Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyemen minden évben, decemberben kijelentenek, áprilisban vissza, normális ez, hogy lehet ilyet csinálni? fórum

Munkahelyemen minden évben, decemberben kijelentenek, áprilisban vissza, normális ez, hogy lehet ilyet csinálni? (tudásbázis kérdés)

1 2
11. krizsanevi (válaszként erre: 10. - Lizabella)
2008. nov. 27. 14:24
Azokat az embereket össze kell szedned, akikkel ugyanígy elbántak, és akkor mindannyiótok pere egy füst alatt lemegy.
2008. nov. 27. 14:22
Mi az a pertársaság?
9. krizsanevi (válaszként erre: 8. - Lizabella)
2008. nov. 27. 14:21
Szintén a munkaügyi bíróságot ajánlom. Kell keresned egy munkajogászt, de minél előbb. Alakítsatok pertársaságot.
8. lizabella (válaszként erre: 7. - Krizsanevi)
2008. nov. 27. 14:17
4 évig dolgoztam egy munkahelyen.Tőlem mindig levonták a magánnyugdíj összegét(a fizetésipapírral tudom bizonyítani),de be már nem fizették,tehát magyarul lenyúlták azt a pénzt.Ezt több emberrel megcsinálták.Nekem most tartoznak háromszáz valahány ezer forinttal.természetesen jó magyar szokás szerint csődöt mondtak(felszámolás alatt van a cég.Persze más néven élnek mint hal a vízben.Minden a gyerekeik nevén van.Hiába indítanék polgári peres tárgyalást nincs semmi a nevükön.MIT LEHET ILYENKOR TENNI?
7. krizsanevi (válaszként erre: 5. - Lizabella)
2008. nov. 27. 14:14
Írd le, ha tudok segítek.
6. krizsanevi (válaszként erre: 3. - Mikulásné)
2008. nov. 27. 14:14
Nem normális. Ezzel nyugodtan el lehet menni a munkaügyi bíróságra, de gondolom nem akarod elveszíteni a munkahelyed, ezért nehéz az ilyen helyzet :(
5. lizabella (válaszként erre: 2. - Krizsanevi)
2008. nov. 27. 14:12
Sziasztok.Engem is érdekelne valami,esetleg ha leírom nekem is tudsz segíteni?Köszönöm Anita
4. kiscsirke (válaszként erre: 3. - Mikulásné)
2008. nov. 27. 14:11
Ez nem törvényes. Azért csinálják, mert nekik így jó. Neked meg...
2008. nov. 27. 14:10
Leirom mi a gondom,8-éve egy munkahelyen dolgozok,mindenévben,Decemberben kijelentenek,Áprilisban vissza,normális ez hogylehet ilyet csinálni?Lassan bedilizek a családommal együtt(Hajön a December)Mittehetnék?
2008. nov. 27. 14:07
Szia! Ezt tanultam, tanulom, ha tudok, segítek.
2008. nov. 27. 14:01
Munkajogi dolgokkal kapcsolatban segitséget szeretnék kérni.Jogász, Ügyvéd, Tanácsadó!!!?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook