Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Multivitamin vélemények. Melyiket igen és melyiket nem? fórum

Multivitamin vélemények. Melyiket igen és melyiket nem? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. márc. 28. 08:20

Mi a családban Jutavit vitaminokat eszünk, ha eszünk. Jók, nem csinálnak gyomorégést.


Egyébként én is a változatos táplálkozás, nagyon sok nyers zöldség és gyümölcs és legalább napi 1,5-2 liter tiszta víz elfogyasztását javaslom.

19. 471a3ef191 (válaszként erre: 1. - BB-ka)
2017. márc. 28. 07:48
Sajnos nem ismerem. A Centrum-ot próbáltad már?
18. Lonna4 (válaszként erre: 1. - BB-ka)
2017. márc. 28. 05:54
En azt szedem évek ota. Egy giga fogyókúra alatt is azt szedtem, nem lettem beteg es azota is azt szedem. Nekem bevált en ajánlom. Évek mennek el hogy nem vagyok beteg. Megfázás influenza elkerul
2017. márc. 28. 00:53

"Az étel gyógyszer és a gyógyszer étel!"


/kínai közmondás/


***


"Táplálékod legyen gyógyszered, s a gyógyszered a táplálékod."


/Hippokratész/

16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 14. - OverSize)
2017. márc. 28. 00:50

A bőr többnyire azért betegszik meg, mert nincs BELSŐLEG a szervezet hidratálva!


Én csináltam régen egy tesztet, hogy az átlagnál több vizet ittam, úgy kisimult az arcom hogy nosza! A karikák is eltűntek, mintha kozmetikusnál jártam volna.


Ha bemész a bőrgyógyászatra, ott is ki van írva (remélhetőleg - nem nagyon mondják) hogy minden bőrbetegség alapja a száraz bőr! És az a poén, hogy külsőleg a víz is szárít, hát még a szappanok, kozmetikumok!


Ezért van az, hogy BELÜLRŐL HIDRATÁLUNK (sokan nem tudják hogy vízhiányban szenvednek)!


Általában minél vízhiányosabb valaki, annál többet eszik, főként szárazat, kalóriadúsat!


A zöldség és gyümölcsnek is magas a víztartalma, ezért sikeres sok szempontból. Plusz még a vitamintartalom, amivel védi a szervezetet.

15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - BB-ka)
2017. márc. 28. 00:38

Multivitamin?? Évek óta nem ismerem. Én leszámoltam velük, úgy gondolom.


Pár napra elhagyod a normális kaját, és 1-2 napig zöldség-gyümölcsöt fogyasztasz.


Ezt akár heti rendszerességgel is meg lehet oldani.


Na, az tuti multivitamin, nem ezek a mindenféle "csodabogyók"!


(Ja, és nagyon ritkán vagyok beteg! Túléltem az influenzás szezont.)

2017. márc. 27. 23:08

Most ezt szedem: Scitec Mega Daily One


Ettől végre elhalványodtak a szemem alatti barna karikák, a bőröm is szebb lett és a hajam sem hullik. Energikusabb is vagyok.

Persze emellett igyekszem egy normális étrendet is tartani.

13. BB-ka
2017. márc. 27. 22:08
Köszönöm :)
12. Judit36 (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2017. márc. 27. 21:32

Uh, lehet, hogy nem feltétlenül mesterségesen előállított "dolgokat" kellene bevinni, azokból kerül belénk elég. Hanem megkeresni, melyek azok, amelyek kizárólag természetes alapanyagból készültek és azokat nyomatni.

Én csak ezeket fogyasztom.

11. massalhangzo (válaszként erre: 10. - BB-ka)
2017. márc. 27. 21:20

hat a mai zoldsegekben, gyumolcsokben azert joval kevesebb a vitamintartalom, raadasul ha gyengult az immunredszered, az emesztesednel is gond lehet. mindenkeppen erdemes vitaminokat szedned, mert ha kevesebbet is hasznositasz, a keves meg mindig tobb mint a semmi


ma mar nagyon sok keszitmeny van, olyat neznek a helyedben, amiben a leheto legtermeszetesebb formaban van sokfele vitamin, asvanyi anyag, tapanyag. erdemes omega-3-at, Q10-et, ilyesmiket is szedni


ha kicsit felturbozod magad, jobban is fog hasznositani a szervezeted

10. BB-ka (válaszként erre: 9. - Massalhangzo)
2017. márc. 27. 21:04
szerintem valahogy nem hasznosít a szervezetem, mert mindennap eszem zöldségeket és gyümölcsöt is......nagyon szeretem ezeket, nyersen mindent, mégis most......
9. massalhangzo (válaszként erre: 1. - BB-ka)
2017. márc. 27. 21:02

nem tudom, hogy lehet egy vitamintol hajhullas, esetleg ha olyan adalekanyagok vannak benne. a legtobb multivitamin artani nem art, de nem is hasznal. az ilyen centrum, beres es tarsai nemigazan ernek semmit, nincs meg bennuk a valos napi szukseglet, es nem jo a felszivodasuk


probalj minel termeszetesebb alapanyagu, hatasos keszitmenyt valasztani, ha nincs ra nagy keret, akkor esetleg vitaking, biotech, ilyesmit

8. túrógombócka (válaszként erre: 7. - BB-ka)
2017. márc. 27. 20:58

a citromlében minimális C vitamin van, más nem nagyon.

a multivitamintól, azt vettem észre, jobban bírom a terhelést és a bőröm is szebb.

2017. márc. 27. 20:57
Az a furi, hogy beteg nem voltam még idén, friss csavart citromlevet iszok hónapok óta reggelente, most pedig övsömöröm lett.?????? Ezért mondták, hogy le van gyengülve az immunrendszerem, szedjek vitaminokat. Értetlenül olvasgatok utána most.
2017. márc. 27. 20:54

ôsztôl tavaszig évek óta Centrum silvert szedek;

semmit nem szedtem össze, nem támadott meg semmi

5. túrógombócka (válaszként erre: 3. - BB-ka)
2017. márc. 27. 20:50

én egy Multivitamin for Women nevűt szedek idén, plusz C és D vitamint.

beteg nem voltam.

4. e8da813d29 (válaszként erre: 3. - BB-ka)
2017. márc. 27. 20:49

Érdemesebb jó minőségűt venni.

Van a neten az internetpatika, ott pl. ki lehet fogni fél áron Centrumot.

3. BB-ka (válaszként erre: 2. - Katinkaboszi)
2017. márc. 27. 20:45

Igen, igen, de az az igazság, hogy olyan drága gyógyszert írtak fel, hogy annyira meglepődtem.....fizetés után "menekültem" a gyógyszerárból :) Most nézegetem, hogy mit kellene venni és erről azt írják, hogy hajhullást okoz :(

Most nem tudom szedjem-e , vagy dobjam ki ??? :)

2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - BB-ka)
2017. márc. 27. 20:42

Az ilyeneket főleg a patikában érdemes a gyógyszerésztől megkérdezni.

De a Béres multi, már csak azért is, hogy hazai termék, jobb lenne, mivel a magyar ember vitaminszükkségletét ők jobban ismerik.

Ez szerintem ahány ország, annyi féle dolog jut a szervezetben, mivel a földje az adott helynek teljesen más.

Ez kerül a növényekbe, gyümölcsökbe, zöldségekbe, ezért kell az itthoniban jobban bízni.

2017. márc. 27. 20:33
Sziasztok. A véleményekre lennék kíváncsi. Azt mondta ma az orvos, hogy jó lenne ha szednék multivitamint pár hétig. Hirtelen , nem utánanézve , egy Rossmannba mentem be és vettem egy saját terméket. Most olvasom róla a véleményeket és sajnos nem jókat :( . Esetleg valaki? Szedte már? Ismeritek? A neve A-Z Depot multivitamin. Köszönöm
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook