vagy:)

amióta szültem rajtam is maradt pár kiló:)

de,amikor valaki folyton kajál és 30-40 kilót hízik,az nem figyel magára.


összezavartok...

34. Kmeli (válaszként erre: 32. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:32
Mondom ezt ÉN,akinek semmi önbizalma,mióta 50kg-s pillesúlyom 5-6 éve már csak emlék....És nem is érzem jól magam igy,mégsem nagyon teszek ellene.... - de akkor most én is igénytelen lennék???? :)
33. Bcicus (válaszként erre: 30. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:32
Nem a kettőnek köze nincs egymáshoz, nyilván nem hízik 150 kilóra, de bizonyos mértékig lehet jobban érzi magát úgy, én voltam már nagyon vékony és igen kövér is és vékony utáltam lenni, nekem nem is áll jól és nem i szeretem.
32. Krisztine2 (válaszként erre: 31. - Kmeli)
2010. máj. 4. 18:28
így van:)
31. Kmeli (válaszként erre: 29. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:25

A Klaudiát én is nagyon bírom,szerintem ő nagyon jól néz ki úgy ahogy van,gusztusosan husos :))) ( ehhh,még a végén félreérthető leszek :))) )

És hozzá a stílus is amit képvisel,valami eszméletlen egy némber :))

A Vera azért még fogyhatna jó pár kilót,de ami a lényeg:látszólag neki jó igy,ahogy van.Én ilyen testtel biztos nem mernék közönség elé állni.És ezt egyáltalán nem bántásként írom,nekem tkp.semmi bajom vele.Ha önbizalma van egy nönek,és jól érzi magát a bőrében,akkor mindenki azt mond amit akar.

30. Krisztine2 (válaszként erre: 28. - Bcicus)
2010. máj. 4. 18:22
Szerintem aki igényes,az figyel a súlyára is.
29. Krisztine2 (válaszként erre: 27. - Kmeli)
2010. máj. 4. 18:20

Persze van külömbség a Claudia meg a Tóth Vera között:)

Claudia telt,nekem tetszik a stílusa.

Vera nem tudom milyen ruhát reklámozott egy ujságban,magához képest sokat fogyott.

28. Bcicus
2010. máj. 4. 18:19

Mert az igényességnek a súlyhoz semmi köze?

Jól érzi magát úgy ahogy van?

27. Kmeli (válaszként erre: 23. - Krisztine2)
2010. máj. 4. 18:17
Na jó,azért a Liptai és a Tóth Vera közt van némi különbség.... Nekem pl. a Klaudia kifejezetten tetszik.Szerintem nagyon nőies és dögös csaj,mondjuk ha én pasi lennék,szerintem az ilyesmi nőkre buknék,mint ő.Ámbátor a Vera azért már túlzás...Ő is már mióta fogyózik,de nemigen látszik.És nem is tudom,összefügg-e a testsúly az igényességgel.Sokan írták hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz,és én is igy gondoltam elöször,de aztán elgondolkodtam:aki valóban nagyon igényes,az arra is ad,hogy milyen a teste.És:az elhízást megelőzni sokkal könnyebb,mint utána lefogyni,és küszködni!Persze azzal egyetértek hogy aki betegségből eredően kövér,az nem tehet róla.
26. manul (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. máj. 4. 18:00

A legtöbb "kövér" lány nem viccből kövér!És ha már ezzel "áldotta" meg a sors nem kell még igénytelennek is lennie!

Az ehízott fehérnépnek is van ízlése és önkritikája,de azért még ki kell menni az utcára és akkor ki kell nézni valahogy!

25. caffi (válaszként erre: 24. - 4f8ae69d1b)
2010. máj. 4. 17:57

Ebben egyet értünk:)

Talán mer bennük nagyobb hely van és el fér a nagy szív:)(ez csk viccnek szántam)...Anyukám se sovány,de neki van a legnagyobb szíve a világon:)

2010. máj. 4. 17:47

Nem is tudom..Szerintem is ezt diktálja a média..Mindenhol a csontsovány,morcos fejű nőcik..Bár nem is biztos,hogy a vékonyság egészséges..

Szerintem egy teltebb hölgynek szebb a kisugárzása..Én rengeteg olyan nőcit ismerek,aki hihetetlen bájos ducin és nagyon vidámak,ellentétben a csontsovány vézna ismerőseimtől,akik néha olyan életuntak tudnak lenni..Remélem,nem bántottam meg ezzel most senkit!Üdv.

2010. máj. 4. 17:37

Az a baj hogy a média azt sulykolja az emberekbe hogy csak az a szép ha valaki anorexiás.

Jó lenne ha normális alkatú nőket "sztárolnának".

A kövér is relatív dolog...ott van pl:Liptai Claudia,van rajta mit fogni mégis nőies...

Vagy Tóth Vera...


Ha valakit nagyon zavar az alkata,akkor tegyen ellene:)


Én azt nem értem miért kell ilyeneket írni:"szép haj,szép smink és elgurul"...

Nem lehet mindenki 50kg.

Úgy kell(ene) elfogadni a másik embert ahogy van:)

2010. máj. 4. 17:30
Ez csak a mai kor hülyesége, hogy a kövérség taszító vagy igénytelen. A média belénk beszélte, mi meg elhittük. Valakinek az egész életét megkeseríti a kövérség, vagy az ellene folytatott küzdelem, valaki meg kövéren is jól érzi magát és vonzó.
21. haaeen (válaszként erre: 17. - 83e32a7a69)
2010. máj. 4. 17:17
azért van különbség telt és kövér ember között. pl. egy 120kilós nem telt, hanem kövér. akármennyire is próbálunk kedvesek lenni.
20. Re87 (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. máj. 4. 17:17
Mert eltudja magát fogadni olyannak,amilyen!
19. caffi (válaszként erre: 1. - Db5df1d25b)
2010. máj. 4. 17:12
????...Arra nem is gondoltál h esetleg ö így érzi jól magát?Nem akar mindenki 50kg lenni!....Az igényesség és a kövérség nem függ össze!
18. msaca
2010. máj. 4. 16:53

Miét kellene mindenkinek tökéletesnek lennie?

A kövér ember is ember! És ugyanúgy lehet igényes, mint bárki más. Csak annyira elkorcsosult a világunk, hogy ferde szemmel nézünk rájuk. Ettől meg ők érzik szarul magukat. Holott nem kéne! Régen is voltak kövérek és soványak mégsem volt ekkora a nyomás a kinézetet illetően.

17. 83e32a7a69 (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2010. máj. 4. 15:57

Sziasztok!


En csak annyit szeretnek ehhez hozza szolni hogy

a teltebb emberkek is tudnak szepek igenyesek lenni azonkivul baromi jo kisugarzasuk van en nagyon jol erzem magam a tarsasagukban. Egyebken szerintem teltek es nem koverek /ez olyan csunya szo/:)

16. Bucóka20 (válaszként erre: 15. - Db5df1d25b)
2010. máj. 4. 15:53

tizen-huszon inkább :D

Csak jól titkolom.:-) :-S

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook