Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagy korkülönbség fórum

Nagy korkülönbség (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
26. tely (válaszként erre: 24. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:50
nincs nekem sem, de már 30 elmúltam.
25. 937a2a883a (válaszként erre: 15. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:47

Igen, mindennek oka van. Téged nem ismerlek, nem tudom milyen a természeted, milyen vagy. Sógornőm 30 éves és soha nem volt komoly kapcsolata. Szerinte azért, mert sok a hülye stb stb. Mindenkiben lát valami problémát. Egyszer annyit mondtam neki, hogy nézzen magába is. A saját szülei és tesója is kikészül sokszor a viselkedésétől, így èn nem tartom véletlennek, hogy nincs neki senkije. Persze azt sem mondom, hogy csak normálisakat fogott ki. Viszont nála feltétel, hogy pénzes legyen a pasi. Most épp egy 24 évessel randizgat és az első mondata otthon az volt, hogy szuper kocsija van. Amúgy 30 évesen nincs lekésve semmiről, ahogy te sem 33 évesen. Én hiszek abban, hogy egyszer mindenki megtalálja a pàrját.


Amúgy én csak akkor foglalkoznék egy ennyivel idősebbel, ha hasonló céljaink lennének. Pl nàlam kapásból a gyerekvállalás. Ilyeneket simán megkérdeznék az elején. Ha "tetszik" a válasz, akkor megpróbálnám. Sose lehet tudni, ki mellett találunk rá a boldogságra.

24. coreyhaim (válaszként erre: 23. - Tely)
2016. ápr. 3. 16:45
neked van ? hany eves vagy ?
23. tely (válaszként erre: 20. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:44
nekem mondod :)
22. coreyhaim (válaszként erre: 17. - Lusza)
2016. ápr. 3. 16:42
igen sajnos nem volt meg a lehetőségem albérletet fizetni stb másra kellett a pénz ( állandó betegségem van sajnos ami sok pénzt visz el és jött hozzá más is ) ( többször voltam külföldön ) de édesapámmal lakok, 4 szobás lakás,szerintem elférek addig... ha meg lenne egy komoly kapcsolat persze hogy külön megyek de még nem jött olyan.
21. coreyhaim (válaszként erre: 19. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 16:40
jah vagy én nem neki :D de igazad van...
20. coreyhaim (válaszként erre: 18. - Tely)
2016. ápr. 3. 16:39
hát már kb majdnem minden ismerősömnek o tarsamnak van gyereke stb.....
19. finomfőzelék (válaszként erre: 15. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:39
Még csak ismerkedtek, lehet, hogy nem is lesz neked szimpatikus. Vagy nagyon az lesz. :)
18. tely
2016. ápr. 3. 16:39
de a 33 nem olyan katasztrófális kor amúgy :)
17. lusza (válaszként erre: 15. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:37
Ne haragudj, de te is 33 évesen még a családoddal laksz. :) Lehet, hogy neked jó parti lesz. :)
16. lusza (válaszként erre: 1. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:35
33 évesen ha komoly kapcsolatot, házasságot, gyerekeket szeretnék, nem állnék le egy 47 éves pasival, akinek se kutyája, se macskája. Nem hiszem, hogy alkalmas lenne családozni, ha eddig nem jött össze neki.
15. coreyhaim (válaszként erre: 13. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 3. 16:33
igen több embertől hallottam ezt hogy aki nem találta meg 45 ig pl annak oka van...na de én 33 vagyok és énsem..még nem találkoztam olyannal,sajnos annyi a hülye ,soha nem mentem bele olyan kapcsolatba hogy csak legyek valakivel, de nem szeretem stb,akkor inkább egyedül voltam
14. coreyhaim (válaszként erre: 12. - Tely)
2016. ápr. 3. 16:31
majd kiderül, még nem ismerem annyira most ismerkedünk...
13. finomfőzelék (válaszként erre: 9. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:30
Ne legyél ennyire kishitű! Egy 47 éves, aki nem jutott el családalapításig, bármi is a kifogása, nem számít jó partinak. Lehet, hogy anyagilag igen, de máskülönben kinek kellene férjnek, apának, ha 47 éves koráig még nem talált olyan nőt, akivel megállapodna, az nem véletlen. Örüljön, ha adsz neki esélyt. :)
12. tely (válaszként erre: 11. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:30

Lehet benned találta meg azt amit a többiben nem.

Ne gondolkodj élj és örülj :).

11. coreyhaim (válaszként erre: 10. - Tely)
2016. ápr. 3. 16:28
lehet de neked nem lenne fura ha a párodnak elötte caak gazdag " hires női lettek volna és most tök más tipust keres ? :D
10. tely
2016. ápr. 3. 16:26
Héééé nem a pénzedet akarja, TÉGED!
2016. ápr. 3. 16:24
aztán lehet csak megkellene ismerni de már annyit csalódtam, lehet a naivságomat vette észre passz.. Honnan is tudhatnám , hogy nem csak kihasználni akarna ?
8. coreyhaim (válaszként erre: 7. - NomNom)
2016. ápr. 3. 16:23
háát lehet de akkor is.. én tényleg nem állok úgy anyagilag és befolyásos sem vagyok.. Ő egy étterem üzletkötője. Szép helyen lakik Budán. Én ellenben a családdal ,még nem tudtam különmenni ,minimált keesek.... engem nemtudom de most zavarna ez hogy neki sokkal több pénze van és én nemtudok felmutatni hasonló " összeget vagy dolgokat " ( suzukim van :D )
7. NomNom (válaszként erre: 4. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:18

Lehet, hogy most már arra vágyik, hogy hazamenjen valakihez este, aki főz neki valami finomat és nem fellépésekkel vagy munkával tölti még a hétvégéket is. ;)

Talán csak szeretne már megállapodni.

2016. ápr. 3. 16:17
nálunk 20 év a korkülönbség, 17 éve vagyunk együtt, a fiaink 7 évesek. minden rendben. :)
2016. ápr. 3. 16:13
igen a papám is 50 volt amikor született apukámék féltesója :)
4. coreyhaim (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. ápr. 3. 16:13
én sem gondolom hogy önző... ha azt vesszük nekem sincs családom énis sokat utaztam ( ő is nyilas énis ) ezt hozta az élet. de ami fura nekem, ahogy mesélte ( vagyis szóba jött ) neki teljesen más jellegű barátnői voltak mint én... ujságiró, énekesnő stb, sokkal tehetősebbek mint én. mit akarhatna egy " olyantól mint én? én egy egyszerű ember vagyok , jelenleg közfoglalkoztatott állásom van. én nem vagyok se énekesnő sem semmi ilyen..kicsit bizalmatlan vagyok ez miatt is. általába az emberek nem változnak gyökeresen.. nem?
3. finomfőzelék (válaszként erre: 1. - Coreyhaim)
2016. ápr. 3. 16:11
Nem fontosabb a korkülönbségnél az, hogy megszeretitek-e egymást és hogy ő is akar-e családot? :)
2016. ápr. 3. 16:09

Önző alak? Gondolom abban az időszakban nem talált olyan társat, akivel családot alapított volna, ezért inkább a munkájának vagy hobbijának élt.

Szerintem simán működhet. Bár kérdés, hogy ő szeretne-e gyereket, illetve ahho nem érzi-e magát idősnek. Sok férfinak van, hogy 40 után nő be a feje lágya és akkor ugrik bele a családalapításba.

2016. ápr. 3. 16:00

Olyan emberek tapasztalatát szeretném kérni akiknek sokkal idősebb párjuk van,akár 15 20 évvel idősebb ,és működik e a kapcsolat..Hosszútávon ...

én 33 leszek, még nincs gyermekem ,de sajnos egy ideje párom sem. megismerkedtem egy férfival aki 47 , igaziból fiatalos, sportol, a gondolkodása stb, de azért mégis csak 14 évvel idősebb..Egsyer már volt egy idősebb de nem működött bár ott a távolság volt az akadály főleg- neki nincs gyereke, családja, azt mondja olyan élete volt hogy sokat utazott, ide oda ment---van aki szerint akkor ez egy önző alak.. hát nemtudom. csak érdekel hogy hosszútávon mert én még szeretnék gyereket stb, mit " várhat el "az ember egy ennyivel idősebbtől.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook