Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munka után mit lehet csinálni, hogy ismerkedjek? fórum

Munka után mit lehet csinálni, hogy ismerkedjek? (beszélgetős fórum)


22. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Ms_Daisy)
2019. márc. 29. 06:47
... persze h megakarod állni a helyed ! csak ne ennyire görcsösen akarj megfelelni a munkahelyeden , mert így belesavanyodsz előbb utóbb , ha nem tudsz közbe kicsit lazítani is :( nincsen valami kedvenc időtöltésed ? hobbid ? a közös érdeklődés könnyebbe összehoz embereket :)
21. Ms_Daisy (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2019. márc. 28. 21:52
Csak még nem tudom mivel teljen a hétvége. Takarítani kellene meg a téli ruhákat elrakni. Vékonyakat előszedni de ezek nem kikapcsolódások. Habár nekem az meg nekem ez a pihenés ha végre nem kell sehová menni
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Ms_Daisy)
2019. márc. 28. 20:41

Helyes!

Ne a te hátadra tervezzék az elmaradások behozását.

2019. márc. 28. 20:11
Ma a főnököm megkérdezte vasárnap be tudok-e menni dolgozni? Mert sok az elmaradása a cégnek és azt vasárnap le lehet dolgozni. De én azt mondtam hogy már programom van de elég rossz érzés hogy nemet mondtam meg lehet meg is sértődött. De tényleg fáradt vagyok már
18. 62a68b71bb (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. márc. 28. 18:04
Ne akard gôrcsôsen. Jôn az ha itt az ideje. Ělvezd a singli lětet
17. Bolimekurac (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2019. márc. 27. 22:01
Fala na Boze - azaz hál' Istennek!! Én mindig csak becumiztamam bár egy hét alatt 3 csaj a Dunapartont nem rossz trófea :) De valljuk be: inkább kényszerű és sivár, mint tarolás. Pont.
16. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Bolimekurac)
2019. márc. 27. 19:46
De működik. Már 1 éve és 3 hónapja együtt élünk. ;)
15. Bolimekurac (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2019. márc. 26. 21:59
Sejtettem :P
14. gabbbicica (válaszként erre: 13. - Ms_Daisy)
2019. márc. 26. 21:55

Nekem is volt legalabb 30 nagyon rossz randim tarskeresorol, de inkabb tobb. A 32 pedig bejott.


Vszinu azonban, hogy olyan tipust keresel, akiknek te nem jossz be.


Amugy milyen pasit keresnel? (Kor, erdeklodes)


Mert vszinu pl h egeszseges eletmodot es turazast kedvelot nem a sarki Mekiben fogsz talalni.

2019. márc. 26. 20:26
Én nem akarok társkeresőzni mert volt már onnan randim de nagyon rossz volt.
12. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. márc. 23. 21:30

Társkereső.


Szerintem max az egyetemista bulik az utolsok, ahol meg kapcsolatot lehet talalni.


A 30+ korosztalyu ferfiak jelentos resze a szorakozohelyeken egyejszakas kalandot keres es foglalt.


Esetleg szoba johet meg az edzoterem.

11. Ms_Daisy (válaszként erre: 7. - 184481d874)
2019. márc. 23. 21:11
Igazad van azzal amit írsz. Érzem a bele fásulást hajnalban vagy éjjel felébredek nem bírom magam kialudni. Csak ha nyugtatót szedek be
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Ms_Daisy)
2019. márc. 23. 21:08

Hétvégén nem vagy társaságban ott sem.

De az egészségeddel játszanak, nem lenne szabad!

9. Ms_Daisy (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. márc. 23. 21:06
Már tényleg azt fogom csinálni mert ez nem jól van. De közben meg nem bírok nemet mondani mert meg akarom a helyem állni. A munkahely az életem csak ott vagyok társaságban
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - 184481d874)
2019. márc. 23. 21:05
Jól mondod! 😃
7. 184481d874 (válaszként erre: 4. - Ms_Daisy)
2019. márc. 23. 21:04
Bocsánat ,hogy ismeretlenül tanácsot adok.A hétvégi munkát saját bevallásod szerint azért vállalod el,mert nincs programod.Ez semmiképpen sem helyes.Minnél jobban múlik az idő,annál fásultabb és fáradtabb leszel.Kezdeményezzél vagy a munkatársak között vagy itt a Hoxán.Vannak partnerkereső portálok,számtalan.Vannak ismerőseim akik a párjukat ott találták meg.Önbizalmadat kell erősiteni.Nagyobb városokban vannak randipresszók.Járj ismeretterjesztő előadásokra és más hasonló vagy általad érdekesnek itélt előadásokra.Vannak hétvégi buszos utak,számtalan,elérhető áron.De meggyőződésem ,hogy a gondolkodásodon kellene változtatnod,bizzál magadban.Ha a munkádban ilyen eltökélt vagy akkor ez sem lesz nagy feladat,ha elhatározod.Minden jót neked!
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. márc. 23. 20:47
És igenis, utazz el, csinálj egy hétvégi kis kirándulást! Egyedül! És érezd jól magad!
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Ms_Daisy)
2019. márc. 23. 20:40

Az nem létezik, hogy az a munka ne várhatna meg egy rendes munkanapot.

Neked is lenne mozi meg buli, meg utazás, de rád kaptak.

Legközelebb hazudj valamit, ha másképp nem megy.

4. Ms_Daisy (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. márc. 23. 20:38
Már mostanság aludni sem bírok mert arra gondolok mennyi munkám van és mi vár majd ha bemegyek. Meg aztán azért vállalok hétvégi munkákat mert nekem úgysincs program. Mert másoknak mozi programjuk van vagy bulizni mennek. Vagy elutaznak
2019. márc. 23. 20:33
Én a neten szedtem össze. ;)
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2019. márc. 23. 20:28

Ha fáradt vagy, akkor pihenni kell, nincs mese.

De nem is kellene talán ennyit dolgoznod.

2019. márc. 23. 20:16
Mostanság sokat dolgozok néha már szombat és vasárnap is. Ha meg szabad napon vagyok főzök-mosok-takarítok. Megnézek 1 filmet és oda haza pihenek. Se időm se erőm nem volna még sétálni menni se nem hogy bulizni vagy színházba. De akkor hogy legyen pasim? Folyamatosan fáradt vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook