Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon feszengek más nők jelenlétében, akik nálam csinosabbak fórum

Nagyon feszengek más nők jelenlétében, akik nálam csinosabbak (beszélgetős fórum)


1 2
4. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 11:50

Nem tetszés kérdése, hanem meg akarják dönteni őket.

Hozzád egy szolidabb férfi fog érkezni, gondolom, akinek a jókislányosságod tetszik

3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 11:32

A pasik többségének az életre való nők tetszenek.

szerintem.

2023. máj. 31. 11:25
Elég vacak helyzet volt őket nézni, ahogy bugyiban ugrálnak. Tényleg csinosak.
2023. máj. 31. 11:23

Céges ottalvós csapatépítő volt a hétvégén. Én a csendes, jókislány "klikk" tagja vagyok. Viszont van egy nagyszájú, belevaló csapat, mindig ők a hangadók. Iszogatásnál a fiúk őket környékezik meg, nekik udvarolnak.

Ők azok a lányok akik ha kisütött a nap, dobták le a ruhákat. Aztán a végén fürdő bugyiban, meg sport melltartóban röplabdáztak. Aztán jött az, hogy a fiúk dobálták be őket a vízbe.


Nem a vízbe dobálás hiányzik. Hanem, hogy ne érezzem magam nyominak mellettük. De én még fürdőruhát sem mernék a kolegák előtt felvenni.


Szerintetek a többségnek ezek a csajok tetszenek, és esélytelen hogy legyen valakim ha ilyen maradok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook