Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
2009. febr. 9. 21:12
nincs mit..szerintem pihentess,en a helydben elmennek aegy körmöshöz aki ilyen estben tud neked ra rakni üvegszalat ami vedi a körmöcskedet...de ez nem müköröm csak egy reteg üvegszal amit raepit!es igy jobban elviselhetö aamig helyre nem jöön,amugy aköröm teljes lenövesi edeje 3honap..3honap utan szep egeszseges körmed lesznek...es megnyugtatlak most nekem sincs es kicsit most jo is h. pihentetem..:)sajna nincs döm megcsinalni..:(
681. bzanna
2009. febr. 8. 22:12
Ja, a mai bibikhez hozzáteszem, h a körmeim tövig le vannak reszelve...
680. bzanna
2009. febr. 8. 22:11
Óriási segítség vagy zuzu, köszönöm szépen a gyors reagálásodat. Igen, sajna mindenki azt mondja, h pihentessem a körmeimet, de félek, h mélyebben visszahajlik és őszintén szólva csupasznak érzem magam és még fáj is :( A porcelánt azért használtam, mert úgy éreztem, mintha be lenne kötve a "sebem", és mert a kisfiamat nem szeretném szétkaszabolni. Csak ma háromszor sértettem meg szegénykémet a saját körmeimmel. Pedig csak megfürdettem. Egy éves korában felhasítottam két centis hosszban az arcocskáját, mert majdnem elcsúszott és én utánakaptam. Azóta rettegek egy újabb balesettől.
2009. febr. 8. 20:25
szerintem felfog jönni atip ha raragasztod..bar megprobalhatod..amugy a porcelant lelehet aztatni,de viszont ha meg leaztatod a porcit es a sajat körmöd ahogy irtad elvan vekonyodva akkor azon se fog nagyon megmaradni a tip,mert ha mar olyan vekony a körömlemezed akkor nem is egyenletes,hiaba probalnad megresezlni egyenletesre..eshat ezmiatt nem ragad meg a teljes körömfeluleten szerintem...sajanalom ha nem tudtam segiteni!szerintem ilyenkor jobb ha pihenteted a körmöd par honapig!
678. bzanna
2009. febr. 8. 19:19
SOS!!!!! Nem bírom teljesen lereszelni a körmeimről a porcelánt, mert szalvétavastagságú a sajátom (1 rétegűt képzelj magad elé), nagyon fáj, ha továbbreszelem. Muszáj a körmeimen hagynom egy hajszálvékony porcelánréteget. Tehetem erre a tippet? VKI SEGÍTSEN MÉG MA, LÉCCCCI! NEM AKAROK HOLNAP CSONKA KÖRMÖKKEL KIMOZDULNI ITTHONRÓL!!!
2009. febr. 7. 18:11
Még egy utolsó kérésem / kérdésem lenne: ha itt nem lehet reklámozni, akkor priviben: milyen típusú / márkájú zselét ajánlotok tipes töltéshez?
2009. febr. 7. 17:56
szivi..:)
675. Bubibaba (válaszként erre: 673. - Bbbe139173)
2009. febr. 7. 17:55

Igen, persze, a durung nagyon csúnya.

Köszi a válaszokat.

2009. febr. 7. 17:55
szoval mikor töltesz nem kell minden egyes alkalomal visszareszelned a tipig a körmödet!
2009. febr. 7. 17:53
szerintem nem mert elvileg az a kagylocska a tetejen van raepitve a körmödnek ,vagy?eshat ha azt lereszeled de nem tovabb akkor maradni akell meg körömnek :)gondolom nem olyan vekony a szabadszel vagy?es persze mikor lereszelted..nem tudom milyen körmöt szeretnel utanna de vegulis az a lenyeg h mikor töldöd a körmödet a szabadszel kicsit mindig vastagabban kell tölteni..mert ugye ott könyebben serul stb..persze nem durungra kell tölteni csak annyir ah. erzed hogy biztonsagos vastagsagu a szabadszel nem vekonyka..:)
672. Bubibaba (válaszként erre: 671. - Bbbe139173)
2009. febr. 7. 17:40
Most biztos hülyét fogok kérdezni, de nem vékonyítom el annyira a tipet ezáltal, hogy "leessen"?
2009. febr. 7. 17:38
addig mig elnem tünik...:)
2009. febr. 7. 17:38
nagyon szivesen! igen lekell reszelned..
669. Bubibaba (válaszként erre: 668. - Bbbe139173)
2009. febr. 7. 17:35

Szia Zuzu!

Köszönöm, így már világos. És mi van akkor, ha most a szabadszélen kagyló van, de ezt szeretném módosítani bármi más mintára? Akkor addig kell reszelnem, míg az előző díszítés el nem tűnik?

2009. febr. 7. 17:26

jah es ugyebar mikor mar felkented a nail prep-et es utanna a primert..utanna vigyazzni kell ne erjen semihez a körmöd!!es mikor a zsele

vel epited a körmödet arra is ügyelni kell hogy a börödhöz ne erjen a zsele ha igen akkor lampazas elött a vekony fapalcaval ellehet tavolitani a börödröl..ez is okozhat levegösödes..szerintem..

667. bbbe139173 (válaszként erre: 664. - Bubibaba)
2009. febr. 7. 17:08
szia minden ugyan az mint a porcelanos töltesnel...feltolod a lenött bört..visszareszeled a körmödet,arra figyelni kell h.ahol a regi zseled van ahol lenöt es esetleg latod h.elvan valva kicsit a körmödtöl azt is reszeld vissza amig latod h .mar nincs olyan feljövös resz..mert különben ott is levegös lesz feljön majd a zsele vagyis elvallik..megreszeled kicsit a sajat lenött körmödet ez is fontos mert ha nem reszeled meg kicsit akkor rajtamarad a körmödön a zsiros reteg amit lemosni nem tudsz mert a körmödben van,de ha kicsit felbolyhozod akkor azt a reteget leszeded..es igy jol fog tapadni a zsele...ezutan portalanaitod ecsettel v. kis körömkefevel,aztan gombasodas megelözesre es vizelvonasra felkened a NAIL PREP-et a sajat körmödr,de nem baj ha a mükörömre is megy kicsi nem lesz baj ennel a szaradast meg kell varnod..par masodperc..lattni fogod mikor szaradt mar meg,aztan utanna a tapadas erdekeben felkened a PRIMER-t ezt is csak a sajat körmödere de itt se baj ha kicsit ramegy a mükörörmre nem lesz baj ennel a szaradast nem kell megvarni..kicsit ragados lesz a körmöd de ez igy normalis..ugy müködik ez a szer mint egy ketoldalu ragaszto!!de a sorrend fontos..eloszor a NAIL PREP,aztan a PRIMER nem feledd!!ennyi..utanna jöhet a zsele...innetöl mar tudod?
666. Icus (válaszként erre: 665. - Bzanna)
2009. febr. 7. 16:23
Ó igazá nincs mit:)) Engem iks nagyon érdekel a téma:)) Új körmösnél voltam pénteken, és csodálkozott mennyire ismerem a "szakszavkaat", mennyire tudom a menetét a körömépítésnek, mennyire el tudom mondani, mit hogy csináljon.... Csak egy baj van, abszolutte béna vagyok, semmi, de semmi kézügyességem nincs:((( Pedig szerintem tök klassz hobbi lehetne:))
665. bzanna (válaszként erre: 663. - Icus)
2009. febr. 7. 15:16

De rendes vagy, köszönöm szépen. Most épp olyan szakaszba ért az életem, h még az ilyen apró kis rámfigyelések is nagyon-nagyon jólesnek.

Köszönöm.

664. Bubibaba (válaszként erre: 660. - Bbbe139173)
2009. febr. 7. 15:12

Szia Zuzu!

Tudnál segíteni abban is, hogy működik mindez tipes zselés töltésnél? Melyek a pontos lépések? Milyen "szereket" kell használnom? Nekem is folyton belevegősödik már pár nap után is.

663. Icus (válaszként erre: 644. - Bzanna)
2009. febr. 7. 08:07
Szia! Megkérdeztem tegnap a körmösömet, miért van ez, és azt mondta egy írányban kell reszelni a levegős részt és nem "csiszatolva", akkor jó lesz!:)
2009. febr. 6. 22:35
szivesen maskor is,de soha ne add fel!
661. bzanna
2009. febr. 6. 20:40

Hűha, nagyon köszi a részletes leírást. Ha ezt előbb olvasom...Mert már elszedtem a a körmeimet. Nemsokára felteszem a tippeket, és várom, h vmi csoda folytán erősödjön a sajátom. De azért tényleg köszönöm. Úgy látszik, ma ilyen nap van. Reggel a körmös boltban meséltem az egyik eladólánynak, h mi újság, erre a bolt közepén nekiállt reszelni a körmeimet és közben magyarázta, h így kell csinálni a C-ívet. Merth ezt sem tudtam eddig. És olllllyan szépek lettek, miközben reszeltem le...De sajna már nincs idegem ehhez. Meg szeretném megpróbálni, hátha tényleg erősödik egy kicsit a sajátom.

Puszi minden segítőnek!

2009. febr. 6. 10:08
igen..feltolod a körömbört ami tudod ranöt a körmödre..felbolyhozod megreszeled finoman a köröm feluletet..portalanitod,gombasodas megelözesere es vizelvonasra kenunk ra nail prepet itt a szaradasat meg kell varni (par masodperc latthato mikor megszaradt)ezutan a maximalis tapadas miatt kenunk ra egy reteg primert...itt a sorend fontos..eloszor ahogy irtam a gombasodas megelözesere a nail prep es utana a primer!!van primere-ed ??fontos ez is!es itt a szaradast mar nem kell megvarni..kicsit ragados lesz a felület de ez igy a normalis!olyan mint egy ketoldalu ragaszto..szoval erted..es ezutan jöhet az epites...:) mikor tölteni akarsz akkor amint mar irtam a nail prep-et es a primert ilyenkor mar csak a sajat körömre kell kenni,de nem lesz gond ha kicsit ramegy a nem sajat körmödre is! mikor epited a porcival a körmöd ügyelni kell ara h. ne legyen tul nedves de ne is legyen tul szaraz az anyagod!!röviden ennyi :)
659. bzanna
2009. febr. 5. 21:35

Porcelánt használok. Márkáját nem tudom, mert már rég lekopott a dobozról. Lereszeltem a körömfelületet, aztán zsírtalanító, erre rá a porcelán (gombócokká alakítva körömhegytől körömágyig). A legvégén pedig a porcelán formára reszelése (na ez volt a legbrutálisabb munka, mert rettenet csúnya volt mindig az alakja).

Eredetileg nagyon jól sikerült a fél évvel ezelőtti első porcelánozásom. Aztán minden héten rendbe tettem (visszareszeltem). Na ez látszott meg rétegenként, szinte ki lehetett számolni, hányszor reszeltem vissza a körmeimet, mióta először megcsináltam. Most osztálytalálkozóm volt és én idióta leáztattam teljesen és újrakezdtem, h ne látszódjanak a rétegek. Na ezzel rontottam el, mert mostmár élni sincs kedvem, nemhogy minden héten több mint a felét visszareszelgetni...

658. bbbe139173 (válaszként erre: 657. - Bzanna)
2009. febr. 5. 18:46
hogyan csinalod a körmöd...muvelet es mivel..tip?v. zseles epitet vagy hogy? es milyen makaju a zseled v. porcd?bar en meg csak zselevel csinaltam a sajatomat...1 eve csanalom es smmi baj..
657. bzanna
2009. febr. 5. 18:37
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Vmi nagyon nem stimmel, mert eddig nem levegősödött ennyire, de sajna nem emlékszem rá, h eddig bekentem-e visszareszelés után, vagy sem. Borzasztó érzés, de tényleg nem emlékszem. Na mind1, a lényeg: leszedem a porcelánt (már megint) és csak tippet fogok felragasztani. Remélem, egyszer vmikor megint erősek lesznek a saját körmeim, mint régen...
2009. febr. 5. 17:43
jah bocs es igen be kell kenni...:)
655. bbbe139173 (válaszként erre: 653. - Bzanna)
2009. febr. 5. 17:28
sziasztok en csak most kapcsolodtam be..a lenött müköröm visszareszelese utan gondolod?akkor csak a sajat körmödre kel kenni,fujni..ha jol tudom :)de nem baj ha esetleg ramegy a mükörömre is ..nem lesz baj..de elvileg csak sajat kör..
2009. febr. 5. 12:46
Ezt én sem tudom soha. Engem is érdekelne. Bár nekem a zsírtalanító gombaölő egyben van.
653. bzanna
2009. febr. 4. 18:45

Azért választ kaphatnék arra kérdésemre, h visszareszelés után is bekenjem-e a leszerelt részt zsírtalanítóval?

Köszi

❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook