Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munka vagy szerelem? fórum

Munka vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
51. a14deb9047 (válaszként erre: 47. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 09:32
A prostituáltként nem érzed magad kiszolgáltatottnak?
50. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 06:33
Pénz!!! Bár ha már külföld, akkor mással is jól keresnél, nemcsak k.válkodással, félre ne érts, nem ítéllek el, tudom, hogy sokan csinálják ezt és azt is hogy rövid időn belül nagyon sok pénzt lehet keresni vele, de talán egy kicsit veszélyes és idő előtt ki is éghetsz. A pasit hagyni kéne a fenébe...szerintem. Ha ő feltételeket szab, akkor szabj te is.
49. 22342e0151 (válaszként erre: 27. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 06:15

Én nem elitéllek, hanem nagyon-nagyon sajnállak.

Mert az beszédesebb számomra, hogy ujból visszakerültél a prostitucióba, ahonnan már egyszer kijöttél, mint, hogy bármit is mondj..

2011. ápr. 8. 01:59

Mindenesetre köszönök minden hozzászólást! Ha valakinek még van véleménye, szivesen veszem!!

Jó éjt!

47. Lénababa2008 (válaszként erre: 46. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 01:22

Kutyus van, imádja, gyereket nem szeretnék a közeljövőben...Anyagilag tudnánk kezdeni valamit közösen (igaz a mai világban ez nagyon nehéz).

Engem nem kell eltartani én nem is érezném magam jól és kiszolgáltatott sem szeretnék lenni...

Basszus de ő kell nekem!!!

46. 07c4794583 (válaszként erre: 44. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 01:02

Hát ezzel abszolút visszavághatsz neki, ez teljesen jogos. De ha neked a boldogsághoz havi négyszázezer is kell, meg ő is kell, attól még nem csaphatsz az asztalra, hogy jó, akkor nem csinálod, de akkor költözzetek össze és fizessen neked, mindent, amire szükséged van. Képzelem, milyen arcot vágna...


Neked a nagy lóvéról kéne lemondani, neki meg a lóvéról is meg a békés állóvízről is, amiben él. Ha mindketten ragaszkodtok ahhoz, hogy nem mondotok le semmiről, akkor egy hosszú élettársi közösség, vagy házasság is elbukna ugyanezen. Lehet, hogy pont ez a feleség titka.

45. 07c4794583 (válaszként erre: 43. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 00:54

Olyan a 22 év, hogy a másik ember olyanná válik, mint a kezed, meg a lábad. Nem is veszed észre, hogy ott van, de ha nem lenne, gyökerestül megváltozna, felfordulna az életed. Egy ilyen óriási bizonytalanságba minél idősebb valaki, annál kevésbé mer beleugrani..


Pluszban gondolhatja rólad, hogy te majd tuti gyereket akarsz, meg ilyen nyaralást, meg olyan kiskutyát, meg új cuccokat - hogy ugye a pénz miatt mire adtad a fejed, az ezen a sejtésen épphogy nem segít -, és hogy nem elég, hogy elvesztené a fele vagyonát, még utána a te igényeid is ki kéne elégítenie, amik ebben a korban a lehető legmagasabbak ugye. És mivel ő már végigcsinálta az egészet egyszer, az évekig ordító kölyöktől kezdve a najó megveszem az asszonynak azt a tetves turmixgépet-ig, nem biztos, hogy van ehhez kedve.


De ezek csak az én földhözragadt meglátásaim :)

44. Lénababa2008 (válaszként erre: 42. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 00:54

Igen ezek az érveim.

És az "érvágásos dolog"-ban is igazad van! Ez így van! De hogy várja el, hogy én változtassak ha ő nem? 8 hónapja egy helyben toporgunk. Én léptem, neki negatív irányba....de mire várjak? Meddig?

Mondjuk ezt ő is mondhatja, hogy mire fel lépjen a biztosból a lehet jobb de bizonytalanabba. Nem jó kedvemből csinálom én sem ezt a munkát, de nem fogok elmenni havi 80-100 e forintért gürizni...

Igen inkább kiadom a testem...

43. Lénababa2008 (válaszként erre: 41. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 00:48

Nagyon sokat beszélgetünk!!! és már vagyunk olyan viszonyban, hogy tudjam a vágyait!!!! Kimondjuk a dolgokat!!! :) Nagyon romantikus tud lenni!! :)

Én utáltam ezt régen, de vele olyan más.....Vele még az is jó ha fekszünk az ágyon és csak nézzük egymást csöndben az is jó!!! Nincs kiégve...sőt...:)

Szerinted az idő ennyire össze tudja kötni az embereket??? Az én káromra...:(

42. 07c4794583 (válaszként erre: 40. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 00:46

Hát ahogy én a pasikat ismerem, megmondom őszintén, megértem, hogy kiakadt a munkádon. Nem azért, amiért a csajok többsége itt, hogy erkölcstelen, meg fúj, hanem szerintem egy pasinak az rohadt nagy érvágás az egóján, hogy más is használja a neki fenntartott létesítményeket :o)) na érted. Nem tudom, mennyire ismered a férfiakat, de szerintem egy macsósabb típusnál ez totál válóok lehet.


Lehet, pont ezért nem is erőlteti ezt a válásügyet. Lehet, az ő szemében "megmérettettél, és könnyűnek találtátattál".

Mit reagál az érveidre, hogy mondjuk havi 200 bruttóból sose lesz lakásod meg kocsid? Gondolom, ezek az érveid.

41. 07c4794583 (válaszként erre: 39. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 00:38

De lehetséges, de ezt ő így kimondta? Tudsz az "álmairól"? Vannak neki?

Én akit ismertem ilyenkorú, az éjszakában mozgó kemény legények inkább kiégettek voltak, mint nagy álmodozók... de nem akarok általánosítani, nem tudok rólatok semmit.

40. Lénababa2008 (válaszként erre: 38. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 00:35

Igen van egy lánya, de már nagy. Ő is ezt mondja, nekem, hogy a vagyonmegosztás is hosszadalmas cécó lenne. Nem tudom mit higgyek, vagy mit nem....

Még fiatal vagyok az igaz, de érzem, hogy ez nem csak egy fellángolás....:) Sokkal több....

39. Lénababa2008 (válaszként erre: 37. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 00:33

Olyanokat írsz nekem ami tényleg elgondolkodtató!

Nagyon inteligens embernek tartalak, úgy tudod megfogalmazni a dolgokat is, hogy azzal ne bánts meg, de mégis rájöjjön az ember a lényegre!!! :)

Nagyon sok mindenben igazat adok neked! Egyedül a konyhai dolgokban nem, mert ott én is kiteszek magamért! :) :) Imádja a főztömet és imádok neki főzni.

Olyan nem lehetséges, hogy én viszont az olyan álmait váltom valóra amit még soha senki és velem olyan dolgokat él meg amit még soha senkivel?

Szerintem ez is nagyon fontos!!!

2011. ápr. 8. 00:32
és ha mégis igaz, amit mond, lehet, évek, mire eljutnak a válásig, meddig akarsz várni? inkább egy olyan ember kéne neked, aki úgy fogad el, amilyen vagy. tehát a hát hogymondjam kissé szokatlan munkáddal együtt. nem egy jó öreg, házas pali - gyerekei is vannak? -, aki valószínű szívja a fogát, mert 15 év után az egész vagyont ugye el kéne felezni, vagy nincs is gáz otthon, csak vetít neked. és közben még feltételeket szab. hát nem tudom.
2011. ápr. 8. 00:25

Szerintem abban is naiv vagy, hogy egy vele nagyjából egykorú nővel egész másképp tud beszélgetni, főleg, ha ennyire sok időt töltöttek együtt, ennyire ismerik egymást, meg főleg az életet.. egy 15 évvel fiatalabb ember nem nagyon tud olyan szellemi partner lenni, akit még az álmai hajtanak, az ideológia vagy az illúziók...


De persze sokkal kívánatosabb a frissesége mind külsőleg, mind belsőleg, de azért nekem van egy olyan sejtésem, hogy az asszonynak vannak vitathatatlan előnyei, ha nem is az ágyban, a romantikában vagy az érzelmekben, de lehetnek a toleranciájában vagy akár a konyhában. Valaminek kell ott lennie, amitől még mindig tartja azt a nőt. Nem vagyok benne biztos, hogy olyan rémes az a kapcsolat.

2011. ápr. 8. 00:19
Basszus miért ilyen nehéz?! De ha nem szeretne akkor már ő is elhagyott volna! Vagy túl naív vagyok??? Még minid?????
35. Lénababa2008 (válaszként erre: 34. - 91fc1792b4)
2011. ápr. 8. 00:15
Sajnos ezt én is tudom! Hülye lenne velem lakni, amikor így is megkapja a dolgokat tőlem. Csak tudod ha tőlem majd nem, mert megunom akkor majd jön egy új akitől ismét... De persze az embernek mindig a rossz kell...
34. 91fc1792b4 (válaszként erre: 33. - Lénababa2008)
2011. ápr. 8. 00:11
A megszokás nagy úr...néha nem csak a pasik nem változtatnak a számukra nem annyira jó helyzeten. Megszokták, kényelmes, miért állna tovább...ha még máshol azt is megkapja, amit otthon nem.
33. Lénababa2008 (válaszként erre: 31. - 07c4794583)
2011. ápr. 8. 00:09
Azért fontosabb, mert találtam benne egy olyan embet aki külsőlegeg, belsőleg és mindenhogyan bejön nekem és szerelmes vagyok belé. Szerintem igen az én oldalamról erősebb, hiszen ha annyira szeretne már együtt laknánk! Ha valakit én nem tudok elviselni, vagy nem érzem jól magam vele nem élek egy lakásban vele.....Nem értem a pasikat!!! :(
2011. ápr. 7. 23:50
egyébként itt még neked kéne zsarolni őt, hogy ha nem hagyja ott az asszonyt, akkor lelépsz. vagy kettőtök közül te akarod jobban ezt a kapcsolatot? mert akkor az bukta lesz így is vagy úgy is. legfeljebb később...
2011. ápr. 7. 23:48
Ha ennyire anyagias vagy, hogy a komoly pénz - mert lássuk be, nem annyit keresel, mintha a mekiben güriznél, és itt bizony ez a lényeg - jobban érdekel, mint az önbecsülésed vagy a megítélésed, a lelki békédről nem is szólva, akkor nem értem, miért lenne a feleségi vagy élettársi státusz fontosabb, mint az a bizonyos $$$. Nem lehet egyszerre két esküvőn táncolni, ahogy a német mondja. :)
30. 91fc1792b4 (válaszként erre: 29. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 23:31
Az nem lehet, hogy ez csak egy ürügy, hogy le tudjon rázni? Ha tudta, hogy foglalkoztál ezzel korábban is, nem hiszem, hogy ez most olyan traumaként érte.
29. Lénababa2008 (válaszként erre: 24. - Korteforma)
2011. ápr. 7. 23:18

Igen tudta....Ezért nem értem....:(

Ez biztos nagyon rossz érzés lehet, hogy akit szeretsz ahoz más is hozzányúl... Ha viszont abbahagyom felélem a pénzt amit eddig félreraktam és ha elhagy engem majd egy másik lányért akkor kárba ment minden amiért eddig szenvedtem. Nagyon nehéz.... :( Utálok felnőtt lenni!!!

28. Lénababa2008 (válaszként erre: 22. - Olgica-01)
2011. ápr. 7. 23:14
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!! Sokat segített!!! :) Neked is szép estét!!! :)
27. Lénababa2008 (válaszként erre: 19. - 22342e0151)
2011. ápr. 7. 23:11
Tudom! :) Sokan elitélik, de nem érdekel! Nem volt aki támogasson ezért nem tudtam olyan iskolát elvégezni..... Ezért akarom magamnak megtremteni!!
26. Lénababa2008 (válaszként erre: 18. - 22342e0151)
2011. ápr. 7. 23:09
Én mondtam el!! Mert eg tudta volna és az sokkal rosszabb lett volna....:(
2011. ápr. 7. 22:51

Hogy mivel keresel pénzt a Te dolgod, bár azt gondolom, hogy fiatal vagy, biztosan lenne más módja is annak, hogy jövedelmed legyen.

A pasi szerintem nem fogja elhagyni a családját, neki az túl kényelmes, még akkor is, ha nincs a feleségével semmi. Nem hiszem, hogy a munkád miatt el fog hagyni, kell neki valaki, amit megkap, amit az asszonytól nem.

24. korteforma (válaszként erre: 1. - Lénababa2008)
2011. ápr. 7. 22:45

Ha jól értem, ő mikor megismert, akkor is tudta, hogy nem hétköznapi foglalkozást űzöl...

Az ilyen pasik mind arra panaszkodnak, otthon nem kapnak meg valamit, de elválni nem szoktak. Legalábbis amilyen esetekről én hallottam.

2011. ápr. 7. 22:43
Azt javaslom,ha a munkát nem akarod otthagyni,keress más független pasit,akinek ezt a dolgot nem mondod el soha,mert ritka aki ezt elnézi.Ugyanis ha vele maradsz,koránt sem biztos hogy otthagyja a családját,és akkor a pénzed is ugrott,mert miatta elvileg abbahagyod.Ha viszont nem hagyod abba és ez mellett együtt maradtok,akkor számíts rá hogy minden egyes összezörrenésnél ezt felhánytorgatja,hiába nem angyal ő se.
2011. ápr. 7. 22:33
Az,hogy mit csinalsz,a te dolgod,gondolom nincs olyan csaladi hatered akik tamogatnak,se lelkileg se anyagilag,s ha egyedül van az ember,bizony belefut,raszanja magat ilyen dologra,elöfordul.Nekem az a velemenyem,hogy vannak ,leteznek prostik,2 fajta,az eggyik ingyen kedvtelesböl csinalja,a masik penzert,mert...kenyszer,sok penz remeny e stb.Eggyik se jo,de az ingyen prostikat,en meg jobban elitelem,mint aki penzt kap erte.Na,erröl ennyit.En biztos nem itellek el azert amit csini!A pasirol meg annyit,hidd el nem fogja elhagyni a feleseget,neki jo igy ahogy van,a meleg feszek,amit megszokott,igy kenyelmes neki,nem fog lepni!Persze,hogy beleszol mit csini,mert nem akar rajtad osztozkodni,ugy,hogy elötte lehet fel oraval,massal "dugi-mugi" azt meg vele.Elhagyni ne para teged sem fog,mert friss,es üde vagy gond.a felesegehez kepest,atraktiv stb.amitöl a felesegetöl nem kap meg megkaphassa töled.Nem hülye,hogy egy ilyen kapcsit eldobjon.Kisse hosszura sikeredtem,de hidd el sajnos igazam lesz,idövel majd rajössz.Amugy kellemes estet kivanok.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook