Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mutasd a kutyád, megmondon ki vagy fórum

Mutasd a kutyád, megmondon ki vagy (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3
2007. jan. 5. 21:30
Nekünk egy keverék kutyusunk van. Németjuhász és tacskó keverék. Kinézetre németjuhász, termetre tacskó. Most nyolc éves, amikor felszedtük az utcán egy "sárgolyó" volt. Ma már olyan erős, hogy ha szeretetből ránk ugrik meg kell kapaszkodni.
2007. jan. 5. 15:06
Világ életemben németjuhászaim voltak: ezidáig (korom 28) összesen 5,ezek közül egy él jelenleg velem, most van egy mopszom is.
2007. jan. 5. 08:18

Óriás schnauzerünk van, most már csak egy, de hat évig volt kettő, anya-fia...

Elég sok baj volt vele, mert vagy kutya vagy kert, de sajnos én a kutyát csak úgy szeretem, ha legalább 40 kilós....:-)))

2007. jan. 5. 07:17
Német vizslám van és egy rotveiler. szeretem őket.
19. Strucy
2007. jan. 4. 15:18
Csak olyan kutyákról ír ahogy én látom amik nagyon meghatározó fajták és karakteresek.Mint a csivava.pl..
18. kft
2007. jan. 4. 12:23
a magyar vizsláról és a csau csauról sem ír!miért?
17. rika
2007. jan. 4. 11:47
Nekem dalmatám van, de itt nem ír róla..:(
16. kft
2007. jan. 4. 09:58
ja ezek előtt még volt egy csau-csau is, ő elveszett
15. kft
2007. jan. 4. 09:56
egy magyar vizsla és kettő palota pincsi /volt egy német vizslám is előtte, őt el kellett altatni,sajnos/
14. Rumino
2006. dec. 30. 16:39
Nekem Német Terrierem van.Az utcáról lett befogva,alig volt 3 hónapos.Tökéletesen hálás kis dög,le sem lehet vakarni,állandóan igényli azt hogy az ember foglalkozzon vele.Igaz most már elmúlt 8 éves is.
13. agota (válaszként erre: 9. - 6646aae624)
2006. dec. 30. 16:06
Nekem szerelem volt első látásra. Álandóan követ és felvidít. Ezek mellet nagyon okos.
12. agota (válaszként erre: 2. - Virág krisztina)
2006. dec. 30. 16:04
2 uszkárom van és imádnivalóak. Igazi társak!!!
2006. dec. 11. 20:20
dobermann nincs a leirásba pedig nekem az van. 10 éve kaptam, hogy vigyázzon rám, és nagyon lökött kutyi lett:D
2006. dec. 6. 13:13
Szálkásszőrű tacskónk van. A jellemzésben tényleg van valami.
2006. dec. 6. 11:00
Véletlenül lett uszkárom,de más fajta kutyát el se tudnék képzelni magamnak!TELJESEM OLYAN MINTHA A KISGYEREKEM LENNE!IMÁDJUK EGYMÁST!Eggyüt alszunk,tévézünk......... szinte mindíg ott van ahol én (olyan mint az árnyékom)még a VC-re is utánam jön!!!!!!!!!!!!
2006. dec. 6. 10:56
Nekem uszkárom van és teljesen igaz rám a cikk!!!!Mondjuk mindíg is, hogy olyan vagyok mint KUTYUSOM sokan mondták!!! :)
2006. dec. 5. 14:27
Nekem francia bulldogom van, és tényleg igaz, amit a bulldogos részhez írtak! :-)
2006. dec. 5. 07:02

Nálunk,egy kis Pekingi Palota kutyus van.Öt megmentettük egy elég kegyetlen utcai árustol..nagyon betegen.Már meggyogyult,s nagyon ragaszkodo lett a családhoz.

Pár honapal ezelött befogatunk mellé egy kis keverék ,valoszinü kidobott kiskutyust.Ök igy ketten a család két kis bohoca:)Imádjuk öket!:))

2006. dec. 5. 01:14
nekem meg egy 6 éves kislány westie-m van! nagyon imádjuk egymást, ha itthon vagyok akkor folyamatosan követ mindenhova!:) és hihetetlen de mindig megérzi h jó kedvem van, vagy bánt vmi, mert mindig úgy alkalmazkodik hozzám: vagy ugrándozik körülöttem és hozza a játékait, vagy nyugiban marad és csak dörgölőzik meg hanyatt vágja magát h simizzem.:) tündéri egy kutyus és rengeteget köszönhetek neki!:)
2006. dec. 4. 16:35

Nekem egy Bischon Havanese kutyusom van.6 éves és kisfiú.Édes kis kutya csak a fajtájához képest visszahuzódó és kicsit vad.

Amugy imádom és ö is ragaszkodik hozzám!

2006. dec. 4. 16:34
Nekem Ír-farkasom van. Imádom! :)))
2006. dec. 4. 16:27
Nekem törpe uszkárom van, kislány 3 éves. Imádom és Ő is imád engem. A kislányom kapta szüli napjára ,de nem foglalkozott vele, és éngem választott.
2006. okt. 28. 16:07
Amilyen a kutya, olyan a gazda - De miért választ valaki egy bizonyos fajtát, mi befolyásolja döntését? Nézzük, mit árul el a kutya a gazdiról!Megszületett hát a döntés: kell egy kutya a családnak! Már csak azt kell eldönteni, keverékkutyust fogadjunk-e be vagy fajtatiszta ebet vásároljunk. A megalapozott döntés érdekében fontos, hogy mindkét lehetőség előnyeit és hátrányait megismerjük. A fajtatiszta kutyákat olyan "térképpel" együtt kapjuk meg, amelyből kiolvashatjuk a fajtát meghatározó jellemvonásokat, vérmérsékletet és egészségi jellemzőket.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook