Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon félek a fogászaton. Szédülés, sírógörcs..stb. Mit csináljak? Ideje lenne elmennem fogat húzatni. fórum

Nagyon félek a fogászaton. Szédülés, sírógörcs..stb. Mit csináljak? Ideje lenne elmennem fogat húzatni. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. jan. 4. 15:08

Én úgyszintén rettenetesen félek a fájdalomtól, de találkoztam egy nagyon jó orvossal, azóta nem félek :)

Azonkívül egy kis önkontroll sem árt (fegyelmezni Magunkat), Én is néha majdnem hisztérikus voltam, de azt mondtam Magamnak: kibírtam 4 nagyműtétet több kicsit, talán bele nem halok :) ez segít!!!

2009. jan. 4. 15:04

Aki két szülést kibírt,annak már nincs oka mitől félni.

Ez már csak.......


Egy injekció,és semmit nem érezni.

10. 14c7162366 (válaszként erre: 5. - Burkuska)
2009. jan. 4. 15:03

Így van, egy jó fogorvos a siker!!

Nekem olyan jó dokim volt, hogy a töméshez sem kértem injekciót, ki lehetett bírni, pedig én sem voltam életemben sem előtte!!!

2009. jan. 4. 15:01
Érdemes kedves, szimpatikus fogorvoshoz menni, akiben megbízol.
2009. jan. 4. 15:00

Jaj, ezt akár én is mondhattam volna :S

Én a tavasszal voltam így, fájt a fogam, hát muszáj volt elmenni... De pár napot húztam a dolgot...


Engem a párom buzdított, el is kísért és be is jött velem... Az orvos kicsit furán nézett, de nem szólt semmit. Nekem viszont jólesett, hogy ott volt velem... Még párszor vissza kellett mennem a fogammal, de ez hosszú történet...

A lényeg, hogy elkezdtem bízni abban az orvosban, utána már kicsit jobb volt...


Mivel eddig hanyagoltam a félelem miatt a dokit, lenne most is miért felkeresni, hogy szépek legyenek, de csak helyettesíteni volt itt, és nem tudom, hogy hova került... A nevére sem emlékszem... Másikban pedig nem bízok meg... Kínoztak már engem épp eleget... :(

2009. jan. 4. 15:00
hamarabb menj, akkor nem kell huzatni.
2009. jan. 4. 14:59
egy jó fogorvos csodákra képes
2009. jan. 4. 14:56

Szia!

Szerintem először is keress egy jó fogorvost.Senki nem jár szerintem szívesen fogászatra,de ki lehet bírni.Végy erőt magadon:)Mindig időben menj el és nem feltétlen kell fogat húzatni:)

Sok sikert!

2009. jan. 4. 14:55
egyébként mitől félsz? a fogorvostól, vagy a fájdalomtól?
2009. jan. 4. 14:55
pedig inkább szedd össze magad, mert ha tovább húzod-halasztod, akkor tényleg lesz okod félni
2009. jan. 4. 14:54
Szültem 2 gyereket, de komolyan még ott sem féltem annyira.
2009. jan. 4. 14:53
Nagyon félek a fogászaton. Szédülés, sírógörcs..stb. Mit csináljak? Ideje lenne elmennem fogat húzatni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook