Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagymamák, nagypapák ki hogyan segíti a gyerekeit vagy ki miben szorul segítségükre fórum

Nagymamák, nagypapák ki hogyan segíti a gyerekeit vagy ki miben szorul segítségükre (beszélgetős fórum)

1 2
4. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - 31b7b5919f)
2010. aug. 30. 09:17
Egyetértek, sajna nálunk is hasonló a helyzet!
2010. aug. 30. 09:12

Én most nagyon csúnyákat tudnék írni!!!

Nálunk minden nagyszülő él és még is csak a 200km-re lévő 75 és 65 éves szüleimre számíthatok!Apósomék finoman szólva is szarnak ránk!Napjában minimum 5x mennek el a házunk előtt de a gyerekeket fél éve nem látták....Sorolhatnám a millió bántást amit tőlük kaptam de nem teszem!Jobb ha nem tudja senki!

Nekünk nem adatott meg hogy legyen egy nagyszülő aki vigyáz a gyerekekre vagy segít nekünk....

Tegye össze a két kezét akinek van ilyen!!!!

2010. aug. 30. 09:04
na jó én fiatal vagyok. én úgy gondolom, hogy az örökség ráér élve jobban szeretem a szüleimet. vigyázni szoktak a gyerekeimre, meg húst szoktunk tőlük vinni, mert mi nem tartunk hízót, ők igen. néha vesznek ezt-azt a srácoknak apróságot, édességet, de ennyi!
2010. aug. 30. 08:55
kiváncsi vagyok ,ki az ki szinte mindenét még életében oda tudta adni ,vagy ki az ki azt gondolja örököljenek halálunk után és ezzel kapcsolatos dolgainkra,ki hogyan segít vagy tud egyáltalán?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook