Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy szakítások 2006 fórum

Nagy szakítások 2006 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagy szakítások 2006

1 2 3
17. Mókica (válaszként erre: 16. - Rencsilany)
2006. okt. 18. 00:25

Köszike:)))

Nem vagyok amúgy elkeseredve, csak nagyon nehéz elszakadni, csak 5 és fél év volt...de ez már tényleg nem működik:(

Most fogta fel , hogy elfogom hagyni, és próbál kapálózni...de ezt az oldalát már ismerem...

Egy darabig jön a babusgatás, kedves szavak...majd minden visszazuhan a régibe....elég volt!;)


Puszó

2006. okt. 17. 13:53

Az legyen a legkevesebb, ha utazgatnod kell.De egy tönkre ment kapcsolatban nehéz élni,no meg az embernek tönkre is teszi a kedvét, hangulatát,stb...

Igy majd önállóan "könnyebb" lesz.És majd találsz még magadnak hozzád illő párt.Hiszen fiatal vagy, elötted az élet!:)

Lényeg, hogy ne keseregj, optimista legyél:)

15. Mókica (válaszként erre: 14. - Rencsilany)
2006. okt. 17. 12:00

Szió!


Az eggyik ügyfelemnél akinél takaritok a házának az alsó szintjén van egy kis lakás, igaz nem egy szépség, de megengedte, hogy ingyen lakjak ott...egy szavam se lehet. Annyi,hogy nagyon messze van, igy minden nap 30 percet kell plusszba utazgatnom dolgozni meg majd haza! De ez nem is számit!


Körbenézek majd, hátha meglelem a könyvet;)

Otthon még nem voltam , szal mindenképpen itt kell megkeresnem:(


Köszike

2006. okt. 17. 11:53

Jó hallani Rólad!!:)

Hol lesz a beigért lakásod?

A könyvről annyit, hogy én úgy tudom ez több nyelven is megjelent.Nézz körül, megéri:)

Ha nem itt Magyarországon biztos kapni.Gondolom néha azért hazalátogatsz.:)

Kitartás!!

13. Mókica (válaszként erre: 12. - Rencsilany)
2006. okt. 16. 22:13

Még itt vagyok:))

Élek...és próbálom átvészelni a dolgokat:)

Még nincs kész a beigért lakásom, igy itt vagyok az exemmel:(


A könyvet nem tudom hol tudnám megszerezni, mert én kinnt élek az UsA-ban...de majd körbenézek...;)


Köszi az érdeklődést!

Puszikaaaa

2006. okt. 11. 14:43

Halihó Mókica!

Már azt hittem elnyelt a föld.Van újabb fejlemény?Megnézted a könyvet?

Jelentkezz!!!!:)

11. Mókica (válaszként erre: 9. - Kisgé)
2006. okt. 9. 12:11

Helló baby:)


Hát igen,sajna igy alakult....

És,hogy mi lesz???....elfogom hagyni...hamarosan:((


Brad Pitt?:DDD Sajna nen tudok róla, hogy vállna!!:PP

10. kisgé
2006. okt. 6. 14:17
Brad Pitt nem válik?:)))
9. kisgé (válaszként erre: 7. - Mókica)
2006. okt. 6. 14:17

szia Móki!


Szomorúan olvasom a soraidat! Most akkor mi lesz?

2006. okt. 6. 13:53

Sajnálom, hogy ennyire reménytelen lett a dolog:(

Próbáld meg a jó oldalát látni ennek az egésznek.

Szeretsz olvasni?

Ajánlok Neked egy könyvet!Én amióta elolvastam,játszom az élet játékát.Olvasd el,nagyon megéri.Talán könnyebben átvészeled ezt a nehéz időszakot.

Ime a könyv:Eleanor H. Porter:Az élet játéka

Nagyon aranyos kis könyv:)

És ne keseregj!Azzal csak rontasz az amúgy is már rossz helyzeten.Keresd benne a jót.(Tudom, most azt gondolod, hogy én innen könnyen dumálok.De hidd el, ez szivből jön!)

7. Mókica (válaszként erre: 6. - Rencsilany)
2006. okt. 6. 12:13

OH....már régen olyan helyzetben vagyunk...csak én balga minidg biztam benne, hogy jobb lesz...kihasználta ...a hülye jószivem!:(

De most már betelt a pohár! Nem számit mióta vagyunk eggyütt, hogy az itteni életünket együtt kezdtük, lakást rendeztünk be...ezek már mind eltörpültek...Boldogtalan vagyok...

Ha nem lépek ki ebből,az is maradok egész életemben...

2006. okt. 6. 12:03
Majd gondolok Rád!Ne add fel,szerintem.Vagy már olyan súlyos a helyzet, hogy nem lehet rajta segíteni?
5. Mókica (válaszként erre: 4. - Rencsilany)
2006. okt. 6. 11:58

Köszönöm! Igyekszem türelmes és erős lenni:))

puszi

2006. okt. 6. 11:42

Pedig a 7.évre szokták azt mondani, hogy nagyon nehéz.

Sok türelmet Mókica!

2006. okt. 6. 11:35

Nem tudom mi lehet ebben az éveben, de nekünk ez a 3.hatalmas balhénk a párommal ebben az évben:(

És nagy valószinűséggel vége is lesz...

2 ismerősöm is ebben az évben szakitott, több éves eggyüttélés után. Mi is majdnem 6 éve vagyunk együtt...

Érdekes dolog ez....

2006. okt. 6. 11:32
Nem tudom mi állhat ezek mögött a kapcsolatok mögött.De szerintem jócskán szerepe van annak is, hogy nincs igazán magánéletük.A hírnév átka.:(
1. Hoxa
2006. okt. 6. 11:12
Miután tavaly Hollywood csillogó párocskája, Brad Pitt és Jennifer Aniston úgy döntöttek, útjaik váratlanul szétválnak, ráébredtünk, hogy a hírességek párkapcsolataiban is bármi megtörténhet. Vegyük hát sorra az ismert személyiségek válásait és szakításait 2006-ban…

Ugrás a teljes írásra: Nagy szakítások 2006
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook