Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi szerelem fórum

Munkahelyi szerelem (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
4. :Zsuzsi: (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2006. máj. 29. 16:32
szerintem meg lehet házinyúlra lőni. Gondoljatok bele, ha megtalálod életed párját az egy életre szól, egy munkahely pedig... ha már valaki 5-6 évig ugyanazon a helyen van, manapság ritkaságszámba megy.
2006. máj. 29. 16:06
Ajha, házi nyúlra nem lövünk, lehet az a nyúl szeretné, vagy netán én is, DE a többi nyúl... na azoknak nem tetszik, hogy ez a két nyúl mire készül... :)
2006. máj. 29. 15:38

Valami ilyen "közös munka" dolog lehetett a Buci+(nem tudom, hogy hívták a csajt), a Megastar-os Feri+Betti (vagy miszösznek hívják), a Kontor Tamás+Szabó Eszter és úgy mellesleg szinte az összes amcsi filmrendezéskor egymásba habarodott színészkék-színésznőcskék esetében is. Szóval ez a sűrű figyelmeztetés a határokról annyira nem tűnik eredményesnek.

:)

2006. máj. 16. 19:51
Flörtölni szabad, a zaklatást felejtse el!

A közös munka bizonyos értelemben alkalmas arra, hogy az embereket egészen közel hozza egymáshoz. Akik a munkahelyen jól tudnak együttműködni, azok többnyire az ágyban is összeillenek. Ezt a korántsem meglepő véleményt egy amerikai tudóscsoport hozta a világ tudomására. Miközben sűrűn figyelmeztettek a határokra.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook