Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Multivitaminok. Melyiket érdemes szedni? fórum

Multivitaminok. Melyiket érdemes szedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jan. 15. 16:08
Eddig Centrumot szedtem, nagyon meg vagyok vele elégedve. Régebben próbáltam a Supradint, de annyira nem jött be éhes voltam tőle. Most még minden reggel Aloe vera gélt iszom.
4. 7130b15964 (válaszként erre: 5. - JAZMIN001)
2007. jan. 15. 16:01

"ÉS EZEK NEM AZ ÉN SZAVAIM, HANEM LENKEI DOKTORÉ!!!!"

Kitaláltuk:)

2007. jan. 15. 15:41

Pár éve vettem 1-2 dobozzal: Natures Edge Woman's Daily multivitamin+Iron, Calcium and Zinc.Fáradékony voltam, ideges. Mindenesetre nem ártott.

A Béres-cseppeket nem szerették a gyerekeim "fémes" íze miatt. A gyerekbetegségeken így is átestek.


Azóta C-vitamint és élesztőtablettát szedünk időszakosan.

2007. jan. 15. 14:33
Nekem a Cenrum volt a legjobb, a Supradynnek semmi hatása nem volt,az Activaltól meg állandóan aludni meg enni akartam. Ráadásul olyan szinten bealudtam tőle, hogy rendszeresen elkéstem reggel mert egyszerűen meg se hallottam az óracsörgést.
2007. jan. 15. 14:31
Tavaly végig csináltam egy Béres Csepp kúrát, az nagyon jó volt. Centrumtól dundultam, Supradint is szedtem, az jó volt. Most cápamájolaj kapszulát szedek nagyjából 3 hónapja, eddigi legjobb, teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem multivitamin, hanem immunrendszer erősítő.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook