Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Műkörmösök!Hogy lehet a tört kagylókat beépíteni a porcelánba? fórum

Műkörmösök!Hogy lehet a tört kagylókat beépíteni a porcelánba? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jún. 12. 15:19
Porcelánnál nincs alapozó réteg,úgy emlékszem.Egy vékony réteg porcelánt vigyél fel a körömre és mig nem keményedik meg a porcelán fogpiszkálóval vagy valami más hegyes eszközzel helyezd a kagyló darabkákat a kívánt helyre és utána csinálj mindent ugyan úgy,mint máskor...hát nekem zselébe sikerült így beleraknom.....
7. erikpipi (válaszként erre: 5. - Nono80)
2007. jún. 12. 15:17
Van olyan porcelán amit hasonló eljárással tehetsz fel mint a zselét. Próbáld azzal.
2007. jún. 12. 15:16
minden féleképpen a porba tudod csak belerakni,mivel a porcelán igen hamar köt meg.mire kialakítod a végleges alakot-formát,addigra az meg is húzott.Tegyél külön egy kis porcelán port,és abba szórd bele a tört kagylót.De vigyázz,ne túl sokat.Sok sikert.
2007. jún. 12. 15:15
Zselébe ok,az világos,abba beleragad!Igen,arra lennék kíváncsi,hogy belekeveik a porba,vagy töltés előtt rakják a körömre,és akkor hogy marad ott?
4. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 3. - Nono80)
2007. jún. 12. 15:14
Én zselébe raktam már...konkrétan arra lennél kíváncsi,hogy mikor rakd bele vagy mire?
2007. jún. 12. 15:12
Nem!Körmösként dolgozgatok,de ezt még nem próbáltam!Azért kérdem,hátha valaki csinált már ilyet!
2007. jún. 12. 15:10

Szia!

Saját magadnak szeretnéd házilag megcsinálni??

2007. jún. 12. 15:09
Műkörmösök!Hogy lehet a tört kagylókat beépíteni a porcelánba?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook