Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagy étvágyú férfiak fórum

Nagy étvágyú férfiak (beszélgetős fórum)

67. 4fb920abf7 (válaszként erre: 65. - Donyta)
2008. jan. 23. 12:26

Már nem tehetek semmit,mert minden más lett. A családját Ő is és én is szeretem. Valóban a be nem teljesült szerelem és vágyódás az után ami már nem teljesülhet. Kiváncsi voltam, hogy mi történt vele annyi év után. Van-e családja, boldog-e,stb.

A találkozás nagyon érdekes volt. Látni valakit több mint 22 év elteltével.Furcsa volt mindkettőnk részéről.Féltem ,hogy elküld, vagy már nem érez semmit irántam . Nem így történt. Találkozásunk után néhány órával már kézenfogva sétáltunk és úgy ölelhettem magamhoz mint egykor.

Álmokat szövögetni kár, mert képtelenség bármit is megvalósítani belőle.

Talán ha szeretkezhettem volna vele jobb lenne most, vagy rosszabb.

66. Zizisicc (válaszként erre: 64. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 12:14
Nem, nem. Ezek érzelmek. Mit akarsz? Kit akarsz a szíved mélyén?
65. Donyta (válaszként erre: 63. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 12:12
Szomorú, hogy mások tudnak tönkretenni egy kapcsolatot, ami szépnek és őszíntének indúlt. Helytelenítem a levéltitok eme formájú megsértését, de már ez a múlt. Mások miatt sose szégyeld magad, arról nem te tehetsz, hogy milyen a másik ember, ha ez a szülő is. Lehetséges lenne szerinted, hogy a nem beteljesűlt szerelem az ami vonz még mindig? Ha akkor túl tudtál lépni ezen, és mást szerettél meg aki a párod lett és szeret, talán valóban el kéne gondolkodnod a történteken. Bűnhödnöd nem kell, nincs miért. Gondolom csábított a gondolat, milyen lett ő, és milyen lenne találkozni újra vele? Most megtudtad, és gondolom beszéltetek is sok indenről. Kérdés, miként váltatok el akkor, és milyen álmokat szövögetsz?
64. 4fb920abf7 (válaszként erre: 62. - Zizisicc)
2008. jan. 23. 12:05

Az óvatóság abban merül ki, hogy Ő nem hív és nem ír sms-t.

A jövő pedig egyszerüen vegyes érzelmek,tehetetlenség, csalódás,büntudat és még sorolhatnám.

63. 4fb920abf7 (válaszként erre: 59. - Donyta)
2008. jan. 23. 12:00

Azért lett vége, mert én katona voltam Kikőrösön, Ő pedig 500 km.-el távolabb járt suliba.Abban az időben volt, hogy 9 hétig sem engedtek haza a laktanyából.Apám abban az időben elég sokat ívott és megtudtam , hogy járt a barátnőméknél ittasan. Ezek után a lány anyukája már másként fogadott ha udvarolni mentem.Amikor megtudtam az esetet,nagyon szégyeltem magamat.Aztán kiderült, hogy a lány szülei minden én általam írt levelet felbontott, persze voltak olyan dolgok leírva benne ami nem rá tartozott.

Nagyon kívántam mindíg, de sosem feküdtünk le egymással.Azt hiszem, hogy jobban tiszteltem és szerettem minthogy mindent elrontsak egy testi kapcsolattal. Szerintem az is baj nálam, hogy túl őszinte vagyok,kivéve a titkos találkozást.

62. Zizisicc (válaszként erre: 61. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 12:00

Mit jelent, hogy nagyon is óvatos lett?

Hát, ami volt az elmúlt, de a jelent, meg a jövőt lehet alakítani. Csak tudni kéne, milyen irányba.

Te mit szeretnél? De ne azt írd, hogy visszamenni az időben. Hogyan tovább, a mostani helyzetből kiindulva?

61. 4fb920abf7 (válaszként erre: 58. - Zizisicc)
2008. jan. 23. 11:53
Ő is sajnálja a múlást.Nagyon is óvatos lett.
60. Zizisicc (válaszként erre: 57. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:47
A szavaidból úgy veszem ki, hogy kölcsönös a vonzalom köztetek. Ő mit gondol erről?
59. Donyta
2008. jan. 23. 11:40
Nem tudom mi lehetne most alegjobb, de sztem mindenesetre jól gondold át mit szeretnél tenni, és mi lenne neked is és mindenkinek a jobb. Mit súg a szíved, merre hajlana inkább? Ha akkor ő volt neked az igaz szerelem, miért lett vége, és miért vettél másikat nőűl? Lelked és szíved szerint, most mit tennél? Mit mondott avolt barátnő, milyen az élete?
58. Zizisicc (válaszként erre: 56. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:33

Én nem gondolom, hogy ez gyerekes viselkedés! Szerintem jelenleg ez életed nagy tragédiája. Mindenképpen arra kényszerít, hogy megállj és elgondolkodj, hogy számot vess az eltelt idővel, és érzéseiddel.

Jobban megértem, mint hinnéd!

57. 4fb920abf7 (válaszként erre: 55. - Zizisicc)
2008. jan. 23. 11:25

Néha megcsörgetem,mert Ő nem mer hívni.A feleségem és Ő telefonon beszéltek egymással amikor az ügy kipattant.

A távolság miatt lehetelen találkoznunk, meg nem is jó ötlet.

56. 4fb920abf7 (válaszként erre: 53. - Zizisicc)
2008. jan. 23. 11:21
Igen nagyon fáj az élet , 43 évesen gyerekesen viselkedek. Szerintem senki sem érti meg az én bajomat. Elveszíteni egy lányt akit nagyon szerettél. Megtudod 24 évvel később, hogy a lány várt rád sokáig, majd férjhez ment és szült két gyereket. Az fáj a legjobban, hogy nagyon sok idő eltelt és nem találkoztam vele. Fáj, hogy már nem lehet az időt vissza hozni.
55. Zizisicc (válaszként erre: 54. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:19

Azt hiszem, akkor nagyon boldog volt az a lány!


Mi van most?

2008. jan. 23. 11:16

Az első szerelem


Hetedikes volt akkor egy lány, kit megszerettem,

Sok év elszállt azóta, de Őt nem feledtem.

Nem feledtem, hogy is tehettem volna,

Olyan Ő nekem , mint egy nyíladozó rózsa.

Megbabonázott, már akkorbájos mosolya,

Gyönyörű két szeme, bőre bársonya.

Törékeny teste, amit csodáltam,

Milliószor csókoltam, szívére vigyáztam.


Értitek már az én helyzetemet, hogy mennyire is szerettem a lányt?

53. Zizisicc (válaszként erre: 52. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:16

Ez a vers nagyon szép!


Ha viszont még mindig így érzel, eléggé benne vagy a lekvárban, nem?

2008. jan. 23. 11:12

Találkozás


Megláttalak újra, s szerelembe estem,

Őrülten remegtem és pillantásod lestem.

Néztem lassú lépteid könnyed suhanását,

Szemeimből olvashattad az öröm, s bánat harcát

51. 4fb920abf7 (válaszként erre: 47. - 0c97fbb607)
2008. jan. 23. 11:10
Szerinted mindent ellehet felejteni parancsszóra.
50. Zizisicc (válaszként erre: 46. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:10
Az egy dolog, hogy nem feküdtetek le, de mit éreztél akkor, és mit érzel most a volt szerelmed iránt? Tartjátok még a kapcsolatot?
49. 4fb920abf7 (válaszként erre: 48. - Zizisicc)
2008. jan. 23. 11:09
Szerintem ha a feleségemen múlott volna,akkor sosem találkozhattam volna vele.
48. Zizisicc (válaszként erre: 43. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:06

Megjegyzem, az önbizalma helyreállításában a feleségednek nagyobb feladata van/lenne, mint Neked, szóval a féltékenységén neki kéne sokat gondolkodni és dolgozni.

Mondjuk a "lebukás", az hogy titkolóztál egy darabig, sokkal gyanúsabbá teszi a nejed szemében az egészet, talán jobb lett volna, ha kezdettől fogva tud róla, még akkor is, ha nem értette volna meg.

47. 0c97fbb607 (válaszként erre: 46. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 11:03

Aha.

Közben meg azt mondod a feleségednek"nem jelentett semmit":DDD

46. 4fb920abf7 (válaszként erre: 44. - Donyta)
2008. jan. 23. 11:01
A találkozás nem volt egyszerű.Én 360 km.-t vezettem le titokban munka után csak,hogy láthassam újra a volt szerelmemet. Már előtte kb.2 hónapja telefonon és neten tartottuk a kapcsolatot. A lebukás egy szerelmes versen dőlt el, amit én írtam. Ha érdekel leírhatom majd.
45. 0c97fbb607 (válaszként erre: 42. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 10:58

Na ez nagy hiba!Nehogy már beleláss a fejébe,miről mit gondol vagy érez?:)))Mi vagy te gondolat olvasó?He?:))

Figyelj ,ha megbeszéltétek volna előlre a dolgot,és te kiálltál volna a mellett,hogy el akarsz menni,és beszélgetni vele,és meghallgattad volna ,hogy mit is érez evvel kapcsolatban,mit gondol az egészről,akkor minden tiszta lett volna.

Hiába a feleséged,ahoz nincs joga ,hogy megtíltson neked bármit ,amit te szeretnél.

Attól féltél nem enged el?Tán anyucinak szólítod?:)

Nem akarok gúnyolódni,csak azt szerettem volna mondani,hogy a megbeszélése a dolgoknak,nagyon fontos,mégha megbántod is vele,esetleg.

De ettől függetlenülelsősorban a te érzéseid számítanak!

44. Donyta (válaszként erre: 39. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 10:54
Ha csak ennyi történt és nem több, nincs miért bűntudatot érezned! Beszélj a feleségeddel és mindent mondj el őszintén, ami bánt és ami fáj. Mond el, hogy ő a fontos neked, és őt szereted. Nem volt szándékodban megbántani és pláne megcsalni. Ha megtudjátok beszélni, és megérteted vele, számodra ki a fontos, csak kérd, hogy ne bántson lelkileg olyasmiért ami nem történt meg.
43. 4fb920abf7 (válaszként erre: 41. - Zizisicc)
2008. jan. 23. 10:53
Igen igazad van, mert én is érzem , hogy nem bízik másr bennem. A lebukásom igen megviselt bennünket.Főleg,hogy a gyerekeimnek is elmondatam mindent őszintén.
42. 4fb920abf7 (válaszként erre: 40. - 0c97fbb607)
2008. jan. 23. 10:50
Azért titkoltam el mert úgy sem értette volna meg az én verziómat.Szerinte nincs nő és férfi között barátság,előbb-utóbb ágy lesz a végállomás. Az apám miatt alakult másként a sorsom.
41. Zizisicc (válaszként erre: 39. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 10:40

Ez a történet a feleséged részéről a saját bizonytalanságáról és a félelmeiről szól. De mivel ezt nehéz beismernie előtted, sőt még talán saját maga előtt is, ezért inkább provokál és támad. Ha az önbizalma a helyén lenne, mint nő, feleség, nem tulajdonítana ennek az esetnek nagyobb jelentőséget a valóságosnál.

Ha szereted, éreztesd vele, mennyire fontos Neked, és ne add fel!

40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 39. - 4fb920abf7)
2008. jan. 23. 10:29

Ott hibáztál,hogy nem mondtad el ,hogy találkozni fogsz vele,nem ott ,hogy találkoztál vele.

Egyébkén nem értem,mi abban a rossz ,ha az ember régi ismerősökkel ,találkozik és beszélget.

2008. jan. 23. 10:02

Hülyeséget csináltam. Büntudatom van azóta is,amitől nem nagyon tudok szabadulni.A feleségemet szeretem, de már nem lesz olyan mint régen az én hibámból. Nincs olyan hét, hogy ne éreztetné velem a megtörtént eseményt. Nem feküdtem le a volt szerelmemmel mégis bünhődnöm kell egy életen át. Sokat megkérdezi a feleségem , hogy gondolsz még a kis pipire? Ha a tévében olyan történetet lát ahol megcsalás van jelen, vagy a rádióba szerelmes dal szól , mindíg megkapom a magamét.

Szar így élni.Persze akkor kellett volna másként tennem. Vissza már nem lehet csinálni.

38. Donyta
2008. jan. 22. 14:23
Te most mit gondolsz az egészről és milyen gondolatok merültek fel az esetből kifolyíólag? Mi az ami most kavarog benned, és hogyan viszonyulsz a nejedhez azóta, és a barátnővel vége lett a kapcsolatnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook