Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon félek, hogy meddő leszek a sok oltástól. fórum

Nagyon félek, hogy meddő leszek a sok oltástól. (beszélgetős fórum)

1 2
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 03:53

Mi van ha addig elüt egy autó,pl holnap kilèpve az utcára vagy kapsz egy agyvérzést stb..

Ez pont ugyanolyan kérdés...

2. 5b0dd4b23d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 1. 23:32
Én eddig két oltást vettem fel, első után nem volt gond, a második után majdnem 3 hónapig nem jött meg. A harmadik oltást nem veszem már fel.
2022. jan. 1. 22:58
Egy fiatal, húszas éveim legelején járó nő vagyok. Eddig 2 oltást kaptam, most jött el a harmadik ideje. A vírustól is félek, mert krónikus beteg vagyok, azonban attól is ha ilyen rendszereséggel kell majd oltatni a védelemért akkor meddő leszek. Oké, hogy most estek teherbe oltott nők is, de ők 2, maximum 3 vakcinát kaptak. A hosszútávú hatásait meg nem ismerjük még a szernek. Nekem vérzészavart okozott, 2 hónapig nem jött meg utána. Fogalmam sincs mikor fogok gyereket vállalni, talán csak 10 év múlva. És ha addig folyamatosan oltatnom kell? Mi van ha meddő leszek tőle? Mert a hozzáértők szerint mindig kelleni fognak ismétlő oltások.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook