Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi problémák fórum

Munkahelyi problémák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
20. konacafe (válaszként erre: 19. - Adfa0d8bdb)
2012. nov. 27. 13:19

Mi az, ami miatt megoldhatatlannak latod a helyzetet munkaban?

(amugy besikerulhet egy baba.. ;)

2012. nov. 27. 13:07

Szerintem ne vedd túl komolyan!


Úgy indulj el otthonról, hogy nem barátkozni mész hanem pénzt keresni, és ez is jobb mint a 0 Ft jövedelem!


Munkaidő után legyél a barátaiddal, szeretteiddel, töltekezz belőlük hogy a következő napra legyen energiád!


Azzal hogy ki mit gondol vagy mond ne törődj, gondolj arra hogy X idő és ezek az emberek eltűnnek az életedből, ez csak egy átmeneti időszak!

18. Cilumiluci (válaszként erre: 17. - Adry06)
2012. nov. 27. 13:00
Igen.
17. adry06
2012. nov. 27. 12:59
pinkstar nagyon okos dolgokat irt.
2012. nov. 27. 12:30
Idén ha nagyon rosszul vagy próbálj betegszabit kivenni...de csak óvatosan, nehogy azért is pórul járj, túlóráztassanak utána, vagy kirúgjanak idő előtt. :(
2012. nov. 27. 12:28
Pozitívnak kell lenni, nem vagyun birkák,hogy mindig mindent eltűrjünk, azzal a felszólítással hogy "lehetne rosszabb is". Szerintem keresgélj, mert egy életed van, és ha az egészséged rámegy a munkádra, hiába keresel most pénzt, elmegy majd a gyógykezelésedre. "Nagyon szép" pszichoszomatikus tüneteket lehet produkálni egy idő után. Persze kívüülállóként könnyű beszélni másnak, de egy próbát mindenképp megér a váltás.
14. 06718ca650 (válaszként erre: 13. - 06718ca650)
2012. nov. 27. 12:28
a pénzről meg ne is beszéljünk, más ennyiért fel sem kelne.
2012. nov. 27. 12:27
én csak néha járok gyomorgörcsben melózni. mikor rámjön, hogy mennyire nem vagyok idevaló, más a végzettségem. noha nem nagyon szeretem amit csinálok, mégis néha többet tudok, mint aki ezt tanulta, azt hiszem ez a tapasztalat, de mégsem néznek sz*rba sem. na olyankor erőt veszek magamon, és azt mondom, hogy nyalják ki a s*ggem ha hagyom, és nem foglalkozom velük. ne menj tönkre senki miatt, kapcsold át az agyad, mert ők nem fognak változni.
2012. nov. 27. 12:25
Ezt neked kell eldöntened... nem tudom milyen végzettséged van és, hogy hol dolgoztál eddig, van-e tapasztalatod stb, de azt biztosan tudod, hogy a nem könnyű munkát találni szlogen nem elcsépelt sajnos. Baromi nehéz.
2012. nov. 27. 12:24
Köszönöm, keresek, de sajna még nincs semmi kilátásban. Most voltam nemrég majdnem 1 hónapig itthon, szóval, az nem jó. De igyekszem kitartani, az már nem olyan sok...
2012. nov. 27. 12:20

Ha januárban el akarsz jönni, akkor ez lebegjen a szemed előtt?

Van már más, ahova menni fogsz? Ha igen, akkor beszélj a háziorvosoddal, és írasd ki magad. Még az is jobb, mint az állandó gyomorgörcs, pláne az ünnepek előtt.

Ha nincs, keress addig is.

Én is állást keresek, tudom, mennyire nem könnyű, de kitartás!!

2012. nov. 27. 12:17
Januárban szeretnék eljönni, de addig is ki kell valahogy húzni, csak már nem tudom mit tegyek. :( Olyan helyen vagyok, ahol sokan vagyunk, és így annyira nem alakult ki "baráti" kapcsolat, ami még leginkább az, az is inkább felületes, mert ritkán vagyunk egy műszakban. A közvetlen felettesemnek alapból nem vagyok szimpatikus. Ha lehet kerüljük egymást, csak hát nem lehet nagyon.
2012. nov. 27. 12:13

Nekem is volt ilyen munkahelyem. Mikor már szombat este gyomorgörcsöm volt, hogy már csak egy nap itthon, és aztán meló...én sem akartam kilépni, mert ugye hogy lesz munkahelyem? De már a családom sem bírta nézni, és ők mondták, sőt felszólítottak hogy hagyjam ott, ne tegyem tönkre magam.

Megtettem. S egy hónap múlva találtam is munkát. Nem akarom beledumálni, hogy ilyenkor az élet kárpótol, de valami ilyesmit éreztem. Igaz, akkor még nem volt ekkora munkanélküliség......ma, egy gyerekkel, egyedül, már nem lennék ilyen bátor....

2012. nov. 27. 12:11
Régen nekem is volt gyomorgörcsös munkahelyem,nem is mradtam ott,még próbaidő alatt kiléptem,igaz akkor még nem volt ekkora munkanélküliség.Jól meg kell gondolni de mindenestre ne akarj nyugtatókon élni vagy gyomorfekélyt beszerezni.
2012. nov. 27. 12:09
Tudom, hogy nem egyszerű, de jó ha mindennap gyomorgörcsel mész be?! előbb utóbb magaddal szúrsz ki mert így összeszedhetsz valami betegséget, megéri?
2012. nov. 27. 12:08
Ha semmi nem jó akkor hagyd ott,az egészséged ne menjen tönkre.Nekem sem 100-as minden itt ahol vagyok,de utálat és gyomorgörcs nincs,így tűröm azokat a dolgokat amik nem tetszenek,legfőképp a fizetést,igaz az is viszont hogy töröm a fejem más dolgokon,sajét lábra álláson.Van erre lehetőséged?
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Loreen76)
2012. nov. 27. 12:08

Hónapokig küzdöttem valami hasonlóval....

Az nem jó, ha mindenki utál. Hogy érted el ezt a "poziciót"?:)


Jó lenne, ha valakit keresnél a kevésbé utálatos kollégák között, akivel esetleg hasonló a habitusotok....

2012. nov. 27. 12:05
Jó csak hát tényleg nem egyszerű, főleg így karácsony előtt... :(
2. adry06 (válaszként erre: 1. - Loreen76)
2012. nov. 27. 12:03
Én is voltam pont ilyen helyzetben. Fogtam magam és kiléptem. Minek tegyem tönkre magam ha se a meló, se a kollégák semmi nem jó?!!Persze örülni kell ha van munkahelyed, de azért ne tedd tönkre magad!!!!
2012. nov. 27. 11:59

Sziasztok!

Mit lehet tenni ellene, ha az ember úgy megy be melózni, hogy gyomorgörcse van, mert utálja a főnöke, a kollégákkal sincs meg az a megfelelő szimpátia, a munka sem az igazi, azon kívül, hogy cserélje le, mert ugye manapság örülni kell, ha van valami, újat találni nem könnyű... Nos?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook